Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Inarus


Inarus
addikt

Ó, ne mááár! :( Pedig rájuk még kíváncsi lettem volna.
Tesztelői béta-Modu W-ket nem lehet beszerezni valahonnan? :DDD

(#3) RaveForce


RaveForce
veterán

az a képen nem egy nokia billzet? v csak engem emlékeztet naon rá a betütipus? de akk mit keres a hirben?

a moduért meg.....kár :(

nincs #1? :DDD

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#4) wolfnet válasza RaveForce (#3) üzenetére


wolfnet
tag

előző cikkből amradt itt igen:D

Privátban érdeklődj! :)

(#5) plus44


plus44
veterán

Engem is érdekelt volna egy ilyen cucc, de nem nagyon jött be nekik...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#6) _AnTi_


_AnTi_
tag

De most komolyan... Mi az a Modu? Én még nem is hallottam róla, pedig folyamatosan olvasom az IT híreket. (Tudom, elmaradott vagyok, de nem lehet, hogy ennek kicsit nagyobb hírt kellett volna keríteni?)

De amúgy tényleg nemtom mi az a Modu! Légyszi világosítsatok fel! :K

Szép vagyok és okos, ügyes és aranyos...

(#7) Zirowe válasza _AnTi_ (#6) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Hmm.. A kereső szerintem épp elég válasszal vár téged..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8) zdanee válasza Zirowe (#7) üzenetére


zdanee
őstag

Tul sokat vacakoltak. 2005 korul, amikor bejelentettek, meg lett volna benne fantazia, azota viszont nagyot fordult a vilag, meg olyan oriasok is fentakadtak a halon, mint a Nokia.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#9) rep3at


rep3at
őstag

Tényleg, a bejelentés óta nem is hallottam róluk. Ez is csak lehetett volna jó..

Forward thinking. كرر

(#10) Cannabis7 válasza zdanee (#8) üzenetére


Cannabis7
senior tag

jaja, tényleg nagyon elhúzták már,
engem pedig nagyon érdekelt. :O
hátha feltámad még egyszer, elvégre elég sok pénzt beleölhettek.

[ Szerkesztve ]

(#11) Prymus X.


Prymus X.
tag

Lehetett róluk hallani, de nem értem ez miért tetszene bárkinek is vagy hogyan lehetne ezek jól használni. Szerintem eleve kicsi lenne a felvevő piaca.

(#12) Steve1207


Steve1207
veterán

Szép próbálkozás volt pedig... az ilyen kreatív dolgoknak jobban örülök, mint egy átnevezett régi konstrukciónak. Sokkal többet érnének a többiek is, ha jobban fejlesztgetnének és valami újdonságot próbálnának piacra dobni, igaz ebben benne van, hogy ők is bebukják, mert nem lesz rá kereslet és oda a fejlesztési összeg.

.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.