Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hemaka


hemaka
nagyúr

Tehat a next csomagban levo emberek meg valtsanak a dragabb csomagba, ujrainditva a huseget, szaros 3 havi korlatlan netert, hulyenek is megeri...

[ Szerkesztve ]

(#2) kovaszoskeny


kovaszoskeny
aktív tag

vodafone... erdegem prosztó lehúzó banda...

[ Szerkesztve ]

Abe due dembella

(#3) Franklin válasza kovaszoskeny (#2) üzenetére


Franklin
addikt

Mit jelent az "erdegem" szó?

(#4) kovaszoskeny válasza Franklin (#3) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

A szücsmékel a brázlit

Abe due dembella

(#5) k3nnny


k3nnny
csendes tag

A telekom ismét tökönlőtte saját magát. Lehet, hogy egyszer lesz tényleges korlátlan netük vagy legalább nem a jelenlegi pofátlanul lehúzó csomag de, hogy azt nem várom meg az is tuti.
20faking17 van és a mobilnet korlátokkal homokoznak. Rly?

(#6) -szp- válasza Franklin (#3) üzenetére


-szp-
aktív tag

#covfefe

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#7) Roxbury


Roxbury
őstag

Én máj. 16-án sok sok ev utan otthagytam a Telekomot a Telenor Hello Data kedveert szamhordozassal. Maximalisan elegedett vagyok. Azota csak mosolygok a Telekom oriasi akcioin. 😊

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#8) szaszlaci válasza Roxbury (#7) üzenetére


szaszlaci
addikt

En meg kb 15 ev utan fogom otthagyni a telenort a telekom kisforgalmu, idokorlat nelkuli maraton neteert. Szoval nem vagyunk egyformak. :)

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#9) Béééla


Béééla
őstag

1 000 000 MB forgalom?
Legyen inkább 1 000 000 000 kB, de a sorsoláson kiválasztott Kedves Ügyfelek AKÁR
1 000 000 000 000 B adatfogralmat is kaphatnak! :Y

[ Szerkesztve ]

Bélabá

(#10) HXY válasza Béééla (#9) üzenetére


HXY
addikt

Én nem érném be kevesebbel, mint 8 billió bit! ;]

(#11) mbalint987


mbalint987
aktív tag

Ezért éri meg egyébként két kártyás telefont venni: az egyik slotba belevágnék egy Hello Data-s SIM-et, a másikba meg menne pl. egy Vodafone Tuti. És így tulajdonképpen 19 Forint/perc-es percdíjak mellé van korlátlan mobilnet + 50 perc beszélgetés.

És akkor még flottáról nem is beszéltünk... :U

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#12) gerii válasza mbalint987 (#11) üzenetére


gerii
addikt

+Netezés közben legalább bejövő hívás sem fog zavarni ;]

(#13) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Nevetségesnek hangzanak ezek az 1-3 hónapos ajánlatok a Telenor korlátlanja mellett, hűség nélkül.

(#14) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Jó lenne, ha már mindenkinél korlátlan lenne az a sz*ros net. Még ha csak 3-5mbps lenne is csak a sebessége.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#15) joey04


joey04
titán

bár a Vodafone és a Telekom csak három hónapot ad.
:C :DD

szánalmas ez az akció a telenor mellett.

7: +1 én is most hagytam ott őket 12 év után.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16) Béééla válasza gerii (#12) üzenetére


Béééla
őstag

Lumia 730 DS és 950 DS köszöni szépen fogadta a hívásokat netezés közben, droidos DS telóm sose volt, ott csak kollégák panaszát hallottam hogy X készülékben csak 1. slotban ment a mobilnet, 2-ba ment a hanghívós de ott csak 2G kapcsolat volt. ZTE, na :D

Bélabá

(#17) mbalint987 válasza Béééla (#16) üzenetére


mbalint987
aktív tag

OnePlus 3-nál ezt szépen megoldották, ott szoftveresen lehet állítani, hogy melyik legyen az hang+adat és melyik legyen a hang SIM. Annyi hátránya van a dolognak, hogy ha a hang SIM-en hívás megy, a másik SIM lerepül addig a hálózatról.

[ Szerkesztve ]

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#18) Somatom válasza Béééla (#16) üzenetére


Somatom
veterán

Akinek ilyen igénye van, az válasszon dual active telót! Ha bevezetik a VOLTE hívásokat, akkor talán dual standby telón is fog menni párhuzamosan a hívás, és az LTE net.

Most váltok díjcsomagot. Eddig egy flottás korlátlan volt a router -ben. Most, hogy 15. -étől jön a free roaming, váltok olyanra, aminél kapok még egy korlátlan megosztót. Az megy a teló egyik slot -jába, a másikba pedig a szintén Telenoros, feltöltős kártyám a GSM számommal, MyMinute csomagban. A roaming net nem lesz korlátlan, de 10-15GB -ot ígérnek, és a két, korlátlan kártyáért összesen fizetek 6541Ft -ot havonta. A szolgáltatók meg kenjék a hajukra a "korlátlan" ajánlataikat!

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#19) Béééla válasza mbalint987 (#17) üzenetére


Béééla
őstag

Igen, más telóknál biztos megy mert mintha láttam volna ilyen lehetőséget csak nem emlékszem hol-melyik droidos telóval.
És ha telefonálok akkor nekem se megy a másik, csak a netezés nem lövi ki a hanghívást.

@Somatom
Akinek ilyen igénye van, az válasszon dual active telót!
Tényleg nem kekeckedésből, de mikor láttál utoljára dual-active telefont? Szerintem az enyémek is dual standbyak voltak csak. Mindenhol ezt nyomják :(

Bélabá

(#20) Somatom válasza Béééla (#19) üzenetére


Somatom
veterán

Nekem elég a dual standby, de ha feldobod a kérdést a dual SIM topikban, akkor biztosan tudnak javasolni pár dual active -ot.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#21) totron válasza mbalint987 (#17) üzenetére


totron
addikt

Jó isten. Ha nálad ez a szépen megoldás, mi lehet a ronda? Szerintem semennyiben nem megoldás az, ha lerepül a másik sim. Ezt egy 1simes megoldás is tudja, sőt, ott sem feltétlenül száll el a netkapcsolat hívásnál.

(#22) mbalint987 válasza totron (#21) üzenetére


mbalint987
aktív tag

Lerepül a SIM = megszűnik az adatkapcsolat. Attól függetlenül egyébként a térerőt még tartja. (A szép megoldást egyébként is a SIM1 és SIM2 beállíthatóságára mondtam, nézz meg bármilyen DualActive készüléket, mindegyik ledobja magáról hívás közben a SIM-et) Az egy SIM-es megoldás meg nagyon jó, fizethetsz egy szolgáltatónak tízezreket ugyanezért a szolgáltatásért.

[ Szerkesztve ]

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#23) tordaitibi válasza r3dsnake (#13) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Kötelező hűség...
Számomra ez antagonisztikus ellentét, két eseteben áll fenn,
zsoldoskatona a szerződés lejártáig jó pénzért üti a honfitársait,
focista, szintén a szerződés lejártáig rúgja a gólokat a saját régi csapatának, nagyon jó pénzért.
Minden más, pl. barátság, férfi-női kapcsolat stb. elképzelhetetlen kötelező hűségidővel számomra.
A szolgáltató szolgáltasson, he meg vagyok elégedve akkor amúgy is nála maradok, és az évek múltával ha nem feledkezik meg rólam, olcsóbb-jobb tarifát, csomagot ajánl, akkor zsarolás nélkül is hűséges maradok.
Bocs de ez régi vesszőparipám, teljesen felháborít.
Digis vagyok, 2 évente ha nem nézem a naptárat, azonnal sokkal több lesz a csekken.
Ilyenkor felhívom az üsz-ot, közlöm hogy azonnali hatállyal felmondok, kérdés miért: mert 40%-al drágább lett, letelt a hűség. Ha visszatesz a régi díjszabásba, maradok. És itt jön a markertingduma, azt nem lehet ám csak úgy, ajjaj, nanemá, de: válasszak drágább (!!) csomagot, ami gyorsabb-szebb-jobb- stb. Mondom nem kell, erre: Deazt tudja hogy 90 napig nem kötjük vissza magát, ejnyebejnye, mocskos tróger ügyfél, szopjál ha nem akarsz többet fizetni!
Persze hogy én felmondom a szerződést, és na mi történik MÁSNAP..? Bizonyám, felhív a Digi embere, közli hogy ragyogó ajánlata van, a régi árnál 25%-al olcsóbban (!!!) szebb-jobb-gyorsabb-stb, küldheti a szerződést?
Elmennek az édes... oda.
Bocs az offért, de ez a hűség izé mindig fel...basz agyilag.

[ Szerkesztve ]

(#24) mbalint987 válasza tordaitibi (#23) üzenetére


mbalint987
aktív tag

Én ebből a szempontból mondjuk nagyon elégedett vagyok a T-vel, anno felhívtam őket egy mobilos lemondási ügyben, és a hölgy szólt, hogy tudom-e hogy le fog járni az otthoni szerződésem? Mondom persze, majd ha lejár, újrakötöm. Mondta, hogy szívesen segít, előtte egy hónappal hívjam fel. Felhívtam, a 11-12k-s havidíjamból máris lett 7-9k-s díj (és ebben lett +30 Mbit, HD adások, +1 ingyen beltéri, stb.) Szóval vannak pozitív példák is.

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#25) mrng válasza mbalint987 (#22) üzenetére


mrng
csendes tag

Huawei P9 készülékem van. Dual SIM full active. Beszélek, közben megy a net a másik kártyán. Választható melyiken menjen a 4G. Teljesen gördülékeny. Közben befut egy hívás a másik vonalon. Át tudok váltani. A két kártyám fel tudja hívni egymást. (ennek nyilván nincs értelme) Tényleg kevés telo tudja. De ez igen.

(#26) tordaitibi válasza mbalint987 (#24) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Vannak, de engem elkerülnek a pozitív élmények ezekszerint.
Mármint szolgáltatók terén.
Habár... ma kaptam sms-t a vodától, hogy az 500mega havi mobilnetem 1114Ft helyett 1000Ft lett.
Szót se szóltam...! ;)

(#27) arnyekxxx válasza gerii (#12) üzenetére


arnyekxxx
veterán

kínai DS androidos szarom van és kiválóan tudnak netezés közben hanghívással zavarni

(#28) Somatom válasza arnyekxxx (#27) üzenetére


Somatom
veterán

Állítsd be, hogy a net legyen a magasabb prioritású!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#29) janeszgol


janeszgol
félisten

Mozgolodnak a szolgaltatok. Voda Tuti, most Telenor Hello Data. A Telekom maraton sem rossz, de a Telekommal az a baj, hogy ritkan ujit es akkor is tologatja maga elott a visszvonasi datumot.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#30) tordaitibi válasza arnyekxxx (#27) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Úgy tudom (ha tévedek, korrigáljatok) ha van elérhető 3g stb, a hanghívás akkor azon zajlik.
És ebbe lehet valami mert pl. a munkahelyem egy falu határába van, minimális térerő, lehetetlen addig telefonálnom, amíg az adatkapcsolatot ki nem kapcsolom, addig megszakad, bugyog, használhatatlan.
Ha kikapcsolom gondolom visszaáll a hagyományos gsm alapú kapcsolatra, és stabilan megy a hanghívás.

Valamint mivel minden okostelefon legelsősorban telefon, a hagyományos hanghívás abszolút prioritást élvez.
Ez egyébként ma már a jól működő voip alkalmazások használatával egy marhaság, miért ne lehetne egyenlő prioritású a voip a hanghívással? De én még olyan eszközzel nem találkoztam ami ne dobott volna el azonnal egy folyamatban lévő voip hívást egy bejövő hanghívás miatt.

[ Szerkesztve ]

(#31) totron válasza tordaitibi (#23) üzenetére


totron
addikt

Ahhoz képest, hogy elég jól jársz mindig, lehetnél relaxáltabb.

(#32) hemaka válasza tordaitibi (#30) üzenetére


hemaka
nagyúr

Telefonfuggo. Nekem anno a Meizu siman telefonalt 3G-n, de a mostani P9 levalt teljesen GSM-re...

(#33) emelhu


emelhu
aktív tag

Soha nem hittem a "korlátlan" dolgokban.
Én egyenesen törvénnyel tiltanám!

Amiben hiszek, és amire ösztönöznék is minden szolgáltatást:

- Alapdíj, ami fedezi a szolgáltató közvetett, alap költségeit, akkor is ha semmit nem vesz igénybe az ügyfél.
(Hasraütve! mobil telefon csak telefonálásra 80Ft/hó, internettel együtt 100 Ft/hó)
- Használat alapú egységár, alacsony igénybe vétel esetén is korrekt értékkel.
(Hasraütve! telefon 10 Ft/perc, SMS 3 Ft/db, internet X Ft/MB)
- A szolgáltató nagy mennyiség igénybe vétele esetén illetve hűség esetén kedvezményeket adhat, de ezek mértéke is limitált, pont azért hogy az alap díjtételeket ne torzítsa, pl. 10-30%.

(#34) joey04 válasza emelhu (#33) üzenetére


joey04
titán

hát, örülök, hogy nem te döntesz.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#35) tordaitibi válasza totron (#31) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Köszönöm, nyugodt vagyok.

Igen jól járok csak az eddig vezető út idegesít fel, miért kell olyanért megdolgoznom, és közbe a süketelő antimarketing mellébeszélést hallgatnom, ami alapból amúgy is jár...?
Ha neked lenne egy relaxstúdiód ( :) ), kinek adnál hosszabbtávú kedvezményt, akit most látsz először, vagy aki hónapok óta minden nap igénybe veszi a szolgáltatásodat?

(#36) CsodaPOK válasza gerii (#12) üzenetére


CsodaPOK
senior tag

Zenfone2 ZE551ML-en simán megy a net hívás közben. Mindegy, hogy 1-es vagy 2-es SIM-en jön a hívás, a mobilnet nem szól közbe.

(#37) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

'' az egymillió megabájtos keretet.'''

:Y ja, inkabb Kb -ba, kerem szepen ha lehet ! :DDD ;]

idiotak !!!

[ Szerkesztve ]

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#38) Kékes525


Kékes525
félisten

Korlátlan, de milyen áron? :(

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#39) Somatom válasza Kékes525 (#38) üzenetére


Somatom
veterán

Természetesen korlátlan áron. :N

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#40) Kékes525 válasza Somatom (#39) üzenetére


Kékes525
félisten

Rendkívül drága Magyarországon a jövedelmekhez képest az internet.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#41) Somatom válasza Kékes525 (#40) üzenetére


Somatom
veterán

Havi 6541Ft -ért kaphatsz két db SIM -et (főkártya + adatmegosztó), korlátlan nettel, Telenor hálón. Ezt én nem tartom drágának.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#42) Kékes525 válasza Somatom (#41) üzenetére


Kékes525
félisten

Ez nem, úgy általában értettem. Persze ez is relatív. Magyarországon több millióan élnek létminimumon, azoknak ez is sok.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#43) -szp- válasza Kékes525 (#40) üzenetére


-szp-
aktív tag

Oké, hogy az USA baromi nagy és sokan élnek a semmi közepén, de ott még mindig van 2 millió háztartás, amelyik betárcsázós netért fizet.

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#44) r3dsnake válasza Somatom (#41) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Mégis lehet venni mellé megosztó simet? Mindenhol azt mondják hogy nem.

(#45) Kékes525 válasza -szp- (#43) üzenetére


Kékes525
félisten

Ez is igaz. Azonban ez minket nem vigasztalhat. Másrészt náluk azért egy picit jobb a helyzet, még internet elérésben is.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#46) Somatom válasza r3dsnake (#44) üzenetére


Somatom
veterán

Ez nem közvetlen Telenoros Hello Data csomag, hanem flottás (Euroquattro).

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#47) btprg


btprg
senior tag

Szerintem rossz irány a korlátlan mobilinternet. Csak arra ösztönzi az embereket, hogy a filmletöltögetés, torrentezés gigabájtos forgalmait mind ráterheljék a mobilhálózatra, há' mert ingyen van. Ha elkezdenék tömegesen mobilinterneten töltögetni a filmeket (vannak olyan gyökerek akiknél állandóan megy valami letöltés, csak mert miért ne), akkor az jól visszavetné mindenkinek a sebességét. Mivel ugye a rádió sávszélessége bekorlátozza, hogy egy adott cellában mekkora lehet legfeljebb az összes adatforgalom.

"Tepid! Tepid is no good for a star, but it'll do for stardust." (nmlorg/naim)

(#48) janeszgol válasza Kékes525 (#45) üzenetére


janeszgol
félisten

Náluk jobb az internetelérés? Hát nem tudom, szerintem Magyarország ebben igen jó.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#49) Kékes525 válasza janeszgol (#48) üzenetére


Kékes525
félisten

Az abszolút lehetőségekben talán, de az árak miatti relatív hozzáférési lehetőségekben -és az igényben, a számítástechnikai kultúra hiánya miatt- nagyon rossz.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#50) mbalint987 válasza btprg (#47) üzenetére


mbalint987
aktív tag

A korlátlan mobilinternet ott nagyon hasznos, ahol nincs értelmes vezetékes szolgáltatás. Ebben az esetben szerintem abszolút jó, hogy van ilyen, minden más esetben pedig tényleg elég lehet a kellően nagy adatkeret is (pl. 7-24 GB, igény szerint).

Nekem 4 GB-os (flottás) Internetem van, egyszer sikerült csak elhasználnom (ment a HD YouTube órákon át véletlenül WiFi nélkül), pedig megy rajta a Spotify, rengeteg böngészés, rádióhallgatás, egy kis letöltés is.

[ Szerkesztve ]

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.