Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Angel1981


Angel1981
veterán

Nagyon szépnek tűnik! ;)

(#2) Sicilian válasza Angel1981 (#1) üzenetére


Sicilian
addikt

Nekem is bejön :)

nothing is true everything is permitted..

(#3) Isee


Isee
senior tag

Szép játék lesz :K

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#4) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nagyon erőltetik ezt a 3D támogatást...
Mellesleg szerintem a PSP-t rész volt a legjobb :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) #08052480 válasza Angel1981 (#1) üzenetére


#08052480
törölt tag

A photoshop néha csodákra képes :)
Mellette a graf minimum ütni fog - a második rész is gyönyörű volt, ha már a játékmenet nem volt toppon legalább ez...

[ Szerkesztve ]

(#6) Morden24 válasza Sirandrish (#4) üzenetére


Morden24
nagyúr

Naná, hogy erőltetik, ez most egy nagy adu a Sanyi kezében...

Sectumsempra - For Enemies

(#7) Sirandrish válasza Morden24 (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát majd meglátjuk..mindenesetre szerintem korai még de ők azért gondolom jobban tudják :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Biztos vétel lesz a játék, bár ne felejtsük el hogy ez inkább multira lesz kihegyezve ismét, a single kampány rövidke lehet :)

https://vertigostore.eu

(#9) g4mer


g4mer
senior tag

Gyönyörű képek, de nekem kicsit fakónak tűnik :) (lehet azért mert 3 perce keltem fel :B )

Sic Parvis Magna

(#10) Morden24 válasza Sirandrish (#7) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem annyira korai. Ugyebár a Sony már árul 3D-képes tévét, a Playstation 3 tulajok meg már egy kialakult felvevőbázis, és a gép a 3.40-es fw frissítés óta képes 3D lejátszásra (játék/film, egyre megy). Mi sem természetesebb, hogy nyomatják közvetlenül és közvetve is a tartalmakat.

Na meg ha a 3D-ből is olyan buzzword-öt akarnak csinálni, mint a HD-ból, akkor bizony serénykedni kell :)

Sectumsempra - For Enemies

(#11) h-yle válasza Morden24 (#6) üzenetére


h-yle
addikt

Adu a kezében? Box is tudja.
Inkább az látszik, hogy el szeretnének adni pár százezer Bravia-t. Ami persze nem baj, mert ha minden igaz akkor a KZ 3-ban nagyon tisztességes 3D van.

Erről jut eszembe. Most akkor nem csak 1.4-es HDMI-n megy a 3D?

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#12) Morden24 válasza h-yle (#11) üzenetére


Morden24
nagyúr

Őőő, tudtommal a Box nem tudja, mivel csak 1.2a HDMI van rajta...

Sectumsempra - For Enemies

(#13) Sirandrish válasza Morden24 (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

És nem félnek a játékuk által látáskárosodást szenvedő emberek pereitől?

Nem tudom pontosan de mintha azt halottam volna hogy ez a 3D-s móka eléggé nyírja kifele a szemet...van ennek alapja vagy csak szar volt a forrásom?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) Morden24 válasza Sirandrish (#13) üzenetére


Morden24
nagyúr

Te, én nem tudom, de hány jogi egyetemet pereltek be a hallgatók azért, mert az 5 év seggelés alatt másfél dioptria romlás simán megvan a fenesok olvasnivaló okán? :)

Egyébként biztos fárasztja és rongálja a szemet (a tévé, a monitor meg az olvasás is, sőt - a napszemüveg nélkül szörfözés verőfényben is elég gáz :D). Nem ismerem a te forrásaidat, ellenben én is olvastam hasonlókat. Passz, nem vagyok szemorvos :)

Sectumsempra - For Enemies

(#15) kelzsoca válasza Morden24 (#14) üzenetére


kelzsoca
félisten

A 3d technológia elsősorban az ember pénztárcájára van negatív hatással, itt az országban ez miatt mostanság nem lesz sok látássérült ember :DDD

https://vertigostore.eu

(#16) h-yle válasza Morden24 (#12) üzenetére


h-yle
addikt

Akkor hogy a csöcsben lesz mind3 platformra 3D Crysis 2?

Meg ugye a PS3 is "csak" HDMI 1.3a ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#17) Morden24 válasza h-yle (#16) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ebben az esetben valszeg tévedtem :)
Akkor a Sony konzol előnye a BR3D műsoros tartalmak esetén áll fent.

szerk.: Igen, a linkelt fórumon a kommentek között valóban említik, hogy az X360 is tud 3D-t. Legalább tanultam valami újat, hurrá :R

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#18) Sirandrish válasza Morden24 (#14) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen..azt vágom hogy rontja a szemet a TV meg a könyv is de itt jóval rövidebb időröl beszélhetünk ha igaz..

Persze nem egy 5-6 órás single player játékra gondolok de teszem azt a Killzone pl multiba erős ha jól tudom..ha komolyan nekifeszülnek akkor abból akár több száz óra játék is lehet amihez azért bőven nem kell 5 év mint pl egy egyetemen...érteed :)

#17: illetve Boxon tolhatod majd a Crysis 3D-ben, napi 2 napot mert tudom hogy eszméletlen nagy fan vagy :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) h-yle


h-yle
addikt

De engem komolyan az érdekelne hogy oldják ezt meg technikailag. Nem is kell 1.4 a 3D-hez? Vagy nem HDMI-n megy? Vagy csak egyszerűen kussoljak és tegyem fel a szemüveget? :DDD

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#20) Sirandrish válasza h-yle (#19) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem kussojjá...ne tegyél fel semmilyen szemüveget és játssz Pongot ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21) Morden24 válasza Sirandrish (#18) üzenetére


Morden24
nagyúr

Persze, én értem, de egyébként benne is van minden játék leírásában az orvosilag egészségesnek tartott idő. Ha a figyelmeztetés ellenére ezt a keretet erősen túllépve szétbassza a szemét a kistacskó, mert teszem azt 2 méterről nézi az 50"-es panelt napi 26 órában, akkor jogi út kizárva, esetleg meghallgathatja a Charlie és a csokigyárból a TV-ról szóló umpalumpa dalt :D

Ja, a fanságra: előbb lesz nekem midlife crisis-om, mint Crysis-om :D

(#19) h-yle: A legjobb megoldás minden bizonnyal a kuss-és-nézd. Bár talán mégis olcsóbb, ha inkább le sem szarod :D

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#22) he7edik. válasza h-yle (#16) üzenetére


he7edik.
addikt

Boxon csak ilyen kék-piros polarizációs gagyi van

Égő szöveg a flém vázon

(#23) Sirandrish válasza Morden24 (#21) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát akkor maradjunk annyiban hogy majd kiderül..
Mondjuk akár ki is találhatnának erre valamit mert elég szar lenne ha 5-8év múlva a gamerek 80%-a vak lenne :D

Már csak azért is mert akkor kire sózzák rá a 4D-t? :DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24) kelzsoca válasza Sirandrish (#23) üzenetére


kelzsoca
félisten

mert elég szar lenne ha 5-8év múlva a gamerek 80%-a vak lenne

Majd az okosok arra is kitalálnak valamit, pl: vakvezető controller stb.. :)

https://vertigostore.eu

(#25) Morden24 válasza Sirandrish (#23) üzenetére


Morden24
nagyúr

Mivel az már agybadugós lesz, ezért pont a vakok a potenciális piac, hiszen nekik csak úgy lesz jó.

Ergo mindenki vigyázzon, valszeg meg akarnak minket vakítani!!! Nem poén többé a mókusvakítás... :))

Sectumsempra - For Enemies

(#26) Sirandrish válasza kelzsoca (#24) üzenetére


Sirandrish
legenda

végülis ahhoz kéne ugye Vakvezető TV is szóval megint beindulna a nagy biznisz..:D

Morden24: attakuva...ez nekem nem is jutott eszembe...pedig evidens..előbb jól megvakítanak aztán már dobják is piacra a vakoknak készült cuccokat..
áá...micsoda összeesküvés elmélet ..elmehetnek a Maják a pics*ba :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27) heihachi válasza he7edik. (#22) üzenetére


heihachi
addikt

Nem csak olyan van, csak ők kevésbé reklámozzák a semmit. [link]

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#28) Morden24 válasza heihachi (#27) üzenetére


Morden24
nagyúr

Aztarohadt, olyan intelligens párbeszéd zajlik ezen a Gamekapocs honlapon, hogy ihaj... :Y

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#29) Sirandrish válasza Morden24 (#28) üzenetére


Sirandrish
legenda

most olvasom én is:D
az MS lop a sonytól mert a 360ból lesz slim :DDD

Vajon a Sony honnan lopta a nagyobb vinyó verziós ötletét? ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30) Morden24 válasza Sirandrish (#29) üzenetére


Morden24
nagyúr

Én inkább a "szemüvegesek hogyan nézhetnek 3DTV-t" típusú fejtegetéseken derültem :))

Sectumsempra - For Enemies

(#31) Gyula84


Gyula84
veterán

Szép kis játék, de nincs PS3-am :(

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#32) Sirandrish válasza Morden24 (#30) üzenetére


Sirandrish
legenda

lehet odáig el se jutottam :DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#33) he7edik. válasza heihachi (#27) üzenetére


he7edik.
addikt

Hát ez valóban a nullához konvergál.

Égő szöveg a flém vázon

(#34) heihachi válasza he7edik. (#33) üzenetére


heihachi
addikt

Persze, mert a MS-nak nincs 3D tv-je, amit el kell valahogy adni :) De a technológia megvan, és éppen ugyanazt tudja, mint a PS3-é.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.