Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) bambano válasza Penge_4 (#30) üzenetére


bambano
titán

A upc állítása az, hogy priorizálják a a forgalmat, nem az, hogy korlátozzák. Ami nem azt jelenti, hogy nem engedik át, azt jelenti, ha a cég okostojásai által fontosabbnak gondolt forgalom van, az megy először, a torrent csak akkor, ha marad üres drót.

Én is olvastam nagyon sok hsz-t, amiben emberek leírták, hogy nem megy nekik a torrent. Csak én elolvastam és emlékszem is azokra a hsz-ekre (tény, ebből volt kevesebb), amiben mások azt is megírták, ha nekik jól ment a torrent.

Másik hsz-re: a upc biztosan nem azért kekec a p2p-vel, hogy ne warezoljanak rajta. Komolyan hiszem, hogy tojnak rá. A upc azért kekec a p2p-vel, mert a forgalom MENNYISÉGE olyan, hogy nem indokolható fejlesztést igényelne, vagy egyáltalán nem is lehetne megoldani, hogy rendesen működjön. Nem a tartalma okoz fejfájást az upcnak, hanem a mennyiség.

Az a baj, ezeket az érveket annyi topicban elmondtuk már, hogy lehetetlen megszámolni, mégis tojik rá mindenki, mantrázza a saját, bizonyíthatatlan, logikátlan marhaságait. Ez az unalmas, itt minden falrahányt borsó.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.