Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#300) dvd_R+ válasza Tikakukac (#299) üzenetére


dvd_R+
őstag

Nem tudom sehol ki próbálni máshol..

Az aqua-val is leveleztem ma .. hát no comment

Azt írják vigyem be és ha valóban hibás akkor gyártóra rá írnak és ha úgy dönt a gyártó akkor kicseréli..
Vissza kérdeztem hogy mi számít hibának a túlzottan magas hőfok az?
nem adott rá egyértelmű választ de azt le írta hogy ha ők nem találják hibásnak akkor 3.000 FT ot felszámolnak munkadíjat.. xD

Aztán írtam nekik hogy mi lenne akkor ha írnának a gyártónak hogy van egy ilyen probléma és eezt cserélik e vagy sem ?

Erre az a válasz jött írjak rá én az intelre.. :D
Mondtam nekik hogy okés én rá írok de akkor fórumon az első intel moderator majd az első spam auto üzenetet elküldi neki..
Sokkal jobb lenne ha ők mint forgalmazó és szerződésben vannak a gyártóval, írnának rá hogy van egy ilyen és nekik válaszoljon az intel.. és ha azt írják hogy igen akkor viszem is be és vizsgálják be ők is és ha tényleg nálluk is ezt csinalja akkor küldjék az intelnek..
Mert feleslegesen 2heteket várni arra h hát igen ez tényleg nem jó hát igen de az intel azt mondta hogy nem..
Ezt szeretném elkerülni..

Na de erre nem jött válasz.. :W

Szóval teljesen tanácstalan vagyok mit csináljak..
De az tuti hogy ezt így nem szabad arra használni amire ki találták (játékra) mert le fog égni..
Ha bár lehet az lenne a legideálisabb ha játszanék vele és hagynám hogy megölje saját magát mert akkor tuti garizák.. vagy akkor se? mert miért játszottam ha melegszik ?! majd ezzel fognak jönni :W :DDD

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.