Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KisTopi95


KisTopi95
aktív tag

Azért az árak odavágnak. De biztos van akinek megéri megvenni, én beérem a régi 1gb-s kingston pendriveommal.

Mit is kéne ide írni?

(#2) economist


economist
tag

Hihetetlen, hogy ma már mit ki nem lehet hozni egy pen drive-ból. Durva szolgáltatásokat lehet "eladni" hozzá. Biztos van, akinek ez nagyon hasznos, de egy átlag user vajmi keveset tudna ezekből a szolgáltatásokból kihasználni. Az USB3-as verziónak viszont nagyon tudnék örülni. :)

(#3) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Ezekre mondják hogy megfizethetetlen!!!
Nekem bőven megfelelő a sajátom : Kingston DataTraveler c10 / 8gb
5ezerért vettem. :D

(#4) lenox


lenox
veterán

Ezt a titkositast sosem ertem. Barmelyik pendrivera lehet truecrypt volume-ot tenni, az meg fips 180-2-t tud, es eleg gyors is.

(#5) zsola32


zsola32
őstag

aranyáron mérik őket
kb. múlt héten vettem 500 gigás usb3-as 2.5-ös WD HDD-t, 15500 forintért.
ha így nézem az árakat, a 64 gigás pen max. 8 rugót ha ér nálam.

(#6) Prof


Prof
addikt

Nekem a dagi ultimate g2 van 16 gigás, piszok gyors és nem volt drága.

(#7) fi:zi'k válasza zsola32 (#5) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Talán inkább SDD-hez kellene mérni az árát. :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#8) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Szerintem a legjobb adatvédelmi mod a sima mezei pendrive rábilincselve a csuklóra.
Olcsó és biztonságos! :)

(#9) hyperspace válasza zsola32 (#5) üzenetére


hyperspace
őstag

erről van szó.
milyen árak ezek..

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#10) Dyingsoul válasza zsola32 (#5) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Azért azzal te is tisztában vagy, hogy nagyon nagy butaság pendrive-ot összehasonlítani a winchesterrel...

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#11) Jhonny06 válasza lenox (#4) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ha jól értettem, akkor ezeken hardveres titkosítás van, ami egészen más.

(#12) zsola32 válasza Dyingsoul (#10) üzenetére


zsola32
őstag

ha a realitás talaján álldogálsz akkor nem
a méretet kivéve nincsen miről beszélni. (az egyik a farzsebedben a másik meg mondjuk mindenhol elfér)

a butáskodás ott kezdődik ha veszel egy ilyen marhaságok 44 rugóért.

(#13) aram01


aram01
nagyúr

A Kingston mostanában remekel olyan holmikat hoz ki,már csak az áraknak kell beállni és oké lesz minden :)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#14) _Oscar válasza lenox (#4) üzenetére


_Oscar
aktív tag

Attól hogy felrakod rá, még nem fogja megsemmisíteni a tárolt jelszót a burkolat megsértésekor...

Van olyan kritikus rendszerek, ahol a mókolt "biztonságos" pendrive nem elfogadható. Helyette illik megvenni egy olyat, ami tanúsítottan tudja a szükséges biztonsági szintet.

És a közbeszerzési eljárásoknak való megfelelésről nem is beszéltünk még.

Chuck Norris vakon gépel érintőkijelzőn is...

(#15) marcias válasza Jhonny06 (#11) üzenetére


marcias
őstag

Jobban belegondolva nem is biztos. Ha feltételezzük, hogy magát a kódot nem egyszerűbb feltörni, akkor csak annyiban egyszerűbb a helyzet, hogy a szoftveresen kódolt pendrive-ot le tudod formázni, és utána mezei adattárként működik tovább. De az adatok szempontjából ennek túl nagy jelentősége sztem nincs. Az már inkább lehetséges, hogy egy sima pendrivera ha ráeresztesz egy komolyabb titkosítást, akkor szánalmasan alacsony átviteli értékekkel fog működni.

Steam: marcias88

(#16) zseko


zseko
veterán

Elég brutális. Tudása is, ára is.

HR24.hu

(#17) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

8GB-ban még mindig a Corsair GT az ász?
Vagy tudtok ilyen sebességű de kisebb méretű (nem GB-ban kisebb) pendrive-ot?

⭐ Stella

(#18) lenox válasza Jhonny06 (#11) üzenetére


lenox
veterán

Hat ha arra gondolsz, hogy meglatszik rajta, ha szet akartak szedni, akkor ilyen szempontbol mas, de az adatokat hasonloan titkositja.

#14: Gondolnam, hogy itt se a jelszo van tarolva. Biztos van sokfele rendszer, sokfele kovetelmennyel, gyanus, hogy a truecrypt a ph-n mindenkinek eleg otthonra. Nyilvan olyan helyre, ahol penzt kell elkolteni titkositasra, oda nem jo, mert ingyenes. De pl. truecrypttel system volume-ot is lehet titkositani.

(#19) Jhonny06 válasza radi8tor (#17) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ász? Erről a pendrive-ról nem igazán olvastam még egymás után két jó véleményt, tehát nem vagyok benne biztos..

(#20) radi8tor válasza Jhonny06 (#19) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nekem a netes tesztek nem ezt mondták. De ha hallottál róla rosszat, akkor biztos hallottál másról jót is. Ne tartsd magadban kérlek.

⭐ Stella

(#21) rep3at


rep3at
őstag

Valami hasonlót már nekem is be kellene szereznem, sajnos az én telóm adatmozgatásra nem igazán használható.

Forward thinking. كرر

(#22) lujó55


lujó55
őstag

tényleg túl szélesek.
szerintem még várjunk egy fél éves és meglesznek a kicsi, biztonságos modellek is.

(#23) Srodney válasza KisTopi95 (#1) üzenetére


Srodney
senior tag

én is még egy darabig,jelenleg gondolkodóba ejt egy 4gb os de nem biztos hogy szükségem van rá...

(#24) hoffman_ válasza radi8tor (#20) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nekem sima Falshvoyager van, semmi gondom vele. Ez a második, de csak mert az elsőt önhibámból tönkre tettem a 4-ik évében.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#25) _Atesz


_Atesz
addikt

Jézusom de drágák :Y

(#26) naszvalo


naszvalo
tag

komoly pendrive-ok :K

(#27) Vegtor


Vegtor
csendes tag

Jó meg minden, de nem dobtam hátast.
Szerintem túl árazott lufik.

Még mindig a legjobb megoldás a külső HDD 2.5

De ez az én véleményem.

(#28) gabesz78


gabesz78
tag

Hát nem egy átlag usernek való pendriveok. Biztos hogy nem fogok ilyet venni.
Én inkább valami szirénával vagy erős fényjelzéssel ellátott darabra lennék vevő, mert a 2,5 éves fiam rendszeresen eltünteti a játékai között, a gépben vagy a DVD-ben felejtett pendriveokat! :D

"Elképzelhető, hogy a Computerek a jövőben nem nyomnak majd többet 1,5 tonnánál." (1949, Popular Mechanics)

(#29) Ribi válasza radi8tor (#20) üzenetére


Ribi
nagyúr

Lehet hosszabb de viszonylag vékonynak néz ki :[link]
Illetve a nagyobb az N005.

(#30) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

uh de drágák ezek, a verbatim sebességben nagyon ott van

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#31) steve0707


steve0707
tag

Nálam a "dagi"16Gb.-os. Ultimate hiba nélkül,minden napos használat alatt dolgozik.
Én 16e.ft.-ért.vásároltam kb.1éve.Nekem megfelel ezekkel a sebességekkel.:


(+.)

[ Szerkesztve ]

(#32) Zsolto


Zsolto
őstag

Nekem volt egyszer egy pqi U350 cooldrive pendrájvom, ami hivatalból kétfelé volt partícionálva, mert az egyik felén volt egy exe fájl valami ostoba alkalmazással. Sokat szívtam vele, például nem lehetett használni a fotó-előhívó gépeken a Saturnban és a PhotoHallnál, mert azoknak a hardvere meghülyült, ha egy USB-slotban egyszerre két meghajtót érzékelt. Ugyanígy viselkedett egy USB-bemenetes Panasonic házimozi is, nem tudtam használni filmlejátszásra sem. Számítógépben persze működött. A két meghajtót képtelen voltam megszüntetni.

Az egyik cucc itt is ilyen kétfelé particionált, szerintem ezzel is lennének ilyen gondok. Nem nagy ügy, de engem iszonyúan bosszantott, túl is adtam rajta.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#33) Rhino666


Rhino666
őstag

És én még azt hittem, hogy a 8GB-os Corsair Voyagerem volt drága 5 ropiért... :U

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#34) Prof válasza Rhino666 (#33) üzenetére


Prof
addikt

ha hiszed ha nem volt az 30k is amikor megjelent :D

(#35) Rhino666 válasza Prof (#34) üzenetére


Rhino666
őstag

Igen, de akkor egy mezei gagyi 8GB-os is közel annyi volt. :W

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#36) kpal


kpal
veterán

fincsi :)

(#37) TOM-202


TOM-202
senior tag

Nekem a legnagyobb pendrive-om is csak 8GB-os és annak is csak a felét használom ki. Kíváncsi vagyok mire lehet használni a 64GB-os változatot. :)

(#38) kpal válasza TOM-202 (#37) üzenetére


kpal
veterán

hát még 256-ost :)

(#39) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Komoly kis cumók. A plusz szolgáltatást mindig is meg kellett fizetni, ez van... Aki olcsóbban akar USB3-as pendrive-ot, úgyis talál, pl. 8Gb-ost 5K-ért ki lehet fogni (igaz, nem üzletben).

(#40) Armagedown


Armagedown
őstag

Milyen drágán mérik ezeket a titkositásra képes pendriveokat.
Pedig meg lehet ezt ingyen oldani TrueCryt-el

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#41) Chrys_


Chrys_
addikt

"A tároló nagyon komoly FIPS 140-2 titkosítással bír, mely az Egyesült Államok kormányának biztonsági igényeinek is eleget tesz."

Na én erre kurvára nem lennék büszke, mert van valami törvény náluk, hogy olyan titkosítást, amit kormányoldalilag nem tudnak feltörni, nem is lehet használni. Biztos 9/11 utáni dolog.

(#42) zrubi válasza Chrys_ (#41) üzenetére


zrubi
senior tag

"A tároló nagyon komoly FIPS 140-2 titkosítással bír, mely az Egyesült Államok kormányának biztonsági igényeinek is eleget tesz."

Ez szerintem annyit jelent, hogy van benne beépített master password ;)

zrubi.hu

(#43) aram01 válasza kpal (#38) üzenetére


aram01
nagyúr

256mb-ost? ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#44) Chrys_ válasza zrubi (#42) üzenetére


Chrys_
addikt

A lényegen nem változtat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.