Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Motorosboltban lett vásárolva a szíj? :)
Legközelebb ha alkatrészre lesz szükséged, akkor inkább ajánlom ezt az oldalt :spd. Külön motorhoz kereshetsz alkatrészt és a minőség is rendben van és az árakkal sincsenek elszállva:)

Csak gondoltam leírom, mert ha nincs ez az oldal, akkor rólam is elég sok pénzt letudtak volna rántani a kisebb boltokban...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2) Bazsesz válasza AllTheBest (#1) üzenetére


Bazsesz
őstag

Isten ments, így is veszett árak vannak, webshopból rendelek, ott sincsenek elszállva az árakkal, illetve kedvesek, segítőkészek is. De azért biztos, ami biztos alapon könyvjelzőbe teszem a linket, szeptemberre úgyis új bukó vásárláson töröm a fejem :)

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#3) AllTheBest válasza Bazsesz (#2) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Én épp most építem át az új vasat :) Szóval be vagyok tárazva az ilyen oldalakkal :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#4) Bazsesz válasza AllTheBest (#3) üzenetére


Bazsesz
őstag

Nekem most csak a megbízhatóság a lényeg, hogy ha reggel ráülök a motorra, pöcröff induljon, és elvigyen dolgozni. Viszont a minőséget megkövetelem, mert 1× kell megvenni, és jódarabig elég. Addig meg míg nem lesz meg az A korlátlan, illetve a következő munkába járós motor, addig kitart remélem :)

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#5) AllTheBest válasza Bazsesz (#4) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Hát ha teljesen gyári a gép, akkor bírnia kell :) Ha már kicsit meg van pöckölve, akkor már rövidül az élettartama :) Sajnos ezt tapasztaltam a 80-as kis gépemen is ,amin a lánc 2ezer km-t bírt...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#6) Bazsesz válasza AllTheBest (#5) üzenetére


Bazsesz
őstag

Teljesen gyári, és ezzel én teljesen meg vagyok elégedve. Tudom vele tartani a 60-at tartósan, mellette 3 liter (+-0,2l) körül beéri. Naponta legalább 50 km-t megteszek vele (ennyi az otthon-munkahely oda-vissza kétszer), de havi szinten legalább 2000km megvan. Ezzel járok dolgozni, ezzel járok boltba, ezzel járok ügyfelekhez, ezzel járok alkatrészekért, még tán sz×rni is :) Namármost ha azt számolod, hogy ha csak 1 literrel enne többet tuningolva százon, akkor az havi plusz 20 liter lenne. De ez persze "munkaeszköz", a cél a spórolás idővel és pénzben. Élménymotornál pont senkit nem érdekel a többletfogasztás persze :)

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#7) AllTheBest válasza Bazsesz (#6) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Persze, ha munkaeszközként van tartva, akkor jobb a gyárihoz közeli állapotot megtartani, hogy keveset egyen, esetleg 4 ütemű robogóval kevesebb fogyasztást i el lehetne érni, a legtöbb meg van 2 literből 100km-en.
Mondjuk nekem hobbigépeim vannak, az egyik egy sz@rrá tuningolt 80-as gép terepre, az benyeli a 6 litert, a másikat meg most vettem felújításra, az 160-as és ha végzek vele, akkor bizony nyelni fogja a 12-13 litert is :( De cserébe a kis ccm-hez képest egész durva, 40-50 ló leadására lesz képes, és a motor maga csak 120 kiló :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.