Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) gamek!ller válasza kisza25 (#50) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Pill és jövök, eszek valamit! :D Ez nagyon durva menü! Hogy nem bírod ki, hogy nem eszel bele? :D

[ Szerkesztve ]

(#52) kisza25 válasza gamek!ller (#51) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

kimondta,hogy nem eszek bele, hiszen meg KELL kóstolnom mindent,amúgy is úgy van csinálva, hogy valamiből maradjon és másnap azt eszi a személyzet ebédre, így nem kell külön főzni nekik,
amúgy ez durva fordítás volt németről,eredetileg szebben hangzik, de sok itteni ételnek nincs is magyar megfelelője

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#53) gamek!ller válasza kisza25 (#52) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Csak szakácsnak kellett volna mennem! :P :R

(#54) kisza25 válasza gamek!ller (#53) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ahhoz, hogy jókat egyél elég étterembe járni, nem kell megtanulnod főzni:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#55) Mr.Csizmás válasza kisza25 (#52) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ich will ein kleine stück speck :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#56) kisza25 válasza Mr.Csizmás (#55) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

:DDD ennyi ragadott meg az egész menüből

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#57) Mr.Csizmás válasza kisza25 (#56) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

üveg vörösbort dobhatsz :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58) kisza25 válasza Mr.Csizmás (#57) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

:DDD na neked se lenne nehéz főzni, egy darab szalonna és vörösbor aztán mahlzeit

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#59) Mr.Csizmás válasza kisza25 (#58) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mivel elég jó unofficial séf vagyok :D mahlzeit, kedves vagy ám :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#60) kisza25 válasza Mr.Csizmás (#59) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ezen a részen ezt mondják, olyan mint nálunk a jó étvágyat:)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#61) Mr.Csizmás válasza kisza25 (#60) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

funny, én a macskáknak szoktam mondani :DDD :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#62) vans? válasza kisza25 (#50) üzenetére


vans?
őstag

Te jo eg, ezt meg elolvasni is kemeny volt, nemhogy megcsinalni. :D

hábm bábm

(#63) kisza25 válasza Mr.Csizmás (#61) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

teljesen más szavakat használnak amúgy az osztrákok, mint a németek
vans?:
a holnapi kaja:
csirke erőleves palacsintaroláddal
salátabüfé
házi készítésű sajttal töltött ravioli paradicsommártásban, sampion gombával,koktélparadicsommal ,rukolával és frissen reszelt parmezánsajttal, vagy
töltött csirkemellfilé tejszínes karalábémártással, tejszínes barna mártással kukoricadara felfújttal
zahherparfé erdei gyümölcsraguval

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#64) Apollyon válasza kisza25 (#50) üzenetére


Apollyon
Korrektor

"Burgonyakrémleves"

Ú bakker, ilyenről még nem is hallottam, pedig imádom a krumpli minden formáját:D De rohadt éhes lettem hogy ezt megláttam:D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#65) kisza25 válasza Apollyon (#64) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

pedig az egy tök egyszerű leves:)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#66) Apollyon válasza kisza25 (#65) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Hjah most már utánaolvastam. Hát ez nekem eddig kimaradt az életemből. A héten sztem csinálok is :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#67) kisza25 válasza Apollyon (#66) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#68) Mr.Csizmás válasza Apollyon (#66) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hagymakrémleves is finom :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#69) Sandrew


Sandrew
őstag

en meg mindjart ehenhalok :U

(#70) DeFranco válasza kisza25 (#50) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Pangasius?! :Y A halak táposcsirkéje... ti mérgezitek is a vendéget? ;]

(#71) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

[link] :DDD

kezdhetsz rápörögni a melóra ;]

(#70) DeFranco jól meg kell fűszerezni kívül-belül, és omlósra sütni, akkor eladható formája lesz, tapasztalatból mondom :P

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#72) DeFranco válasza Mr.Csizmás (#71) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Egyszerűbb, ha rácuppansz a gyógyszergyár szennyvízcsövére a köki mellett. Tudod hogy nevelik ezeket? Mondom, a tápos csirke kutyahímtag ezekhez képest.

Vietnami tógazdaságokból importálják, ahol kb lapjára vannak rendezve "intenzív" neveltetés címén, mivel nagy a tömeg, ezért sok a betegség sok a fertőzés, amire a halak úgy amúgy is kifejezetten érzékenyek. Éppen ezért annyi antibiotikumot gyógyszert és vegyszert pumpálnak beléjük, hogy jobbak a túlélési mutatóik a csótányoknál. A magyar átlagos pocsolyaízű tógazdasági ponty hegyipisztráng ezekhez képest.

Nem véletlenül lehet a Lidli legolcsóbb hala. A legnagyobb móka az volt, amikor egy visegrádi wellnesshotelben levő konferencián ez volt a svédasztalon, csak a magyar neve volt fölé írva: "cápaharcsa". 10-ből 8 ember jött oda, hogy "Ettél a cápából? Hát ez valami fenséges. Kóstold meg, cápa!" Az b+... cápa. A KFC-ben meg T-Rexet árulnak.

[ Szerkesztve ]

(#73) keIdor válasza DeFranco (#72) üzenetére


keIdor
titán

"A KFC-ben meg T-Rexet árulnak." :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#74) kisza25 válasza DeFranco (#72) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a pangasius hypothalamus a cápaharcsa, de igazából a neve ellenére a harcsafajtákhoz tartozik nem a cápákhoz, sok fajtája van ám a pangasiusnak egészen pontosan 27;)
nem csak ezt az egy fajta halat szolgáljuk fel, minden második nap, van egy halétel is,
fogas, vajhal, pisztráng, lazac, tilapia... most ma pont ez volt a menű.

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#75) DeFranco válasza kisza25 (#74) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Tudom, hogy harcsa, és nem cápa, pont ez volt a humor (egyik) forrása a történetben. Egyébként nincs bajom a halakkal, erre az egyre harapok (pontosabban nem harapok).

Barramundival találkoztál már?

(#76) kisza25 válasza DeFranco (#75) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nem találkoztam vele :N
amúgy értettem a humor részét, de nem hiszem, hogy ezt a fajtát is ilyen tavakban nyomatnák ahhoz igen nagytestűek, ha már itt tartunk a pulykát meg penicilinnel nyomatják (ragyabetegség ellen) a csirkehús több, mint 30%-a szalmonellás(kacsa még rosszabb), a sertést moslékkal etetik, a marha meg kerge... akkor mit együnk:P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#77) toldy


toldy
őstag

Huuh, én most kicsit nagyon irigy vagyok. :O

Az élet nem habostorta.

(#78) SzlobiG válasza toldy (#77) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem csak te. ;]

(#79) nike_ válasza kisza25 (#30) üzenetére


nike_
addikt

mi is attól nem messze voltunk nyáron (Abtenau)

(#80) kisza25 válasza toldy (#77) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

már nem kell, itthon vagyok:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.