Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #09819904


#09819904
törölt tag

Az az On/OFF tetszik az alján! :D

(#2) rudi válasza #09819904 (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Valószínűleg létezik vezeték nélküliben is :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#3) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Nem tudok mást hozzáfűzni:

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4) KYZRR


KYZRR
őstag

Hat, ez az eger szeintem nagyon gagyi. :(

You can only die once, make sure it is worth it...

(#5) ryori


ryori
senior tag

Már csak a jól ismert "Egér kamion" hiányzik. :C

(#6) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Autóboltba lesz a legtöbb használva, gondolom. Mert normális ember ilyet otthon nem használ. :DDD

(#7) #09819904


#09819904
törölt tag

Az Audi viszont csinos legalább!

(#8) pigster


pigster
senior tag

pláne gyereknek jó lesz
Nagy véleménnyel vagy te a gyerekekről, hallod-e.

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#9) Mate


Mate
nagyúr

Level5 is szponzorálja az oldalt, vagy mi a szösz?

Erre a filléres ebay szemét logó való, nem a Tetszett.

Amúgy aki nem akarja azt a rusnya level5 logót a tetejére kb. 400-500 Ft-ért megveheti ebay-ről is. A vezeték nélküli drágább picivel.

[ Szerkesztve ]

(#10) fi:zi'k válasza Mate (#9) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Átvállalod? ;]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#11) bteebi


bteebi
veterán

"viszont Counter-Strike világbajnokságra nem ezzel a modellel indulnánk"

:DDD Amúgy az autó dizájnja nem a legergonomikusabb kialakítás egy egérhez, úgyhogy szerintem ez a "tetszett" tényleg csak azt jelenti, hogy tetszett, jól néz ki. Jópofa, de szerintem a használati (kényelmi) értéke nem a legjobb, persze mint ahogy a cikkben is szerepel, 3000 Ft-ért egyébként se illik csodát várni. A görgő is kifejezetten ötletes, úgy néz ki, mintha az is egy kerék lenne :C.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#12) xmaas


xmaas
őstag

errre annyit tudok mondani WTF

(#13) #09819904 válasza Mate (#9) üzenetére


#09819904
törölt tag

Szerintem itt már a logo nem javít, de nem is ront! :D

(#14) pigster válasza Mate (#9) üzenetére


pigster
senior tag

Azt akarod mondani, ha beírom az ebayen vagy a dx-en a Keyboard, Mice & Pointing kategóriába azt, hogy car mouse, akkor találok ilyet olcsóbban? Pedig nem. Annak más a lámpája... :K

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#15) KillHates


KillHates
nagyúr

Fú! :W Tegnap a hulladék noti tápegységek, ma meg ez az egér... Lassan DealExtreme hírlevél lesz a Proharver oldala :D :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16) Mate válasza pigster (#14) üzenetére


Mate
nagyúr

Rengeteg féle van, van 100%-ig ugyan ilyen (logó nélküli), illetve picivel másabb lámpájú, vagy mint ez kicsit másabb az ablak.

A lényegen nem változtat, mégpedig, hogy egy filléres kacatról beszélünk és nem egy 3000 Ft-os egérről.... Ez a level5 egy vicc.... A múltkori egerük is ebayes, kínai tömegkacat volt átmatricázva, 3x áron, meg ez is....

(#17) #09819904 válasza pigster (#14) üzenetére


#09819904
törölt tag

Ez olyan, mint amikor egy cég gyárt pl. citromlevet aztán rajta van a CBA, Tesco vagy bármi más felirat.
Magyarországon ugyebár a klón dolgokra harapnak. Viszont amint van rajta valami más márkajelzés már nem klón... :U
Ez ugyanolyan, hogyha meghirdetsz a Hardveraprón egy Galaxy S3 klónt akkor kapod érte a kellemes megrovást. Viszont, ha már úgy hirdeted, hogy pl. MTK9003-as okostelefon, akkor már szabad.
Na, az ilyen egereknél is hasonló a szitu. :)

+
Nem kellett sokat keresni:
http://www.aliexpress.com/store/product/New-2-4G-1200DPI-3D-Car-Shape-Wireless-Optical-Mouse-Mice-for-Laptop-PC-USB-Receiver/815952_684027738.html

[ Szerkesztve ]

(#18) rudi válasza Mate (#16) üzenetére


rudi
nagyúr

Viszont nem kell rá 3-4 hetet várnod (jelen esetben ideér karácsonyig, ami azért nem mindegy), és kapsz mellé helyi garanciát, ha elromlana. Volt már szerencsém pár ilyen autós egérhez, ez a Level5 féle a jobbak közé tartozik, érzékelője nem csinált marhaságot, gombjai, görgője ment rendesen. Természetesen nem használnám állandóan, de a maga kategóriájában szerintem tényleg pofás darab.

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#19) #09819904 válasza rudi (#18) üzenetére


#09819904
törölt tag

Szimpla érdeklődő és nem kötekedő kérdés! :)

Szerinted mennyire van kereslet egy ilyen egérre? Mert oké, hogy jópofa és egy 3-4-5 éves gyerek még baromira élvezi. De szerintem azért ilyen áron egy név nélkül Canyon egér azért minőségibb választás.

(#20) ghost364 válasza #09819904 (#7) üzenetére


ghost364
senior tag

Hú, ez tényleg igen jól néz ki :C

(#21) LNx


LNx
tag

fiatal mspaint buveszeknek jo lenne, ha gurulnanak a kerekei - szep egyeneseket lehetne vele huzni :DDD

(#22) rudi válasza #09819904 (#19) üzenetére


rudi
nagyúr

Egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy egy Canyon egér jobb, sőt. Eleve úgy álltunk neki a Level5-nek, hogy nagyon retek lesz, és azimportőr is mondta, hogy, ha nagyon rossz, akkor ne foglalkozzunk vele. Ezzel szemben bizony pozitívan csalódtunk. Olyan kereskedő hozza be, aki nem ma kezdett hardverrel foglalkozni, ha eleve értelmetlen termékek lennének, szerintem bele sem vágna. Nyilván aki gyakran és sokat használja, az komolyabb egeret vesz, de a gyereknek simán meg lehet venni arra a fél órára, amíg megeteti a neten a tevéjét meg megnéz valami neki való apróságot (aztán megy vissza játszani a valóban neki való dolgaival).

Tök véletlen és vicces, hogy sógoromék asztali gépénél is valami ilyesmi autós egér van, no az sokkal gyengébb a Level5 félénél, és elvannak vele, mert ritkán kell és éppen megteszi - sokan vannak, akiknek ez elég is. Én egy A4 Tech wireless egeret használok a nálam lévő notebookok teszteléséhez, hasonló feladatra simán rendszeresíteném a múltkori Level5 LE-201C egeret is.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#23) Mate válasza rudi (#18) üzenetére


Mate
nagyúr

Hát előbb mondanám a gyereknek, hogy bocsi, de idén elmarad a karácsony, mint hogy egy ilyet vegyek neki.

(#24) #09819904 válasza rudi (#22) üzenetére


#09819904
törölt tag

Level 5-öt bevallom nem teszteltem még. Viszont ránézésre vannak hibái amik ugyan lehet, hogy csak nekem szúrnak szemet, de na... :)
A Canyon márka nekem bevált. Nyilván nem egy gamer egér, de PSCS6-hoz nekem bevált.

(#25) rudi válasza Mate (#23) üzenetére


rudi
nagyúr

Szíved joga így tenni!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#26) #09819904 válasza Mate (#23) üzenetére


#09819904
törölt tag

Elképzeltelek amint bejelented azt, hogy az idei karácsonyi ajándék a gyereknek egy Level5 egér lesz, az Ő reakciója pedig így néz ki:

(#27) Gainka


Gainka
őstag

De sok rosz májú ember van itt. Atya ég.

(#28) rudi válasza #09819904 (#24) üzenetére


rudi
nagyúr

Ki kell próbálni, ha beválik, akkor annyi, meg kell tartani/venni, ha nem válik be, ki kell próbálni mást :) Én helyzetemből adódóan több tucatnyi egeret próbáltam ki és végül egy olyan mellett döntöttem, ami nem is a legmárkásabb, nem is a pontosabb, és nem is a legdrágább, de a legjobban kézreállt.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#29) Kasya


Kasya
nagyúr

Hasonlo volt a kezeim kozt es nekem brutal kenyelmetlen volt. A tulajdonosa viszont siman eljatszotta vele a LoL-t :)

Valakinek ez is eleg.

[ Szerkesztve ]

(#30) #21346560


#21346560
törölt tag

A címet olvasva gondoltam: "no vajon már megint milyen formát lát az író autónak"!

Elnézést kérek a kedves cikk írótól :DDD :R

(#31) _Oscar válasza bteebi (#11) üzenetére


_Oscar
aktív tag

Van 3k-ért ergonomikus egér is: [link]

Chuck Norris vakon gépel érintőkijelzőn is...

(#32) Zola007


Zola007
veterán

"....A friss magyar márka..."

b.sz.rok hová lesz a világ meg a pofátlanság :W
ebayről már 2009-ben vettem ilyet 800 ft-ért, azóta csak olcsóbb lett, működik, de minőséghez semmi köze

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#33) Armagedown válasza Zola007 (#32) üzenetére


Armagedown
őstag

Az adók miatt ilyen drága :))

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#34) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Kövezzetek meg, de nekem ez baromira tetszik! :D Nyilván nem ezzel játszanék, de szerintem poén.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#35) Zola007 válasza Armagedown (#33) üzenetére


Zola007
veterán

nem az árával van a bajom, mindet annyiért adnak amennyiért megveszik
csak ne reklámozzák már úgy mint friss fejlesztés

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#36) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Egy sima hagyományos egér, más nem kell.
Főleg nem autó.

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#37) pigster válasza Armagedown (#33) üzenetére


pigster
senior tag

Egészen biztosan...
Pont ma rendeltem ebay.de-ről egy trust usb hubot. szállítással együtt 5040 Ft körülre jött ki. Ugyanez a cucc a magyar boltokban 10 ezer körül van. Biztos a 8% ÁFA különbség a ludas (27% - 19%) a kb dupla árban. Pedig ugye én még csak nem is nagykerből vettem.

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#38) Zola007 válasza pigster (#37) üzenetére


Zola007
veterán

ez az egér jelenleg 500 ft ebayen, én sem tudom hogy lesz belőle 3200

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#39) zolee5016


zolee5016
őstag

hmm nem újdonság már az lyen-olyan formájú egér...de ez nekem is tetszik,mégha nem is valami hú de minőségi cucc.....8-10 éves kiskölyöknek simán vállalható

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#40) #09819904 válasza Zola007 (#38) üzenetére


#09819904
törölt tag

ÁFA, VÁM és a haszon. Kérdés?

(#41) vhw


vhw
addikt

"A Level5 márka azzal a céllal jött létre, hogy a legalacsonyabb árszegmensben olyan minőséget nyújtson, ami csak egy-két lépcsővel magasabban jellemző."

Ez a mottó magától a cégtől ered?

Hol található ez az "egy-két lépcsővel magasabban"?

Mert a jelenlegi termék a linkelt képek alapján egy olcsó kínai tucatáru, amit egyes helyeken fillérekért is beszerezhető.

Hol fedezhető fel az egy-két lépcsővel magasabb minőség? (az árképzésben?)

Ebben az árszegmensben (~3k JMF) már nem egészen ilyen búcsús minőséget nyújtanak más gyártók.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42) #09819904 válasza vhw (#41) üzenetére


#09819904
törölt tag

Engem a költői kérdéseid mellett a Level5 honlapja is érdekelne! :D

(#43) vhw válasza #09819904 (#42) üzenetére


vhw
addikt

Level5

A kereső valahogy nem dobta ki első helyen. :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#44) #21346560 válasza vhw (#43) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ilyen s szebb honlapokat csináltunk itthon 8 éve már :DDD

(#45) #09819904 válasza vhw (#43) üzenetére


#09819904
törölt tag

Köszi!

Lenyűgöztek a technikai vívmányok. :)

(#46) Pug


Pug
veterán

"Kipróbáltuk a Level5 autó formájú egerét"

De miért? :DDD

(#47) pigster válasza Pug (#46) üzenetére


pigster
senior tag

De miért?
Van az a pénz... :K

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#48) Maximum1 válasza #09819904 (#45) üzenetére


Maximum1
őstag

Ez a cég nem az ilyen magasan képzett emberekre épít mint amilyenek itt összeszoktak gyűlni egy ilyen cikkre.
Viszont abban biztos lehetsz, /lehettek/ hogy ebből a sok kacatból fog venni amg dzsippet, vagy akármit.
Ebben az országban jelenleg az olcsó szart még mindig könnyű eladni, a minőséget jelenleg a hazánkba települt ukránok vásárolják.
De persze ezt nehéz látni a monitor előtt ülve.

(#49) dragon1993 válasza _Oscar (#31) üzenetére


dragon1993
őstag

Ez az egér sem egy minőségi darab hidd el, aztán vettem egy A4 Tech X7-et ez úgy elmegy.
Soha többet Trust és persze soha többet hama.

(#50) Zola007 válasza #09819904 (#40) üzenetére


Zola007
veterán

besz ár: 500
vámmal 530 (besz. ár + 6%)
haszon 2000
áfával 3210 ( vámolt + haszon) +27%

minden okés, jók vagyunk

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.