Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) riszter


riszter
senior tag

Szuper kis gép! Elkéne egy ilyen otthonra. Nem kellene folyton a copy-ba rohangálni! :D

Vivere militare est

(#2) Antibazsi válasza riszter (#1) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

a copyba ne is! :N ahova én járok a feket 7ft/A4 a szines 100%-os meg 200.
ennek fényében még mindíg úgy látom hogy otthonra max végszükség esetére érdemes vásárolni egy 10e-s nyomtatót. Vagy azoknak akik őrült lusták...vagy akik a világ végén laknak.

Üdv, Balázs

(#3) riszter válasza Antibazsi (#2) üzenetére


riszter
senior tag

Én a világ végén lakom... 2km-re a Copy-tól! :DDD

Vivere militare est

(#4) glutamin


glutamin
őstag

Én most próbáltam a céges mindenesünk (Ricoh Aficio MP 2550) scanner funkcióját. Beszarás!!! Érintő TF-n megadom az e-mail címet és így küldi vissza gépemre a végeredményt csatolmányban.

Fél milla felett van valamivel az ára.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#5) csibra


csibra
tag

Ez egy jó cucc. Egy probléma van vele: legalább 2 hónapja nincs hozzá toner az egész országban. Április 8-ra ígérték a szállítást.

(#6) BMW-M6power


BMW-M6power
tag

Jónak tűnik a kicsike, bár nekem túl sok lenne, nekem simán megtenné egy nyomtató, és egy scanner.

Galaxy S10+

(#7) Toms_


Toms_
csendes tag

Ilyen CLX-3175FN típ. gépet használok én is, csak egy kis bajom van vele, biztos bennem van a hiba, de nem tudok több oldalas faxot küldeni vele. A lapokat beolvassa, de csak az első oldalt küldi el, vonalat bont, majd újra tárcsáz... Lehet, hogy csak valamit elállítottam, mégegyszer át kéne olvasni a használatit..., de azért jó gép (a gombokhoz nem adtak semmilyen matricát, még Samsung felirat sincs rajta :))

(#8) Porcupain válasza riszter (#3) üzenetére


Porcupain
aktív tag

Vagy akik "nyomda" festéket nem tűrő dolgokat akarnak nyomtatni:D

velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

(#10) rudi válasza glutamin (#4) üzenetére


rudi
nagyúr

Ezt a kis Samsung is tudja, csak annyi a különbség, hogy a kétsoros pontmátrixoson vagy az előre tárolt mailcímek közlül kell kiválasztanod a megfelelőt, vagy be kell ügyeskedned a saját címedet, ami eltart egy "kis" ideig.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#11) rudi válasza csibra (#5) üzenetére


rudi
nagyúr

Ez fura. HRP-ben és Ramirisben elvileg minden színből van raktáron pár darab, Expertben cyan és magenta van raktáron. Legalábbis az online rendszereik szerint.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#12) rudi válasza Toms_ (#7) üzenetére


rudi
nagyúr

Semmilyen matricát? Nálam egy külön zacsiban volt a két ragacs.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#13) csibra válasza rudi (#11) üzenetére


csibra
tag

OK. Most már én is látom, a napokban még nem volt.

(#14) Chrys_


Chrys_
addikt

"A letapogató egység... Működési sebességét a nyomtatóegységéhez igazították..."

Ez mit jelent? Egy sort letapogat, majd azt kinyomtatja, majd ugyanez a játék a köv. sorral? lol

(#15) neduddki válasza Toms_ (#7) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ijjen hiszti van egy ricoh fx12-vel az egyik hejjen is, ki kotanani mi van ellallotva rajta:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#16) rudi válasza Chrys_ (#14) üzenetére


rudi
nagyúr

Azt jelenti, ami oda van írva: ugyanolyan gyors. Mind a kettő percenként durván 16 példánnyal végez.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#18) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

Sziasztok!

Ennek a nyomtatónak van fekete fehér változta,ami ugyanezt tudja? Köszi.

Minden szinten,szinte minden.

(#19) Ice-ozsé


Ice-ozsé
tag

Sziasztok!
Nem tudtok abban segíteni, hogy ezt hol tudom eladni?

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#20) Menetíró


Menetíró
csendes tag

Multis gép ha már valaki arra adja a fejét, hogy ilyet vesz akkor csak is lézert! Tintasugarasat el lehet felejteni, főleg olyanoknak akik heti szinten 2-3 könyvet nyomtatnak... :))

Ami nem romlik az nem is működött soha...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.