Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) DraXoN válasza syabik (#12) üzenetére


DraXoN
addikt

Szerintem nem a szereteté az utolsó "réteg az álarcban", hisz annak is van egy ellentét-e a gyűlölet (álarca?) .. gyűlölet nélkül meg nincs értelme szeretetről beszélni :)
Így a végső "igazság" a személyiségünket illetően szerintem valahol túl van ezen ;)

Ezt akarnám még mondani, de nem tudom sehogy a szövegemhez és az íráshoz se csatolni, így csak beírom ide a levegőbe :DDD ..gondolkodjon rajta és fontosságán aki akar :) ):

..talán a ragaszkodás megszüntetése?...

Talán ez elsőre azt mondaná, hogy aki megvalósítja egy érzéktelen "géppé" válik, valójában szerintem erről szó sincs.. "Teljes értékűek" maradhatunk minden szempontból, de tisztában lehetünk vele, hogy valójában milyenek is vagyunk, mert nem ragaszkodunk az "én ilyen vagyok" vagy "én ez vagyok" dolgokhoz :) ..

Egyébként érdekes, hogy az utóbbi időben eléggé sok ilyen jellegű írás születik egy eleinte informatikainak indult blogon :) ..lehet, hogy nekem is majd írnom kéne egy ilyet, bár van saját blogom is.. esetleg majd mind2 helyre berakom :DD

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.