Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mtcob


mtcob
senior tag

Jól néz ki :Y :C csak sajnos nagyon kevés lesz 5" ra a qHD....:( És mehetett volna bele simán Snapdragon 400 is :)

(#2) fateless


fateless
veterán

Vajon mit fog ez kezdeni a kínai piacon jelen levő hasonló hardverű készülékekkel, amik 100-120USD-s áron kelletik magukat?

MOD
Az én szememnek elég volt 5"-en a qHD...

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#3) HawerKing


HawerKing
őstag

Szep telo , arrafele lehet szeretik a kis kinaiak a nagy telokat :) s meg a felbontas is eleg nekik ha olcso a telo, nalunk is johetne ez a model 4 inches kijelzovel s ezzel a felbontassal olcson :DDD

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#4) tjb007


tjb007
nagyúr

A másik kettő:

Le lehetett volna hozni egy hírként is, de gondolom ehelyett majd lesz még kettő (feleslegesen), pedig a kinézeten kívül minden másban egyeznek.

[ Szerkesztve ]

(#5) b.daniel


b.daniel
senior tag

:O de gyönyörű:O de az a hw :/

(#6) mtcob válasza fateless (#2) üzenetére


mtcob
senior tag

Hát azért szerintem 4,5" felett már illene HD t beletenni :K qHD pedig lehetne minden 3,7"-4,5" készülékben...:) mondjuk más kérdés hogy a hardvernek lehet sok lenne már egy picit a HD :(

tjb007: mi értelme van vajon 3 különböző dizájnnal kiadni ugyanazt a készüléket? :F

[ Szerkesztve ]

(#7) DS39


DS39
nagyúr

5 col az átlagos? hova jutottunk :F

(#8) Retekegér válasza mtcob (#1) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Persze, mehetne bele mindenből jobb, de változatlan áron. :N
Mire lesz kevés a qHD?

<< Heimdal >>

(#9) fi:zi'k válasza b.daniel (#5) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Szerintem is érthetetlen, hogy miért nem Snapdragon 12800 van benne. :(

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#10) mtcob válasza Retekegér (#8) üzenetére


mtcob
senior tag

Az a gond h a HTC-t ismerve az a bizonyos 'változatlan ár' még így is több, mint amennyiért a konkurens gyártok HD kijelzőt és S400 szintű hardvert adnak :) szóval simán rakhattak volna bele, még úgy is valószínűleg drágább lenne a hasonló készülékeknél :(((

(#11) pengwin válasza fateless (#2) üzenetére


pengwin
addikt

Hát én eltöltöttem ~3hónapot Kínában, és az a tapasztalatom (meg apukámé, aki kint dolgozik), hogy a kínaiak hajlandóak többet fizetni, ha van MÁRKAJELZÉS valamin... ez igaz ruhára, kütyüre... Ha nem lövik nagyon túl ennek az árát, hanem csak rádobnak a kategóriára +10-15%-ot amolyan HTC-sen, akkor fog ez fogyni... még ezzel az ótvar HW-rel is...

Üdv, pengwin

(#12) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Egy újabb felesleges telefon. Egy évvel ezelőtt jól hangzott volna. Külsőre mondjuk szép!

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#13) tjb007 válasza mtcob (#6) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mindhárom más és más szolgáltatóhoz fog kerülni (vagy csak kettő és a 7060 a független piacra megy ? Nem tudom már.)

(#14) Zirowe


Zirowe
nagyúr

A belső nem érdekel, de a külső azzal a zöldes részekkel meglepően jól néz ki.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#15) Probber


Probber
őstag

Na hát ez aztán gyönyörű... :U

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#16) halkow


halkow
őstag

barómi jól néz ki ezzel a zöldes átütéssel

Alcatel onetouch idol2s the king

(#17) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

De fura az a hátlap. Olyan mintha kamera nem is lenne, csak egy villanó.

Álljatok össze, hadd villantok rátok egyet. :DDD

(#18) HaJózsi


HaJózsi
aktív tag

A zöld részek atom jól néznek ki rajta. Bár simán elfért volna a várható árba egy HD kijelző is....

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#19) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Pont a múltkor írtátok egy htc-s hírben, hogy nem tudják kielégíteni a mini iránti keresletet, erre most meg hirtelen már nem fogy jól ? Lehetnétek következetesebbek....

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#20) Csillag01


Csillag01
aktív tag

sztem ez is buktafon lessz.cseppet elkéstek ezzel 5-6 hónapot minimum.mondjuk ha olcsón adnák talán meg lenne is esélye de a HTC ismerve tulárazzák ezti mint mindíg:)

Asus Rog Phone 6

(#21) randras


randras
veterán

- Hol a kamera optika?
- Szép az új Beats logó! :O
- Miért erőltetik ezt az alsó gombsor-elrendezést, az üres hellyel középen? És mi az a vonal a gombok alatt? :U

(#22) oszi666


oszi666
őstag

Kezdik ok is nagyon szetaprozni a palettat mint a samsung... Mar lovesem sincs a szamok meg a betuk alapjan, hogy melyik kod mit jelent

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#23) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Jo. Akkó kérném a kamerát cserébe az ultrámért! Korabbi kérdés: "Minek ugyanaz a hardver 3 féle dizájnba?" A válasz sajna az hogy itt nincs semmilyen többféle dizájn, alig van különbség mint a BMWéknél! Ráadásul ez is dízel ha jól látom éles szemeimmmel. Majd elpöfögnek vele Kínában. Vau.

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#24) ghost364


ghost364
senior tag

Szép!

(#25) O N E válasza randras (#21) üzenetére


O N E
tag

Ott az optika, csak jó kicsi
A Beats részesedéseket már rég eladták
Az a vonal a második hangszóró

(#26) zkosaras


zkosaras
aktív tag

Maradjon is Kínán belül, ott sem lesz népszerű (ezzel a hardverrel legalábbis). A tegnapi mobilaréna tv-ben bemutatott Xperia C a porba alázza, és még szebb is (bár ez szubjektív).

[ Szerkesztve ]

(#27) randras válasza O N E (#25) üzenetére


randras
veterán

:C

(#28) Kampó


Kampó
senior tag

Jókat mulatok némely hozzászóláson... Húú ez hardver már gáz szintű-n meg a 5 colra full hd illet volna... egyrészt örülök hogy valkiknek ez egy szar telefonnak számit mert mini atomreaktorral futkoshatnak mert megtehetik. Másrészt ez ezt egy olcsóbb modellnek szánja a htc ergó nem fogja a csúcs vasat belepakolni. Ismerve a márkát igy is 100k-s modell lesz.

AMD volt AMD van AMD lesz

(#29) Sn00k


Sn00k
veterán

A dizájn szép a tudása már kevésbé :/

3njoy the Lif3

(#30) #32577792


#32577792
törölt tag

Hogy nektek semmi se jó! Kicsit érdekes némelyek fikázása. Aztán előveszi a nokija 100-as telóját és amőbázik rajta.

(#31) Graphics


Graphics
Jómunkásember

O bmeg... Snapdragon 200.... bullshit...

@ungawa: volt ilyen hardveres "képeségekkel" rendelkező telefonom. Váltottam, okkal... használhatatlan dolgokat produkált.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#32) #32577792 válasza Graphics (#31) üzenetére


#32577792
törölt tag

Lehet. Azonban még mindig nagyon sokan használják elvetemült módra, telefonálásra, némi netkapcsolattal, levelek olvasására. Melyikre kevés ez? Nekem pl. még most is Blade muzsikál, jaj, majdnem elfelejtettem, most örököltem meg egy HTC Desire-t, az első szériából. Ha kettőt egymásra rakom, akkor lesz 2 magos :)
De amire vannak, tökéletesek. Gyanítom, hogy ezzel is így lesznek. Akinek arra kell, meg fogja venni, élvezni fogja, nem fog benne csalódni, mert tudja mire képes.

Más kérdés, hogy minden HTC túl van árazva. Választék bőven van. Ezért mennek a lecsóba.
Úgy, ahogy az ájfún c sem kell senkinek, ez sem vélhetőleg.
A magasabb árat hajlandóak sokan megfizetni, ha van mögötte support, minőség és innováció. Nos, ezek szinte mindegyike jelenleg hiányzik a HTC-ből.

(#33) Graphics válasza #32577792 (#32) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igy van.

Az igaz, hogy ehelyett bárki más tud mondani olyan ár/érték arányú készüléket, ami jobb ennél.

Az meg hogy ki mire szeretné használni, egyéni döntés.

Én egy kínai gyártó termékét választottam, nem azért, mert kell a sok mag stbstb. Hanem mert ez volt racionális. :D és anyagilag a legjobb

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#34) #32577792 válasza Graphics (#33) üzenetére


#32577792
törölt tag

Ez így van, de az átlag használó nem ez alapján vásárol.

Nyilván ha szükségem lenne rá, én is már mást kerestem volna. De nincs :)
Azért meg nem veszek másikat, hogy csak másik legyen :C
Én pl. tuti nem vennék samsungot, mert hasonlóan a htc-hez, túlárazottnak érzem és még ronda is

(#35) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ejj de jól néz ki :C

All→M8

(#36) Graphics válasza callmeakos (#35) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mint ha már láttuk volna :D dézsavúúú'

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) callmeakos válasza Graphics (#36) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nekem valamiért egyből ez ugrott be :D

All→M8

(#38) Ádám16


Ádám16
addikt

Szépséges! Szerintem az árral sincs nagy probléma.

(#39) Graphics válasza Ádám16 (#38) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hol láttál árat?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#40) Ádám16 válasza Graphics (#39) üzenetére


Ádám16
addikt

Elnézést, valahogy megmaradt innen az ár, my bad. :B

(#41) minek?:S


minek?:S
őstag

Valami ilyesmi HTC kéne az Európai piacra is, mondjuk szerintem felesleges az 5" elég a 4,3-4,6" és arra mehet a qHD, HW-vel meg nincs gond, ha ahhoz viszonyítják az árat és nem lesz túlárazva, mint a HTC-k(és mások)általában.

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#42) Graphics válasza minek?:S (#41) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Van, Desire 500 a neve.... és túlárazott... ezzel a hw-rel....

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#43) minek?:S válasza Graphics (#42) üzenetére


minek?:S
őstag

De a Desire 500 az valahogy mégsem, nekem tetszik az előlapi kettős hangszórós megoldás... és igen.. a kulcsszó ..sajnos.. túl van árazva, mint a legtöbb HTC, bár azért a függetlenes (olcsó gsm boltok) 130k-s One-ok nem rosszak annyiért.

Üdv.:M.

(#44) Graphics válasza minek?:S (#43) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Inkább a hardver a gáz....

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#45) minek?:S válasza Graphics (#44) üzenetére


minek?:S
őstag

Szerintem a HW-vel semmi gáz nem lenne, a saját árkategóriájában. :K

Üdv.:M.

(#46) Graphics válasza minek?:S (#45) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Cortex A5.... elég harmatos... volt már ilyenem. Ja meg adreno203... ufff

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#47) minek?:S válasza Graphics (#46) üzenetére


minek?:S
őstag

Jó, én csupán a tesztekre hagyatkozhatok, Xperia U-m van, de szerintem, ha gyenge is ... a maga kategóriájában azért nem lenne rossz vétel, persze a jó árral, Sense 5 nekem nagyon bejön, és azért a HTC-k egyáltalán nem laggosak, legalább is amiket fogtam. De mondom, persze, gyenge a hw.

Üdv.:M.

(#48) #32577792


#32577792
törölt tag

Szerintem meg kell várni, hogy miként fog árazni a HTC!
Addig minden találgatás. Lehet, hogy 20 USD lesz az ára és akkor már senkit nem érdekel a Cortex verzió száma :)))

(#49) Graphics válasza #32577792 (#48) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

20 USD max egy drágább tok ára lesz :D Cortex sehánnyal...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#50) #32577792 válasza Graphics (#49) üzenetére


#32577792
törölt tag

Ne legyél már ennyire negatív :C

Azt gondolom sanszos, hogy észrevette HTC, hogy ájjfújj mekkorát bukik az "olcsósított" bohóc telefonokkal
Talán észrevette, hogy a minije sem fogy és ennek nem a marketing az oka
tehát megy egy olyan piacra, ahol tömeg van, de konkurencia is
én szeretném, ha magára találna a HTC, de igen nehéz dolga lesz saját hülyesége miatt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.