Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nubreed


nubreed
veterán

Erre csak azt tudom mondani, hogy LOL.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#2) #52815360 válasza nubreed (#1) üzenetére


#52815360
törölt tag

Erre mást nem is lehet mondani. Milyen nehéz lehet összedobni egy több 100ezres tagságnak a hosting dijat... :)

(#3) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Persze, majd pont a leglátogatottabb torrentoldalakon nem fognak reklámozni a cégek... hogyne. :D

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#4) GeryFlash válasza tDr1v3r (#3) üzenetére


GeryFlash
veterán

:DDD

Annyira mulatságos látni, hogy a kiadók már tényleg elég durván hisztiznek, de az még mindig nem jutott eszükbe, hogy a blurayt normális áron adják...

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#5) petipetya


petipetya
nagyúr

Inkább nem kommentálom a dolgot. De mégis. Nevetséges és szánalmas ez az egész próbálkozás.

"nincs rá lezsóidő"

(#6) #16820480 válasza GeryFlash (#4) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk nekem ingyen sem kéne BR lemez, már DVD lejátszóm sincs, mert annyira körülményes, meg nincs hova tenni a lemezeket sem. Csinálnának inkább egy profi online videótékát, ahol különböző minőségben nézheti az ember a dolgokat, igény szerint. És végre el lehetne felejteni a régiókat is: ha valaki pakisztánban szeretné angol nyelven nézni a sorozatokat, akkor miért ne tehetné meg az interneten, közvetlen a kiadótól. :U

(#7) ilyen_85 válasza #16820480 (#6) üzenetére


ilyen_85
senior tag

na ez például egy olyan dolog amit soha nem értettem.

mindenhol a diszkrimináció ellen "harcolnak" a különböző szervezetek, de ez mi? ha nem az? Viccesek alternatíva nincs, vedd a drága sz@rt (mert sajnos az utóbbi pár évben a filmek 99%-a amit megnéztem az volt) és hallgass...

(#8) Tamás88


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

PB él és élni fog akármit is csinálnak vele. Ez már olyan mint a Facebook, vagy a Google.

(#9) GeryFlash válasza Tamás88 (#8) üzenetére


GeryFlash
veterán

So do Ncore ;)

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#10) vittorio7


vittorio7
őstag

Jaj. :DDD Pont ez a legnagyobb problémájuk. És mi lesz a terrorizmus elleni harccal?

(#11) micafighter


micafighter
nagyúr

Értem én, hogy a kalózkodás csökkenti a tartalmat létrehozók ösztönzőjét, így kevesebb tartalmat hoznak létre, mint ha nem lenne kalózkodás, és akkor ez hatással lesz a GDP-re és miegymásra. Na de kérem, nem a kalózkodás ellen kéne harcolni tűzzel-vassal, hanem el kéne fogadni, hogy az internet korszakában már nem járnak az emberek dvd kölcsönzöbe, létre kéne végre hozni globálisan egy olyan szolgáltatást, ami legalább olyan kényelmes, mint a kalózkodás, és mindezt értelmes áron.

(#12) kali


kali
legenda

jogos, tegyék azt!

(#13) #16820480 válasza ilyen_85 (#7) üzenetére


#16820480
törölt tag

Persze, de aki erősebb/befolyásosabb, az diszkriminálhat.
Egyébként nem is értem mit sírnak, amikor a normális filmek már a premier héten hasznot termelnek, nem hogy visszahozzák a befektetett tőkét, aztán még le akarják húzni az embereket a DVD, BR meg special edition meg tököm tudja milyen kiadásokkal. Ja, ha esetleg mondjuk 1-2 €-ért adnák egy netes kölcsönzőben, akkor nem lenne 500%-os haszon, csak 300%, húha. :U De amúgy az sem biztos, mert ha olcsóbb lenne, akkor többen vennék meg a letöltés helyett, csak erre még mindig nem jöttek rá.

(#14) scampolo84


scampolo84
aktív tag

hahaha :C

(#15) szili.tamas1 válasza #16820480 (#13) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Igazabol ha nem tudnam letolteni a filmet / zenet, hanem meg kellene vennem hogy nezzem / hallgassam akkor nem neznem / hallgatnam. Prioritasban nalam rohadtul a sor vegen kullognak ezek a dolgok. Arra akarok ezzel reflektalni, hogy attol hogy ellehetetlenitik az alternativ beszerzesi formakat, egyaltalan nem biztos hogy a fizetokepes kereslet parhuzamosan novekszik. Csak ezt a kapzsi picsogo kiadok nem akarjak belatni.

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#16) #16820480 válasza szili.tamas1 (#15) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ez így van, jelenleg. Viszont én hajlandó lennék fizetni azért a heti 1-2 filmért maximum, amire van időm, hogy megnézzem, meg azért a néhány sorozatért. Hasonlóképpen a zenékkel, nevetséges, hogy az összes online áruház összesen csak töredékét képes árulni azoknak a zenéknek, amiket amúgy be lehet (valahogy) boltban szerezni CD-n például.
Az online terjesztésnek jóval kisebbek azért a költségei, ezért alacsonyabb áron is adhatnák, hogy több embernek megérje.

(#17) zseko válasza #16820480 (#16) üzenetére


zseko
veterán

A Deezer nekem bevált, bér valóban lehetne olcsóbb és nagyobb a zenei kínálat. Ázsiai pl. elenyésző.

HR24.hu

(#18) #16820480 válasza zseko (#17) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk ázsiait keveset hallgatok mostanában, de mondjuk nem tudom mennyire van fent ilyen folk-metál, meg hasonló kevésbé populáris műfajokból választék.

(#19) GeryFlash válasza #16820480 (#18) üzenetére


GeryFlash
veterán

folk-metál??? Az mi? :D Kárpátia meg hasonlók?

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#20) zseko válasza #16820480 (#18) üzenetére


zseko
veterán

Őket nem tudom mennyire populáris :DDD SKA-P - Full Gas
De találtam ilyen 'hörgőset' is :D The Battle - Folk Metal Jacket Annyira nem is rossz :)
De találtam ilyen számomra kimondhatatlan címűt is: Lumsk - Svend Herlufsens Ord, del III Jeg har det
Na meg ilyen: Black Messiah - Der Ring Mit Dem Kreuz

Nem mondom hogy minden van fent, van akitől csak 1-2 zene, van akitől pár album, valaki mástól meg az összes.

(#19) GeryFlash: Kárpátia van fent, 14 album :)

HR24.hu

(#21) #16820480 válasza GeryFlash (#19) üzenetére


#16820480
törölt tag

Korpiklaani, Eluveitie, Kotitelloisuus, Manegarm, meg hasonlók :D

(#22) GeryFlash válasza #16820480 (#21) üzenetére


GeryFlash
veterán

Tyűűűha :DDD Meghallgatom mindegyikből egy számot amit a Yt elsőnek dobott ki, ez az Eluveitie eléggé elüt a másik 3 Lordi klóntól (hogy ezért mit kapok majd :DD)
Mondjuk én már pár éve elkorcsosultam, és a Metalról pont az ellenkezőjére váltottam, de ez a pár szám bejött :K Csak az nincs meg, hogy ebbe mi a ,,folk"

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#23) #16820480 válasza GeryFlash (#22) üzenetére


#16820480
törölt tag

Elég tág műfaj, mondjuk leginkább attól lesz valami folk, hogy ilyen népies motívumokat használnak, meg hangszereket, illetve olyan témájú dalokat írnak (már nem cséphadarásról, hanem inkább ilyen viking életmódról).
Amúgy szerintem pont inkább ezeket koppintja a Lordi, csak sokkal populárisabb köntösbe téve.

(#24) Rive


Rive
veterán

Amíg a torrent ellen hisztiztek, a legális netes 'kölcsönzés' szép csöndben megvetette a lábát és megerősödött.

Népiesen szólva a kiadók, jogvédők és egyéb konzerv-trollok b@szhatják.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#25) zseko válasza #16820480 (#21) üzenetére


zseko
veterán

Jézusom, te ki tudod ejteni ezeknek a neveit? :DDD Nekem kitörik a nyelvem tőlük, főleg a Kotitelloisuus-tól :)
Érdekes zenék :) Szerencsére olyan vagyok, aki szinte bármit meg tud hallgatni és még élvezni is tudom :) Talán a Jazz-t utálom egyedül.

Megnéztem neked őket :)

Korpiklaani:

Eluveitie:

Kotitelloisuus:

Manegarm:

Néhány hasonló előadó akiket kidobott:

Remélem megfelel :)

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#26) #16820480 válasza zseko (#25) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ja, nem gondoltam, hogy ennyire van választék, így egész pofás :K Ez amúgy melyik szolgáltatás? Spotify vagy Deezer? Vagy valami egészen más?
Hát, még leírni sem könnyű őket, de szerencsére elég hallgatni :P

[ Szerkesztve ]

(#27) zseko válasza #16820480 (#26) üzenetére


zseko
veterán

Deezer. Kaptam a díjcsomagomhoz mikor S4-re váltottam, persze tuti benne van az árban :D, de a prémium csomag jár, vagyis annyi zenét tárolok a telefonon és hallgathatok utána net nélkül is offline amennyi csak felfér :) Wifin kiválogatom és letöltöm az albumokat, aztán bármikor hallgathatom. Ami korlátozás van, hogy csak 3 eszközt enged beregisztrálni, nekem pc-tablet-telefon, és ha egyik eszközön szól akkor másikon nem lehet, mert abban a pillanatban leáll az első amint máshol elindítom. Kimenteni nem lehet a telefonból vagy a pc-ről, de nem is igazán izgat így. Pc-n is lehet offline módban hallgatni.
Sose szándékoztam ilyenért fizetni, 'ha már van próbáljuk ki' alapon indítottam el, de behúzott. Megjelenés napján vagy talán akár előtte is hallgathatom az új albumokat, a Daft Punk - Get Lucky albumát is 2-3 nappal előtte már hallgathattam.
Csak félig tartozik ide, de így gyakorlatilag szinte minden legális a telefonomon, az összes program is vásárolt ami rajta van. Nekem tetszik, egyáltalán nem izgat hogy letöltsek bármilyen zenét. Kivéve a j-pop-ot, mert olyan szinte nincs rajta, próbáltam japánból rendelni de azokon a krix-kraxokon nem igazodom el :P

HR24.hu

(#28) #16820480 válasza zseko (#27) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nekem ezzel az a bajom, hogy sem telefonon, sem tableten nem hallgatok zenét (már), mert nem valami jó minőség. Majd ha szerzek valamikor egy fejest, meg hozzá megfelelő forrást, akkor laptopról is fogok, de addig nem jó, ha nem tudom kitenni a hordozható lejátszóra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.