Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) kNG válasza albert8 (#4) üzenetére


kNG
senior tag

Black Ops 2 szagot érzek! xD (oda nem kell teamplay hogy érvényesülj)...

Megértem amit mondotok, és igazatok is van, igazából valami olyasmit szeretnék elérni, hogy ha pl. este leülök 1-2 órára gamelni, akkor ne azzal kelljen már töltenem az időt, hogy teamchat-be írom a nooboknak, hogy Q-val kell spotolni...vagy hogy damavand peaken rush támadónál ha már sniper...akkor tegyen le akárhova egy spawn beacont, és akkor be lehet ejtőernyőzni A vagy B pontra is támadóban...

Igazából egy BF3 meccs maga fél óra...+ no teamplay, és már meg is van az eredmény! :)

A csapat valóban szuper dolog, de ott meg ált. az van, hogy valaki épp mást szeretne játszani, pl. nem rush-t, vagy én épp conquestet szeretnék, de ők nem...de még ez sem nagy gond, hanem mint mondtam is, 1 squad, vs. 16 tag, akik tudnak is játszani = még mindig nincs esélyed, és nincs egy kiegyensúlyozott játék...

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.