Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tituka


Tituka
senior tag

szeretettel várjuk a kinect-et :))

Skizofrén vagyok, és én is...

(#2) Thome válasza Tituka (#1) üzenetére


Thome
addikt

Dehogyis! Fúúj Natal! :U

(Ez lesz mindjárt, hidd el.)

(#3) #56573440 válasza Thome (#2) üzenetére


#56573440
törölt tag

fúj xbox ér? :DDD

egyébként nekem valahogy nem jön be ha tényleg ennyire nagy mozdulatokkal kell irányítani... wii-t is akkor szerettem meg, amikor ágyban fekve, sörözve is lehetett teniszezni :DDD

(#4) gabor85


gabor85
őstag

Lebegnek a cicik az első elején:D

(#5) Thome válasza #56573440 (#3) üzenetére


Thome
addikt

Csak akkor ér, ha oda írod, hogy PS3 a király! :D

(#6) Morden24


Morden24
nagyúr

Húvazze, az első az egyik legidegesítőbb spot, amit valaha láttam :U
Egyébként én már várom a Kinectemet :P

Sectumsempra - For Enemies

(#7) Def26 válasza Morden24 (#6) üzenetére


Def26
félisten

Már félrerakták neked a kibontott, megrágott, tesztverziót... :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8) oO7 válasza Morden24 (#6) üzenetére


oO7
őstag

nekem egyik sem kifejezetten teccik... valami olyan reklámot kellett volna csinálni, ahol látszik is, hogy ez a sok mozgás a játékban mit eredményez... esetleg valami ilyen kicsit rádolgozott, valóságból játékba átmenő képek, hogy a karakter ugyanúgy mozog mint a "controller" stb stb...

amúgymeg mindjárt jön Cobra és megmondja a frankót, hogy ülő négert csak lagolva érzékel és hogy amúgyis bukásra van ítélve az egész

[ Szerkesztve ]

(#9) Morden24 válasza Def26 (#7) üzenetére


Morden24
nagyúr

Jaja, kibontom és benne van a tesztelők által átizzadt póló, meg egy post-it cetli Cobra-tól, hogy "Az egész szar bukásra van ítélve, senki nem veszi meg ezt a szart!" :))

(#8) oO7: Jó, hát ülő néger Kinect előtt laggolva próbálja a süket hangvezérlést használni. Aztán a végén kiderül, hogy valójában nincs is Kinectje, mert senki nem vette meg ezt a bukásra ítélt szart :D

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#10) Silent77


Silent77
veterán

Várós nagyon. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#11) HS 2142 válasza oO7 (#8) üzenetére


HS 2142
őstag

Én is pont erre gondoltam, hogy sokat mutatják,ahogy a jól kiválasztott szereplők vonaglanak meg fetrengenek a földön és kevésbé azt, hogy ez a játékban mit eredményez. (bár lehet akkor nem 30 mp lett volna,hanem egy picit több)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#12) Tituka válasza Thome (#2) üzenetére


Tituka
senior tag

há de mér? :DDD

Skizofrén vagyok, és én is...

(#13) Thome válasza Tituka (#12) üzenetére


Thome
addikt

Majd meglátod! :))

(#14) Peat;)


Peat;)
veterán

Várom a "hc" rétegnek szánt alkotásokról szóló tapasztalatokat. Csak mint érdekesség, hogy ott beválik-e, nálam úgy sem férne el az eszköz. Viszont remélem jön valami minőségi kormány, mert a buznyák microsoft már egy ideje nem gyárt kormányt, állítólag a kinect miatt. Így kiadták a jogokat és majd valakik legyártják a kormányt, valamikor, valamilyen minőségben. Elhiszem hogy fontos ez a hadonászós, mindenki vigyorog kinect dolog, de azt nem tudom hogy én hol ártottam és sokan mások, hogy most az f1 2010 megjelenésével pl. nem kapható kormány egy next gen konzolhoz.

Tudom tudom, ez sem a microsoft hibája és a kinect azzolyan király lesz, de azért csakazértis szemét Natal...csakhogy a fórumtársnak igaza legyen felettem ;] .

[ Szerkesztve ]

(#15) edward2


edward2
addikt

Nekem nem jön annyira át mint anno Wii. Ráadásul évekkel később jönnek elő hasonló megoldással.

Hát... Nekem ez nem tetszik.

(#16) oO7 válasza edward2 (#15) üzenetére


oO7
őstag

nem értem én, hogy hol hasonlít ez a wii -re... tökéletesen más technológia a kettő... legfeljebb a felhasználási módjaik részben egyeznek...

[ Szerkesztve ]

(#17) Feruendios


Feruendios
aktív tag

Wii lényege az emberi mozgással vezérelhető játékok. Évekig vezette a toplistákat aztán elavult a Hardver most meg jön a Sony meg a Micro a saját cuccával.

[ Szerkesztve ]

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#18) Def26 válasza Peat;) (#14) üzenetére


Def26
félisten

Lesz egy ilyesmi kormány.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19) wikings2


wikings2
őstag

Szerintem jó dolog ez, volt az iskolánkban termékbemutató, és felettébb szórakoztató volt játszani együtt haverokkal :)
Tenisz odabaszott mikor már a kezünk görcsbe ugrott és nyögtünk mint az igazi meccseken a jó buszkák :DDD :DDD

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#20) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Majd figyeljétek meg, 50 év múlva milyen jókat fogunk röhögni ezeken a reklámokon, ahogy az emberek hülyét csináltak magukból egy doboz előtt. :)) (már ha megéljük)

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#21) Thodeus válasza Dyingsoul (#20) üzenetére


Thodeus
aktív tag

50? Lesz az 10 is ;]

(#22) Thome válasza Peat;) (#14) üzenetére


Thome
addikt

Na, megmondtam! ;] :DDD

(#23) mephi666


mephi666
nagyúr

csak engem idegesít a videókban látható idegbeteg kamerarángatás? miért így akarták ezt a "vezérlőt" bemutatni? alapból sz@rul vagyok, de most már a hányinger is majdnem elkapott :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24) Dyingsoul válasza mephi666 (#23) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Te is beteg vagy mephi? :DDD

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#25) talpalavalo


talpalavalo
aktív tag

Ez mekkora fun lesz :D mondjuk ezek a reklámok pont sz*rok de a kinektet várjuk ;)

(#26) mephi666 válasza Dyingsoul (#24) üzenetére


mephi666
nagyúr

jah, tegnap már kezdett fájni a torkom délután, este meg már totál sz@rul voltam... iszogattam, az elnyomta, de este alig bírtam aludni: vert a víz és 10-15percenként felébredtem :( ma reggel elszívtam életem utolsó cigijét a kávé mellé, de iszonyatosan pocsék volt... remélem ez a kellemetlen emlék marad most róla és kibírom.... pocsékul vagyok: melegem van, szédülök, étvágy nincs, időnként meg hasogatnak a csontjaim, köhögök, tüdőm is fáj időnként :( szerintem valamit jól összeszedtem... (asszony nővérét látogattuk, aki szintén beteg volt múlt héten... nem sok kedvem volt amúgy menni, de szerintem ott szedhettem össze valamit) nem jó így a meló... mozogni alig bírok... táppénzre nem akarok menni, mert kell a pénz...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#27) Antibazsi


Antibazsi
aktív tag

Rádobtak volna egy kis fényeffektet az első videóra és máris jó lenne epilepszia tesztnek.
PC-s vagyok nincs konzolom és a Kinect nem is győzött meg videók, bemutatók alapján... Move már inkább. Na meg jobban is érzem magam ha van mit markolni! :DDD

Üdv, Balázs

(#28) h-yle


h-yle
addikt

Ha a Kinect valóban nyereséges lesz, akkor az MS valamit nagyon tud. Ebből pénzt csinálni művészet.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#29) talpalavalo


talpalavalo
aktív tag

Egyszerűen nem tudom felfogni hogy az előttem szólok, hogy hogy nem látják a potenciált ebben a kütyüben...
Hisz ez a jövő kontrollere, itt nincs ketyere csak te magad, anno úgy volt hogy a Halo-sok is elgondolkodtak rajta hogy kinektre írják meg az új részt ez nem így lett, egyedül fpst nem tudok erre elképzelni de minden másra tökéletes!

(#30) oO7 válasza talpalavalo (#29) üzenetére


oO7
őstag

Igen, ezt én sem annyira értem, hogy hogy lehet az hogy valaki a Move -ot nagy újításnak meg innovációnak veszi, a kinect -et meg bukásra ítéli... de az egyetlen magyarázat a tudatlanság, mert ez mindenféle szubjektivitástól mentesen nagyságrendekkel jobb/előremutatóbb technológia és koncepció mint a Wii vagy a Move...

A Kinect-es Halo -ról pedig: Kudo Tsunoda: Meg vannak számlálva a PC-s FPS játékok napjai

[ Szerkesztve ]

(#31) Antibazsi válasza oO7 (#30) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

A kinekt bohóckodni nagyon jó lehet, de pontos és gyors pozicionálásra sosem lesz alkalmas, a giroszkópos megoldások lazán a seggére vernek. Előremutató? Innovatív? Mindenképp! De tényként kijelenteni,h nagyságrendekkel jobb a konkurenciánál több mint mulatságos...inkább ez vall tudatlanságra. Pláne ha valaki mellette komolyan veszi Kudo mester kijelentését aki ugyebár egy teljesen független piaci elemző. Ja vagy mégsem, ő a kinekt megalkotója, ó elnézést...Mindenesetre ebből én vitát nem nyitnék,arra ott a hír topicja, de hogy baromi kiváncsi lennék egy olyan versenyre ahol ugyanazzal a játékkal egymásnak eresztenének 3 csapatot kinekt vs move vs bill+egér felállásban...az anyósomat is rá merném rakni ha tippelni kéne a helyes sorrendre. :)
upsz a wiit ki is felejtettem, így már neccesebb a sorrend...

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#32) Morden24 válasza Antibazsi (#31) üzenetére


Morden24
nagyúr

Oké, de a játék egy verekedős arcade :D

Sectumsempra - For Enemies

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.