Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) elithun


elithun
őstag

Ahelyett, hogy lenne egy modell, de 16 millió színnel? Kell így a fenének. :O

;]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#2) Borisz76


Borisz76
veterán

Na igen...az már régen rossz ha valaki szín alapján választ hűtőt.

Én a Noctua NH-D14-t nem a színe miatt vettem....

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#3) Fred23


Fred23
nagyúr

Az ilyen monstrumok nem hoznak lázba, remélem, egyszer lesz majd hír csupa réz passzív hűtőről is, vagy minimum valami ehhez hasonlóról!

(#4) ribizly válasza Borisz76 (#2) üzenetére


ribizly
veterán

:K :C
Valami itt is félrecsúszhatott, amikor a közvélemény kutatást végezték. ;]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#5) --HARDCORE--


--HARDCORE--
senior tag

Minden napra egy gagyi cpu hűtő, vagy világítós tápegység és 5db 130ezres telefon (ami most csak 40-70 kiínai Jüanban....) és mind ugyanazt tudja mint a 6 hete megjelent cikkben a többi.

Egyre inkább csak azt látom, hogy mennyi fölösleges terméket gyártanak a gyártók... és persze azt sem fillérekért adják ám. Emellett ami hasznos lenne, le se gyártják. Vagy ha igen 1 millióért.

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#6) Normi™ válasza Borisz76 (#2) üzenetére


Normi™
őstag

Őket nem is nagyon érdekli az ilyesmi hála Istennek.

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#7) #45378816 válasza Borisz76 (#2) üzenetére


#45378816
törölt tag

Phffúújj, de ronda be nem tenném egy gépbe! ;]

Amúgy teljesen jogos mind két hsz. de most őszintén... magyarázd meg egy butítható fiatal fiúkának, hogy ha nem "zőőd" akkor nem fogja támogatni a pshyx-et a csudijó nVidia kártyád.
Hidd el így van, csináltam róla tecső vidit és hesstegeltem minden hova, szóval tényleg igaz. :DDD

Sry... nem bírtam kihagyni. ;)

(#8) total90


total90
veterán

Nekem volt időszak, amikor a karácsonyfa jött a gépem kérdezni, hogy honnét van a világítás.

Aztán egyből váltottam minimálra, majd laptopra és mellé konzol. Azóta is elégedett vagyok.

Szerintem még mindig nagy a közönség, akit ez érdekel. Engem nem hoz lázba.
Én imádtam a minimál stílust, CM Z600 passzívan, alatta először a Q6600, majd az i720. Szép idők voltak 😬

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#9) noPublicFG válasza Fred23 (#3) üzenetére


noPublicFG
senior tag

Uhh! Nagyon jó! Ilyen mini hűtők engem is érdekelnének.
Mostanában játszom a gondolattal, hogy a régi mini hi-fi tornyot kibelezem, és pc-t építek bele, csak nem találtam megfelelő léghűtést.
(Nem akarok vizezni)

plus ça change, plus c'est la même chose

(#10) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

Volt mar ID-Cooling cpu huto, de sebaj... Most szalltak a piacra, tenyleg... Mint a gigabyte beszall a procihutok piacara :D

[ Szerkesztve ]

-

(#11) GoldhandRent válasza noPublicFG (#9) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Nekem egy hasonlo van, szinten ID cooling. 6600k-t 4.4ghz-en kellemesen lehuti. Az ara is baratsagos :) :D
https://www.pcx.hu/id-cooling-se-213v2-processzor-huto-842477

-

(#12) tserrof77 válasza GoldhandRent (#10) üzenetére


tserrof77
senior tag

Én is kétszer elolvastam, mert picit félreérthető. Ha máshogy tagolva olvasod, akkor kijön belőle, hogy a 214 szériába jönnek a hűtők. És nem a gyártó a piacra :)

Én amúgy kedvelem a hűtőiket, az olcsóbb szegmensben jól teljesítenek ár/érték arányban (és mindezt korrekt levegő szállítással és alacsony zajszinttel).

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#13) tailor74


tailor74
őstag

Aha, jó... Pont olyan, mint a többi, cserébe legalább ez nem rgb. :U

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#14) LLKobe


LLKobe
veterán

Addig nem veszek amíg a heatpipe-ok nem világítanak egyenként 16 millió színben. Engem nem b*nak át :U

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#15) tserrof77 válasza LLKobe (#14) üzenetére


tserrof77
senior tag

Ezen besírtam.... :DDD :DDD

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#16) Astroboy


Astroboy
őstag

PC fronton évek óta nő azon gyártók száma, amelyek megpróbálják meglovagolni ezt az un. "gamer" vonalat.
Arra azonban még egyik sem jött rá, hogy pont ezekkel a bazári LED-es sz@rokkal ijesztenek el sok jó ízlésű vásárlót.
Azonban biztosak lehetünk abban, hogy sajnos van piaca, különben nem lenne ilyen divatos manapság...

Én már azon gondolkodtam a minap, hogy az AMD és az Nvidia után betörnek a részvénypiacra az idei rekordbevételt elkönyvelő kínai LED gyártók is. :DDD :DDD

(#17) GoldhandRent válasza Astroboy (#16) üzenetére


GoldhandRent
őstag

A vicc egyebkent az, hogy egy darab led 20 forint, egy meter szines led szalag 300 huf, 1 meter rgb szalag pedig 1200...
Megsem aranyosan dragabbak, mert gémer ergébé.

[ Szerkesztve ]

-

(#18) Lacok


Lacok
őstag

Most, hogy már van rajta LED jobban is hűt. ;]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#19) OutsideR válasza Lacok (#18) üzenetére


OutsideR
aktív tag

Ha hideg fehér a led akkor biztosan. ;]

(#20) imikee


imikee
tag

Hát nem is tudom....... mugen2 volt most thermalright axp-100 muscle a mini ház miatt :) ezt a ledes mizériát még mindig nem értem.

...

(#21) noPublicFG válasza GoldhandRent (#11) üzenetére


noPublicFG
senior tag

Köszi, minden ötlet jöhet. ;)
Lehet, hogy ez már nagy lesz nekem. ;]

[ Szerkesztve ]

plus ça change, plus c'est la même chose

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.