Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

várjuk a forzát, turismot vica versa :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) RECSKA válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére


RECSKA
veterán

Konzolon kivancsi leszek a vevokorre. Kontrollerrel nehrzkes az iranyitas, fejlesztok szerint nem butitanak a fizikan. Kormany nelkul, raadasul valami jobbfajta ( 720fok v. Az feletti ) alapkovetelmeny!

Sajnos konzolon rendkivul nagy nepszerusegnek orvendo felarcade jatekoknak van piaca, nem igazan szamitok nagy sikerre eme otlettel kapcsolatban.
( gondolom felbuzdultak a pc eladasain... )

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#3) Mr.Csizmás válasza RECSKA (#2) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

félarcade izémizé, attól szívesen látnám :K a TDU 1-2 óta nincs igazán olyan game, amit megvennék, versenypályás full-szimek nem vonzanak, se az arcade ökörködés.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4) RECSKA válasza Mr.Csizmás (#3) üzenetére


RECSKA
veterán

Versenypalyas fullszim pedig. De ilyen nem volt eddig konzolon ;)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#5) mkn001


mkn001
csendes tag

Nem hiszem, hogy ez kell a konzolosoknak, de még mindig jobb ötlet, mint az iRacing-ből mobil alkalmazást csinálni... Lehet közrejátszik az is, hogy a P.CARS nem tarolta le a piacot?

(#6) Mr.Csizmás válasza RECSKA (#4) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

oh, munka közben nehéz összefüggőt írni :D

szóval eddig a versenyesből az AC és PC egyedül az, amit megvennék. (meg egy normális kormányt)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7) Abu85 válasza mkn001 (#5) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Jó, de a Project Carsnál ez komolyabb szimulátor. Értem én, hogy az a játék félkész, és itt az esély, hogy konzolosok vegyék a Corsát, de ettől még nem illik ide a koncepció abban a formában, ahogy van. Csak úgy tudnám elképzelni, ha kidolgoznának rá egy alapos vezetési segédletet, mint ami van a Forza és a GT játékokban, így a casual réteg sem lenne többet a füvön, mint a pályán.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#8) Enton válasza Abu85 (#7) üzenetére


Enton
addikt

Mi ez ha nem amiről épp szó lenne:

Szerintem a tartalommal nagyobb hátrányban vannak, főleg, hogy moddolás kiesik a konzolról(hacsak nem csinálnak kunosék egy részleget ezen modok beintegrálására/reszelésére). Ezt viszont a szimuláció mértéke tudja ellensúlyozni, kérdés ki mennyire vevő konzolosoknál erre, hát na megpróbálják.
Ha konzolon is digitálisak maradnak(megtehetik!) akkor még pluszpénzben is kijöhetnek idővel, amit visszaforgathatnak, ez jó.

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#9) Abu85 válasza Enton (#8) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ezeket én kipróbáltam PC-n és konzolra erősebb rendszer kellene. Ez nem csak abból áll, hogy rakunk bele ezt azt, hanem azt ki is kell egyensúlyozni, és ez nincs meg se a PCarsnál sem az AC-nál.
A tartalom persze az óriási para, ott a konzolon befutott autós játékok köröket vernek rájuk. De ja próba szerencse.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#10) SityiSXT válasza Abu85 (#7) üzenetére


SityiSXT
őstag

"de a Project Carsnál ez komolyabb szimulátor" - És mitől komolyabb?

(#11) mkn001 válasza Abu85 (#7) üzenetére


mkn001
csendes tag

Egyetértünk. Gond csak abból lenne így, ha összeengedik a profi cuccokkal és esetleg több éves rutinnal szimező pc-seket, a van öt percem, tolom egy kicsit konzolos réteggel. Persze nem gondolom komolyan, hogy ekkora bakot lőnének. Viszont az AC-ben nincs eső (talán nem is lesz mostanában, az iR-ben hosszú évek óta nincs), ami a konzolosoknál lehet kapásból leveri a lécet. Autók sincsenek százával, mert sok munka egyet is rendesen beparaméterezni és nem elég csak 3D modellt cserélni rajta. Az AC egy komoly dolognak indult, remélem nem kurvulnak el. :)

(#12) plejik


plejik
addikt

Hát nem tudom, én PC-n próbáltam mind kettőt AC és PC, de nagyon erős gép kell neki, így számomra érdektelen volt. Aztán amikor láttam, hogy PC megjelenik Xbox One-ra kezdtem megörülni, de mielőtt megvettem volna utánanéztem...és sjana kormány nélkül konzol sem az igazi. Ez szerintem Igaz lesz az AC-re is. A jelenlegi konzolokon pl: Xbox one - Forza 5, Forza Horizon 2 abszolút kielégíti mindenki igényét, mivel sokkal inkább a konzol kontrolleréhez van igazítva a játék, és arról nem is beszélve , hogy idén jön a Forza 6, ami gyanítom grafikában is erős lesz megint. (Mielőtt bárki azt írná, hogy miért ezekkel példázok, csak azért, mert nekem One van, nem ismerem a PS4 es játékokat..csak hallomásból.. :) )

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#13) RECSKA válasza SityiSXT (#10) üzenetére


RECSKA
veterán

Ne kezdjuk el a vitat. Pcnek a fizikaja azert nem kicsit szar xD

Jo jatek, en is szeretem, tokeletes. Ne kezdjunk el pc vs ac vitat itt is. Koszonom!

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#14) SityiSXT válasza RECSKA (#13) üzenetére


SityiSXT
őstag

Nem vitázni akartam itt, csak kíváncsi vagyok, mitől "komolyabb" az AC. Aminek a fizikájára nem tudom, mit kéne mondani, amikor modderek mondják, hogy kamuzik sok helyen. Mindegy, nem vitázom.

(#15) unrealnoise válasza RECSKA (#2) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Jézzusom....
PC-n is nehézkes a kontrolleres irányítás, azért a félarcadenak van sikere konzolon, mert PC-n is azoknak van a legnagyobb sikere... A lazább dolgokat ott is jobban szereti a nép, nehogy már azt hidd, hogy a PC-n akkora hatalmas hardcore szim réteg van, a lazább réteggel szemben...

Vicc...

A PC-t meguntam fejleszteni, eladtam kiszálltam a buliból, volt PS3-asom, Xbox 360-om és Xbox One-om is. Forzakkal és GT-vel szórakoztam, főleg kormánnyal (rengeteg kormányt vesznek konzolhoz is ám...), és el voltam velük, főleg a Forza baromi minőségi. Fizikára, FFB-re messze nem csúcs, de nagyon profi, nagyon élvezetes élményt ad.

És itt van most a pCars, ami szerintem fasza lett. Az AC-nek semmi esélye nem lenne konzolon, ha butítanának a fizikán. Mert akkor miben lenne jobb, mint az ősszel megjelenő Forza 6? Elárulom: SEMMIBEN.

Itt pont az a lényeg, hogy fizikában, FFB-ben, érzésben verjen oda. Abban amiben tud. Van-e rá igény? Van. Elég megnézni a közleményt lájkolók számát, elég felmenni pár konzolos játékportálra. Jómagam is erre vártam, és nem bánom, hogy nincs PC-m a konzol mellett, mert 2016-ban azért már egy nagyjából "kész" AC-t fogunk kapni. Szóval nálam, és sokan másoknál elsőnapos lesz. Konzolra.

És mint ezerszer írtam már, azért nem voltak eddig kézzel fogható sikerei a konzolos szimeknek, mert nem is voltak jelen a piacon...

A pCARS-ból meg a fél karomra fogadom, hogy messze konzolra adták el belőle a legtöbbet... Elég csak megnézni az angliai eladási listákat, amelyben oké, hogy nincs digitális eladás (se steam, se xbox live, se PSN), de kétszer végzett az élen a játék, ami önmagában nem sokat jelent, de a pCARS fejesei is azt mondták, hogy felülmúlták a számok a várakozásokat.

Ennyit arról, hogy mi hova való, fel kellene fogni, hogy sokan csak a gépfejlesztési mizéria, és a profi exkluzívok miatt only konzol tulajdonosok...

ÉS MÉG EGYSZER: PC-n ugyanúgy ezerszer sikeresebb volt és lesz is az arcade játék, ugyanúgy mint konzolon. Sőt konzolon talán még jobb is a helyzet, mert konzolon a simcade cuccok nagyon komoly eladásokkal büszkélkedhetnek... Amiből a PC-seknek eddig nem jutott semmi. PC-n érdekes volt eddig a helyzet, mert volna az NFS-ek, meg a HC szimek, válasszál. :)

Szóval ne te mond már meg minek van piaca, amikor azt sem tudod, hogy PC-n minek van piaca, szemmel láthatóan nem érdekel, hogy a pCARS mennyire sikeres konzolon, egyszerűen ennyi.

Nem, nem fognak itt, konzolon sem kasszát robbantani a FULL SZIMEK, de itt nincs ám WAREZ, itt megveszed azt kész, arról nem beszélve, hogy a PC és a konzol előtt is emberek ülnek, százalékosan nagyjából ugyanannyi embert érdekelhet ez a HC móka hosszú távon, platformtól független.

SŐŐŐT: Mivel jelenleg egy komolyabb fizikával rendelkező autós cím érhető el csak konzolokra így simán le lehet tarolni az ottani, szimulátorosabb réteget. Mert ők meg fogják venni azt, ami jön, mert sok választásuk nem nagyon van... :)

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#16) RECSKA válasza unrealnoise (#15) üzenetére


RECSKA
veterán

Forza es komoly fizika? Gondolom 270fokos kormannyal toltad. Az kb egyenlo a kontrollerrel... :) ( hany normalis kormany is van pl ps4re??? Onera? Aki pl azert vett konzolt, mert nem akar gepet fejleszteni, biztos vagyok benne, hogy vesz egy 150-300eFtos kormanyt... Legjobb pelda : ismerosom kiprobalta az assettot otthon 270fokos kormannyal. Lefujjogta, es pczik tovabb. Eljott hozzam, kiprobalta az en cuccomon, es teljesen odavolt erte, pedig csak egy g25... )

Jo jatek, 4et vegigtoltam, de semmi koze a szimekhez. Finom kis felarkad cucc. Nem nfs, de nem is rfactor.

Project cars tokeletesen megfelel azoknak az embereknek, akik forzan es gt-n nevelgettek. De csak egy shift3...

Sok ember mondta, hogy rossz az assetto corsa iranyitasa, fizikaja. De amit en a sajat kezemen erzek, azt ne mas mondja mar meg... Marpedig az assetto sokkal durvabb szamomra. Ha hulyeskedni akarok, pczem, ha komolyan korozgetni, aczom. Ennyi. Nem erdekel milyen megmondo ember mit mond melyikrol. Ki kell probalni mindkettot. Amelyik jobb, azzal jatszani, ennyi.

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#17) XFishboneHUN válasza RECSKA (#16) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

hany normalis kormany is van pl ps4re??? Onera?

Elég, ha csak annyit, mondok, hogy FANATEC!

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#18) RECSKA válasza XFishboneHUN (#17) üzenetére


RECSKA
veterán

Így van!

kormány + váltó hozzá + pedálszett mennyi is? :R :R

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#19) Jacek válasza SityiSXT (#14) üzenetére


Jacek
veterán

Most akkor ettől nem komolyabb? Bele ülsz érzed vagy nem, lényegtelen hogy kamu vagy nem mivel egy "szimulátorról" beszélünk, maga az egész fake....
Aki nem érzi az tolja nyugodtan a pc-t, nekem is tetszene mint ótósgamma csak hát játszhatatlan a karrier a bugoktól(reméljük javítják)..

(#20) unrealnoise válasza RECSKA (#16) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Most komolyan azt magyarázod, milyen komoly a Forza? Tudom. Köztes átmenet. Pont. De attól konzolon korábban nem volt ennél komolyabb.

Konzolokra ott vannak a TX cuccai is, TX458-al tolom, GTE kormánykerékkel. Ott a T3PA Pro pedál, szintén nem gyerekjáték. :)

Én azért vettem konzolt, mert nem akartam fejleszteni. :P

Nem is értem miről beszélsz, lényegében nem is arról beszéltem amiről te dumálsz. :)

Most viszont szerintem a Raceroom miatt visszatérek PC-re. :)

Az viszont, hogy szerinted a Shift 3-al = a pCARS, totál nevetséges. Megvolt a Shift 2, olyan arcade, himbilimbi fos volt, hogy hihetetlen, ahhoz képest a pCARS HARDCORE SIM. Ha te ennyire nem érzed a különbséget a két cím között, akkor messze nem érezheted az AC előnyét a pCARS-al szemben...

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.