Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kNG


kNG
senior tag

Előrebocsájtom nem szeretnék COD vs. BF flamet kialakítani, mindkettő más játék, és mindkettő jó (lenne) a maga módján, ha úgy játsszák (játszanák) ahogy kell!

Mindazonáltal várom a Black Ops 2 tapasztalatokat azoktól, akik már játszottak vele!

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#2) EczkE válasza kNG (#1) üzenetére


EczkE
addikt

Akik a K/D-re hajtanak azok menjenek TDM-ezni. Aki meg annyira csapatmunkát akar, az meg verbuváljon össze legalább egy squadra való embert. :)

Én mindkettőt csinálom. :K

Szerk.: ha van kedved, csatlakozhatsz hozzánk. :K

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#3) kNG válasza EczkE (#2) üzenetére


kNG
senior tag

Ez a gond, hogy nem mennek TDM-ezni! Hanem belerondítanak a RUSH-ba, illetve a CQ meccsekbe...a squad összehozása nem rossz, játszottam squaddal is, és úgy sokkal jobb volt, de sokszor 4 ember játszik még így is 16+ ellen...a teamplay hiánya miatt! :(

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#4) albert8


albert8
addikt

Ez egy játék, ahol a játékos azt csinál amihez kedve van, Hack-en kivül természetesen.
El kell fogadni. :))

Egyébként meg ahogy Eczke is irta, keress egy jó team-et.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#5) kNG válasza albert8 (#4) üzenetére


kNG
senior tag

Black Ops 2 szagot érzek! xD (oda nem kell teamplay hogy érvényesülj)...

Megértem amit mondotok, és igazatok is van, igazából valami olyasmit szeretnék elérni, hogy ha pl. este leülök 1-2 órára gamelni, akkor ne azzal kelljen már töltenem az időt, hogy teamchat-be írom a nooboknak, hogy Q-val kell spotolni...vagy hogy damavand peaken rush támadónál ha már sniper...akkor tegyen le akárhova egy spawn beacont, és akkor be lehet ejtőernyőzni A vagy B pontra is támadóban...

Igazából egy BF3 meccs maga fél óra...+ no teamplay, és már meg is van az eredmény! :)

A csapat valóban szuper dolog, de ott meg ált. az van, hogy valaki épp mást szeretne játszani, pl. nem rush-t, vagy én épp conquestet szeretnék, de ők nem...de még ez sem nagy gond, hanem mint mondtam is, 1 squad, vs. 16 tag, akik tudnak is játszani = még mindig nincs esélyed, és nincs egy kiegyensúlyozott játék...

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#6) Gergosz2 válasza kNG (#5) üzenetére


Gergosz2
veterán

Nekem is sokkal jobban bejött a BC2.

Bf3 kb 40 órát tettem bele azt meg is untam mert tényleg semmi csapatmunka sem volt, meg maga a játék is valahogy idegen volt nekem.

Én mindíg csak Rush-t játszottam, az jött be, BC2-ben marha jó partykat nyomtunk, és sokszor vad idegenekkel.Persze ott is volt jópár noob, de közel sem annyi mint BF3ban.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#7) kmisi99


kmisi99
addikt

Én nagyon megutáltam a játékot. Kb 300 órám van benne de az a fő bajom hogy ha abbahagyom azonnal kimegyek a gyakorlatból és már csak arra tudok koncentrálni hogy csak halok és még rosszabb vagyok így játszani se tudok gyakorlatilag megőrjített pár hónap alatt. Na meg a legjobb hogy iszonyat bugos nekem ezek teljesen mellékes problémák. Ha nem lenne hitbox meg 1 golyó 1 kill bug akkor imádnám a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#8) kNG válasza Gergosz2 (#6) üzenetére


kNG
senior tag

Számból vetted ki a szót! Nehéz BF3 után visszalépni BC2-be, de egy random squad deathmatch (!) meccsen ma több teamplayt láttam mint BF3-ban 5 meccs alatt! :D

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#9) kNG válasza kmisi99 (#7) üzenetére


kNG
senior tag

Szerintem még nem is olyan vészes a hitbox, sőt...az nagyon is jó! A teamplay hiánya zavar...1 servert tudok ahol van teamplay...1-et...a többire ha felmegyek csak random össze-vissza rohangászó embereket látok :S ilyen erővel MMOFPS is lehetett volna a BF3! xD

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#10) EczkE


EczkE
addikt

Milyen hisztisek vagytok. :B :DDD

Én simán élvezem a játékot. :D

Esetleg így négyen majd összeállhatnánk. ;)

(#11) albert8: :DDD Legjobb. ;) Milyen néven vagy? Csak mert sokan vagytok már és nem mindenkit tudok azonosítani. :DDD

Aha. Oszt játszani szoktál-e? :D

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#11) albert8 válasza EczkE (#10) üzenetére


albert8
addikt

Nekem megvagy kedves PINA ;]

Én vagyok a Xandi (XanderHUN)

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#12) kNG válasza EczkE (#10) üzenetére


kNG
senior tag

Élvezhető ez, csak nem mindig! Armored kill is érdekel pl. de mivel semmi teamplay nincs, így nem is "tudom" játszani...talán idővel kikopik a sok újonc, vagy megtanulnak játszani, akkor lesz az igazi a BF3 :) de az szerintem csak akkor jön el, amikorra a 4 is kint lesz! :D

Egyébként néha Privatkaeserei-on majd megtaláltok (legjobb teamplay server :) ).

ID-m meg az aláírásomban! :P :D

[ Szerkesztve ]

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#13) KYZRR válasza albert8 (#11) üzenetére


KYZRR
őstag

:P

You can only die once, make sure it is worth it...

(#14) kNG


kNG
senior tag

Játszottam ma egy kis BC2-t, és észrevettem azt, hogy van egy kis probléma a BF3 map designjával...a mapok egyszerűen nem vezetnek rá arra, hogy squad-ban kell játszanod, vagy különben véged van, és meghalsz...magyarán nem vezet rá a csapatjátékra...próbálj meg rambózni BC2-ben egyedül, úgy, hogy ne campelj sehol se, és elég gyorsan le fognak lőni...ha squadban játszol, együtt játszotok, bementek épületekbe, azt bevéditek, támogatjátok egymást stb. akkor rájössz, hogy így elég hatékonyan, és jól játszotok (még ismeretlen emberek is egymással TS nélkül)...BF3-ban egyszerűen futkározhatsz, a mapok túl nagyok, szóval nem fognak olyan gyorsan lelőni..nem csoda hogy BC2-ben megtanulták hamar a játékosok hogy együtt kell játszaniuk, de ez már nem mondható el a BF3-ról...

Nekem valahogy egyébként jobban tetszett a BC2, egyszerűen van atmoszférája, ami a BF3-nak nincs igazán...ha BC2-t játszok, akkor érzem azt hogy játszok, ha BF3-at játszok akkor csak úgy érzem hogy...eltöltöm a szabadidőmet?! Nem tudom hogy ez egyébként csak velem van-e így...kezdem nagyon megunni ezt a modern hadviselés maszlagot...jó lenne végre újra valami minőségi II. Világháborút feldolgozó címet látni!

[ Szerkesztve ]

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#15) Huma válasza kNG (#14) üzenetére


Huma
addikt

Én inkább egy BF2142 feldolgozást látnék szívesen. Ott aztán nagyot lehet alkotni csapatban. Eleve ugye van commander. Ha jól tudom akkor akkor BF3-ban nincs, ami egy hatalmas csapás a taktiai játékmódra. Nincs aki összehangolja a squadok tevékenységét. Nincs aki átlátja az egész térképet és mást sem csinál csak figyeli a saját és az ellenséges csapatmozgásokat.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#16) kNG válasza Huma (#15) üzenetére


kNG
senior tag

A BF2142-ről nem tudok nyilatkozni, mert nekem nincs meg, viszont jókat olvastam róla!

BF3-ban nincs Commander, elvileg BF4-ben újra lesz! Ez biztos jót fog tenni a játéknak, egyik klántársam fogalmazott úgy, hogy a BF3 nem más, mint a BF4 bétája, és ebben talán van is valami...folyamatosan szívja magába a DICE a visszajelzéseket, és (remélhetőleg) eszerint fogja alakítani a játékot!

Engem a környezet viszont nagyon, de nagyon zavar...ma játszottam BC2-vel, és rájöttem hogy mennyire is szerettem azt a játékot, és mennyire jó hangulatú (főleg a BF3-hoz képest)...nagy valószínűséggel maradok is annál, ha multizni támadna kedvem azzal fogok játszani, és nem a BF3-mal...aztán majd megveszem a Vietnam kiegészítőt is valamikor! :)

A cod4 óta mást sem látunk, mindet modern hadviselést...már a könyökömön jön ki...(persze van 1-2 kivétel, de azokkal meg én nem játszottam pl. red orchestra).

A BF2142 stílusban is látok fantáziát! Csak ezeket a 2010-es 2020-as éveket ne már! :DDD :N

[ Szerkesztve ]

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#17) kNG válasza kNG (#16) üzenetére


kNG
senior tag

*...mást sem látunk, mint modern hadviselést

fixed...sry, lejárt a szerkesztési idő...

my job is done here...*flies away*

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#18) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Tehát akkor még egyszer: Nincs csapatmunka egy csapatmunkát igénylő játékban!

Szerintem meg nem a játék hibája ha idiótán játszanak vele idióta emberek és ezt minden fps-ről el lehet mondani ahol a teamplay fontos, van aki figyel a dolgokra valaki meg csak fel megy lövöldözni mert ahhoz van kedve szíve joga hogy mit csinál

PSN:BiZzare_0 ️

(#19) kNG válasza @rglaaf (#18) üzenetére


kNG
senior tag

Ezen gondolkodtam én is, hogy tényleg a játék-e a hibás, vagy pedig a játékosok...

Arra a következtetésre jutottam, hogy a játék...

Kezdjük ott, hogy nincs semmilyen tutorial mód a nooboknak...

A mapok felépítése olyan, hogy egyszerűen nincs szükség csapatjátékra, illetve arra, hogy együtt dolgozzon a squad...illetve szükség lenne rá igen, ahhoz, hogy nyerjen a csapat, illetve befoglalja a zászlókat, illetve elpusztítsa/védje az M-COM-ot, stb.

Az egyszeri játékos ebből semmit nem lát, és ez nem érdekli mert "jó a K/D-m a lista, elején vagyok, jól játszok"... közben meg nem...tehát ha a mapok felépítése olyan lenne, hogy az egyszeri rambok csak szívnának, és folyamatosan csak lelőnék őket, akkor vége lenne hamar ennek a lázadozásnak, és mindenki úgy játszaná a játékot, ahogy azt kell, illetve ahogy azt a fejlesztők szánták...

Szíve joga mindenkinek úgy játszani a játékot, ahogy akarja, de pontosan emiatt a mentalitás miatt nem tudja szíve joga szerint játszani az, aki szeretne csapatban játszani...mert a többiek csak random módra rohangálnak...

Erre megoldás az, hogy aki csak erre vágyik az menjen TDM-re...de nem oda megy...megy RUSH-ra meg CQ-ra és azt sem tudja miről szól...

Meg lehet próbálni irányítani 1000 embert, aki nem úgy játssza a játékot ahogy kéne...
Vagy ki lehet adni úgy egy játékot, amivel mindenkinek kielégítik az igényét (lásd: javaslatom).

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#20) @rglaaf válasza kNG (#19) üzenetére


@rglaaf
veterán

Sajnos amin problémázol nem fog meg oldódni, csak annyit tehetsz hogy klánozol esl,cb ott van irc keresel ellent, de a public játék nem igazán fog változni mint ahogy szeretnéd ,bo2 sem lesz különb sőt egyik sem az, minden játékban lesznek olyanok akik tesznek a csapat játékra

PSN:BiZzare_0 ️

(#21) kNG válasza @rglaaf (#20) üzenetére


kNG
senior tag

Ez így van ahogy mondod, én csak egy átlagos szintű csapatjátékot szeretnék elérni...CB, ESL, stb.-től már eltávolodtam, koromból adódóan (22 éves vagyok)...ugye a battlefield erről szólna: csapatjáték...nem kell profi, csak egy átlagos, pl. a csapattagunk ne a map szélén rohangáljon, hanem sniperrel próbálja meg fedezni a támadókat...csak ennyi...de ugye ilyen sosem lesz, szerencsére BC2-t illetően sokkal pozitívabbak a tapasztalataim (pontosan a map design miatt), így hát visszatértem oda... :)

[ Szerkesztve ]

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#22) @rglaaf válasza kNG (#21) üzenetére


@rglaaf
veterán

Ámen :)

PSN:BiZzare_0 ️

(#23) #56230144 válasza kNG (#1) üzenetére


#56230144
törölt tag

BO2 nagyon jó lett, zombi mód nagyon sok újat hozott, multiplayer (gondolom téged ez érdekel igazán) nagyon gyors lett, ezt nagyobb mappokon nem érzed, de kissebbeken eléggé meg lehet érezni, amikor mész 3 lépést és lelőnek, ennek ellenére nekem tetszett a játék, és ha megvetted, akkor csatlakozhatsz hozzánk a PH csapatunkba. :)

(#24) kNG válasza #56230144 (#23) üzenetére


kNG
senior tag

Köszönöm az ajánlót, nézegettem videókat róla, és tényleg egész pofás lett...dedikált szerverek vannak PC-n?

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#25) #56230144


#56230144
törölt tag

lesznek, legalabbis treyarchék ezt nyilatkoztak

(#26) EczkE


EczkE
addikt

Ja BC2-ben is tudok jönni. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#27) kNG válasza EczkE (#26) üzenetére


kNG
senior tag

BC2-t valamikor játszhatnánk! :)

Mikim most nincs viszont ressurect1o_ON nicknéven megtalálsz (asszem ez alapján kell addolni a friend-et BC2-ben). :)

[ Szerkesztve ]

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#28) EczkE válasza kNG (#27) üzenetére


EczkE
addikt

Na akkor talán holnap előszedem. :D Még írj rám, nehogy elfelejtsem. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#29) kNG válasza EczkE (#28) üzenetére


kNG
senior tag

Vasárnap leszek szerintem leghamarabb, de ezen a nicken megtalálsz! :)

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#30) EczkE válasza kNG (#29) üzenetére


EczkE
addikt

Vasárnap necces. Bajnokim van, ráadásul az utolsó és lesz az öltözőben meccs után pia... :D :B

De estefele jó lesz szerintem. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#31) Gergosz2


Gergosz2
veterán

na ha lesz valami akkor én is feltolom.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#32) kNG válasza Gergosz2 (#31) üzenetére


kNG
senior tag

Okés, skacok én nem tudom mikor leszek, de a fent említett nicken megtaláltok! Aztán addoljatok, és valamikor játszunk együtt! :)

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#33) EczkE válasza kNG (#32) üzenetére


EczkE
addikt

Rendben. :R

Asszem mindenféleképpen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.