Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Meg a vegen hasznalni fogom.

(#2) big-J


big-J
őstag

A legnagyobb gond az vele, hogy még ha ugyanannyira is lesz biztonságos mint a többi böngésző, még úgy is erre lesz a legtöbb felfedezett működő exploit és a legnagyobb veszélyeztetettség, mert legtöbben a legelterjedtebb platformra gyártanak kártevőt.

(#3) wwenigma válasza big-J (#2) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Aki fél, használjon Lynx-et... :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#4) big-J válasza wwenigma (#3) üzenetére


big-J
őstag

Hát ezaz, egészen egy két évig ha gyanús helyeken voltam androidon néztem meg inkább de egyre inkább nem opció az sem.

(#5) alevan válasza big-J (#4) üzenetére


alevan
őstag

Ne járj gyanus helyeken :)

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#6) hemaka


hemaka
nagyúr

Ha ki is próbálom, az ikont azonnal módosítom. :D

(#7) Kasya válasza hemaka (#6) üzenetére


Kasya
nagyúr

Olyan tipikus mai fiatalok koreben hodito frizurara emlekeztet...illetve Bart Simpson jut rola eszembe.
Cserelnem, amint lehetseges, ha sokaig lenne a szemem elott :D

(#8) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Lassan Satya Nadella fanclubot indítok. Ez a pali nagyon érzi, merre kell menni.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#9) Tazsam01


Tazsam01
tag

A microsoft kiáll a jobb hangminőség mellett. Azok után amit műveltek a dedikált hangkártyákkal vicces ezt olvasni.

(#10) VaniliásRönk válasza Tazsam01 (#9) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

És Windowson még mindig jobb a hang, mint Linuxon...

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#11) Pttypang válasza big-J (#2) üzenetére


Pttypang
veterán

LoL

Everybody lies.

(#12) Cobra. válasza Tazsam01 (#9) üzenetére


Cobra.
őstag

Plusz W10 alatt elvileg megint lesz valami lehetőség a hardveres dekódolásra. Bár a betáknál erről nem nagyon olvastam ,pedig tavaly volt róla szó bemutatókban.

(#13) azopi74 válasza Jim Tonic (#8) üzenetére


azopi74
addikt

http://www.windows10update.com/2015/05/satya-nadella-listed-as-the-most-influential-tech-executive/

(#14) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Az MS nyílt forrással harcol a Gugli ellen. Mik nem vannak. :DDD

(#15) Tazsam01 válasza VaniliásRönk (#10) üzenetére


Tazsam01
tag

és w95-ön még mindig jobb a hang mint w8-on

(#16) berVi


berVi
senior tag

Windows 10-en a leggyorsabban futo bongeszom :)

(#17) Tazsam01 válasza Cobra. (#12) üzenetére


Tazsam01
tag

Igen, korábban én is olvastam, aztán mostanában nagy a csend.

(#18) wwenigma válasza Tazsam01 (#15) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Creative Audigy 4 ugyanolyan jol szol barmi alatt. ;)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#19) bryant56


bryant56
aktív tag

A legújabb chrome van fönt és egyik videónál sem ad hangot. Másnál is van ilyen probléma?

(#20) chris-v válasza bryant56 (#19) üzenetére


chris-v
senior tag

Szerk: A hangszóró ikon alapból néma volt nálam, nyomj rá! :U

Egyébként opera alatt rendesen megy, szól mind az 5.1! :Y

[ Szerkesztve ]

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#21) snecy20


snecy20
veterán

Fura ezt olvasni...számomra anno az Internet Explorer maga volt az elavultság szinonimája, még a legkésőbbi verziók sem voltak igazán versenyképesek a konkurrens böngészőkkel szemben. 10-15 év után kap a fejéhez a Microsoft hogy talán kéne egy használható böngésző is?

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#22) bryant56 válasza chris-v (#20) üzenetére


bryant56
aktív tag

Persze. egyébként erre gondolsz: "A példa minden WebGL-t támogató böngészőn megtekinthető, de teljes élményt csak az Edge kínál." ?

Amit bármelyik videót elindítom, a hangerő szabályzó le van tiltva.

[ Szerkesztve ]

(#23) chris-v válasza bryant56 (#22) üzenetére


chris-v
senior tag

Nekem is át volt húzva alapból, aztán egyet ráklikkeltem és a néma üzemmód megszűnt és jött a hang rendesen. :)

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#24) bryant56 válasza chris-v (#23) üzenetére


bryant56
aktív tag

Az volt az első, amit próbáltam, de nem engedi. De viszont itt tökéletesen lejátssza a videót hanggal együtt: [link]

(#25) Penguin95 válasza VaniliásRönk (#10) üzenetére


Penguin95
senior tag

Nálam fordítva van a dolog.

(#26) VaniliásRönk válasza Penguin95 (#25) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Ez nem nálam-nálad kérdése, a Windows hang alrendszerénél csak a Linuxé nagyobb blama.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#27) Penguin95 válasza VaniliásRönk (#26) üzenetére


Penguin95
senior tag

Akárminek is a kérdése, nálam jobb a Linux ezen a téren. Az okát sosem vizsgáltam, nem berheltem semmit hogy ez legyen..

(#28) haddent


haddent
addikt

őőő... nem értem, bár csak átfutottam egyelőre. De ha minden igaz, akkor C/C++ kódot fogunk fordítani javascriptre? :DDD Ha igen akkor ez a világ megérett a pusztulásra az már világos :C


Aha, igen, röviden és velősen C++ target compile JS. Grat, csodás elképzelés. Az assembly után erre utalna az "asm.js" elnevezés? :DDD volt egyik ha nem a leghatékonyabb kódot, a C -t, az egyik valaha volt leggányabb mocsok nyelvre "átfordítani". Ezzzzigen :D

[ Szerkesztve ]

(#29) haddent válasza haddent (#28) üzenetére


haddent
addikt

Ja kimaradt, hogy előtte a C++ lefordul egy virtuális gépi bytecodre (LLVM), majd ezt "visszainterpretáljuk" Java-ba? :F Azért itt van baj nem kevés... De javítson ki valaki aki jártas a témában, rövid utánnajárás eredménye ez a konklúzió, lehet, hogy hibás.

(#30) Jim Tonic válasza haddent (#28) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Megmondanád, hogyan akarsz C/C++-t futtatni böngészőben? Hogy jön ide assembly?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#31) velizare válasza Jim Tonic (#30) üzenetére


velizare
nagyúr

engem inkább a miért izgat. miért akarna valaki c++ kódot böngészőben futtatni? :F kicsit arra emlékeztet az egész, mint amikor megjelent a java, és a 20+ éve c-ben programozó szakiknak odaadtak egy java könyvet, hogy holnaptól ebben kéne, és pislogtak bután az 1000+ soros java fileokra. :)

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#32) Jim Tonic válasza velizare (#31) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Senki nem akar C++ kódot futtatni böngészőben. Mindössze arról van szó, hogy C/C++-ban megírt kódot fordítanak át, hogy böngészőben futtatható legyen.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#33) haddent válasza Jim Tonic (#30) üzenetére


haddent
addikt

Nem tudom, nem vagyok otthon webprogramozásban ilyen szinten, de csak Javat ne :B
Assembly sehogy nem jön ide, olvasd el újból, csak egy megjegyzés volt, hogy a C++ -t sokan (helyesen) "high level assembly"-nek csúfolják. Na és most ezt "roncsák" át Javara ami egy vicc kategória nyelv a cpp -hez :B

(#34) #06658560 válasza Jim Tonic (#30) üzenetére


#06658560
törölt tag

Esetleg a C++ kódot direktben WebGL-re fordítani?

(#35) bteebi


bteebi
veterán

Még a végén egész jó lesz az MS, és a böngészője is :). Kíváncsian várom, bár nem hinném, hogy el tudna téríteni a Firefoxtól.

#3: Van benne valami :U.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#36) Jim Tonic válasza #06658560 (#34) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Ennyit találtam:
LLVM's optimizer uses type information to perform many useful optimizations. Decades of work have gone into developing optimization passes for C/C++ compilers. These optimization are only available for compiled code! Running them manually on a "normal" JavaScript codebase would be hard and make the code less maintainable.
Forrás: [link]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#37) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Biztos ami biztos: az ikonját azért majd kicserélem egy Chrome ikonra... Csak a lelki nyugalmam végett! ;)

Minden szavam magánvélemény!

(#38) Madwe válasza haddent (#33) üzenetére


Madwe
nagyúr

A java és a javascript teljesen más, ne keverd, elöbbi a sátán ürüléke, utóbbi teljesen rendben van a maga helyén!

(#39) tlac válasza Madwe (#38) üzenetére


tlac
nagyúr

inkább fordítva

(#40) Madwe válasza tlac (#39) üzenetére


Madwe
nagyúr

Js arra amire való tökéletes, java erőforrásigényes, optimalizálatlan, szörnyű garbage collectionös valami, amire mindig van jobb alternatíva.

(#41) haddent válasza Madwe (#40) üzenetére


haddent
addikt

Világos, nem keverem. Egyik k***a szar, másik csak simán az első jelző nélkül :DDD Dehát ez kell a modern népségnek, mert egy kutyámajom is megír benne semmit éppen az általad említett gargabe collector és társai miatt.

(#42) Jim Tonic válasza haddent (#33) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

A High Level Assembly az egy külön programnyelv, semmi köze a C++-hoz, a mostani témához meg végképp.
A GC-nek megvan az előnye és a hátránya is. Mindenki tisztában van a hátrányaival, de azért kva sz@r nevezni erős túlzás: [link] A JS meg pont jó arra, amire kitalálták.
Most már nagyjából végig szidtál mindent, csak nem indokoltad meg, hogy mi a bajod velük.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#43) #06658560 válasza Jim Tonic (#36) üzenetére


#06658560
törölt tag

Szkeptikus vagyok. Sok fordítás közben rendre lesznek hibák, pláne, ha az eredeti kód komplexitása is növekszik. Minél több a fordítás, annál több hiba jön be. (Hiba lassulás, vagy olyan megoldás, ami direkt fordítással optimálisabb lehetne.)

(#44) Jim Tonic válasza #06658560 (#43) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Persze, ez tökéletesen így van. Nagyon valószínű, hogy (idő hiányában) a könnyebb utat választották a jobb helyett.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#45) haddent válasza Jim Tonic (#42) üzenetére


haddent
addikt

Nem is mondtam hogy ugyanaz és még mindig csak egy szemlélet volt, valóban semmi köze a mostani témához, nem értem mirét lovagolsz ezen még mindig.
Easy to learn - hát igen úgy hogy mindent helyetted csinál a VM aztán vagy igen vagy nem .. :DDD
Object oriented - jó nagy cucc még hány nyelv tudja ugyanezt - jobban?
platform - independent - na ez az első érv amire azt mondom hogy hát igen. Csak szvsz. ez baromira nem éri meg.
Elegendő indoklás?

Kopi31415 optimalizációról nem igen beszélhetünk, amikor 2 lépésben ide-oda pofozva fordul egy C++ kód Java nyálgépre szerintem. Aztán csodálkozunk, hogy miért kellenek 8 magos telefonok meg öt csillió terrafloppos procik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.