Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) celeron


celeron
senior tag

Ismerős a helyzet.
A szüleim kb. 2 évig élték át a házunktól nem messze működő parasztelosztó hangulatát péntek-szombat esténként. Ugyebár ilyenkor előjönnek azok akik túl sok négeres-picsarázós-ivós klippet néznek, illetve a legtöbb Halálos iramban rajongót is megcsodálhatjuk hogy milyen ügyesen tudja üresben nyomni a gázpedált. :D
A rendőrök nem sok mindent tudtak tenni az ügy érdekében (hozzáteszem ez eléggé személyfüggő lehet, a tekintély kérdése és hasonlók). Amit tettek hogy mindig szóltak (szüleim) ha zavarta őket (közvetlen a delikvenseknek), és ennyi idő után elérték hogy nyugodtabb az életük, cserébe mindenki csúnyán néz rájuk, de a nyugalom azt hiszem ennyit megér. Sajnálom hogy az ember (ez alól én sem vagyok kivétel) ennyire nem tudja észrevenni magát ha "jól van", ilyen könnyen áldozza fel a másikra való odafigyelést, no de ez nem egy egyszerű kérdés.

Szerintem próbálj beszélni az Úriemberrel, ügyelve arra hogy egyikőtök érdekei sem sérüljenek, ha nagyon muszáj akkor csak minimális mértékben. Nehéz a kulturált érdekérvényesítés, de nem lehetetlen. Az én személyes tapasztalatom az hogy már akkor szólok ilyenért ha nagyon felbosszantott, és akkor már nem tudom higgadtan kezelni a helyzetet. Ne várd meg ezt szerintem. Ha pedig a szép szó nem használ a rendőrség megér egy próbát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.