Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Szeretném azt hinni, hogy a bookline nem a mögötte álló tőke miatt kapta a díjat. Mert amúgy nem értem, miért vannak folyton hanyatt esve tőle. A használt könyvekről erősen hiányosak az információk, mint pl a kiadás éve. Szóval...

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#2) Lenry


Lenry
félisten

az e-Learningre büszke vagyok :B

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) Jim Tonic válasza Lenry (#2) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Melyik? Fogadd gratulációmat! :)

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#4) Lenry válasza Jim Tonic (#3) üzenetére


Lenry
félisten

Mozaik, 3D modellek. a majdnem 1000ből ~150-et én csináltam

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) dajkopali válasza Lenry (#4) üzenetére


dajkopali
addikt

Gratula! :)

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#6) Lenry


Lenry
félisten

köszönöm mindkettőtöknek :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) .tnm


.tnm
addikt

Bortársaságot és a Mozaik-ot is részben megfogja az adblock plus. (a nem reklám képeknél használt banner szócska miatt)
lehet az mondani, hogy ez már kekeckedés, de ha ezek a díjnyertes oldalak, akkor ezeknél talán el lehetne várni hogy megnézik így is. (értelemszerűen csak azért tűnt fel, mert az oldalon jó nagy részek üresek).

a tabello-t nem értem, már az, hogy kétszer kell rányomnom, hogy milyen nyelvet szeretnék zavaró és utána se érzem, hogy ne lenne pont ugyanolyan, mint sok másik középszerű oldal.

a többi valóban nem rossz (beleértve az első kettő említettet is, ha kikapcsolom abp-t). nem mondom, hogy nem készült idén jobb, de ugyan ki is nézni át, hogy milyen oldalak készültek idén, bizonyára nevezni kellett a versenybe, el tudom képzelni, hogy ezek közül ezek a legjobbak.
az mindenképp tetszetős, hogy semelyik se használ alap dolgokhoz flash-t!

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#8) K.Zsolti válasza Lenry (#6) üzenetére


K.Zsolti
tag

Lenry grat neked :K :C a bookline valóban érdekes... vette vagy nyerte... ;] :U

üdv, K.Zsolti

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.