Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) pulguinha válasza espi38 (#200) üzenetére


pulguinha
aktív tag

És ez csak telenornal van?

A lite-ra jött, gondolom független a teloja és bízom benne hogy képben volt, hamár az övé :)

(#202) espi38 válasza pulguinha (#201) üzenetére


espi38
őstag

Nem.A lényeg az hogy ugyanazon a hálozaton kell lógni tehát telenoros telenorossal tud beszélni.Ha jött volna frissítés akkor jelzett volna már a telefon.

(#203) Bibby


Bibby
addikt

Mikor várható végre telenorhoz?

Ελευθερια η θανατος

(#204) darthdenes


darthdenes
tag

Üdv
Egyszerű kérdéssel fordulok önökhöz, p8lite vagy p7 ?
Melyik lenne a nyerőbb?

(#205) buchbinder


buchbinder
csendes tag

sziasztok. azt nem tudja véletlenül valaki, hogy a szolgáltatónál vásárolt P8 Lite vajon eszi a más szolgáltatók simkártyáját?
fél füllel hallottam, hogy ezek mind függetlenek még ha szolgáltatónál vesszük akkor is. valamelyik tulajdonos erősítse vagy cáfolja már meg ezt. én a T-nél venném. köszi.

(#206) espi38 válasza buchbinder (#205) üzenetére


espi38
őstag

Szia,nekem egy telekomos huawei p7-em van és független.Viszont volt P8 lite telom is és 8 mag ide vagy oda a p7 jobb kijelző hosszabb üzemidő jobb és tisztább hang támogatja a hd hangot és még sorolhatnám.szóval p8 lite vagy p7 egyértelműen a p7 a nyerő legalábbis az én igényeimnek.

(#207) Zsocy155 válasza buchbinder (#205) üzenetére


Zsocy155
őstag

(#208) #32577792


#32577792
törölt tag

.

[ Szerkesztve ]

(#209) pomazy


pomazy
csendes tag

Telekomos P8 lite dual sim-es vagy sem?
Kösz

(#210) Askformore


Askformore
senior tag

Sziasztok!

P8 Lite rootoláshoz tudnátok linket adni?

Köszi!

(#211) szerzsike120


szerzsike120
csendes tag

Üdv! Érdeklődni szeretnék, hogy miként tudom elérni, a Huawei P8 lite készülékem akksia ne egy napot bírjon töltés nélkül???? Nekem eddig bejön a készülék és elég gyors is az EMUI Rendszer bejön nagyon! Első Huawei telóm mert a Sonyba csalódtam nagyon.... De ez a készülék bejön:) Viszont az akksi ha minden kivan kapcsolva mikor lezárom a készüléket akkor is merül a nagyon! 1 napot nem bírok ki ha megy egyfolytában a mobilnetem! 1 hetes sincs a készülék! Válaszokat köszönöm!

(#212) szerzsike120 válasza Askformore (#210) üzenetére


szerzsike120
csendes tag

Szia a T-mobilos az nem!!! Onnan akartam venni de sajna nem az meg drága is! UPC-tól vettem ott olcsó és DS-sim-s a készülék! 1 nano és egy micro sim mehet bele!

(#213) Xaba4


Xaba4
csendes tag

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy nem tudom kicserélni a billentyűzetemen a qwertz -t qwerty-re és nagyon idegesít.

Így próbáltam: Beállítások-Nyelv és bevitel-Google billentyűzet-Megjelenés és elrendezés-egyedi bevitelstílusok- és itt beraktam, hogy: magyar, qwerty

De továbbra is qwertz. Valakinek van ötlete? :R

(#214) pepe1308


pepe1308
újonc

Sziasztok!
valakinek van ötlete , hogy miért fordul elő az hogy amikor hívnak akkor , nem tudom felvenni , egyszerűen nem engedi elhúzni a hívásfogadás ikont. továbbá amikor ébresztő van beállítva akkor , nem lehet kikapcsolni , mivel akkor sem engedi hogy a leállít felé húzzam az ikont.. Amúgy minden működik rajta.. ötletek vannak ? help!

(#215) nyimnyi


nyimnyi
újonc

Helló!
Hátha tudtok segíteni....
P8 Lite (T-Mobil) e-mail fiók (exchange) mobil hálózaton nem jönnek meg az emailok....
Hálózati alkalmazásoknál engedélyezve van a mobil hálózat, energiatakarékosságnál benne van a védett alkalmazásokban.
Volt factory reset is de nem segítet.
Valaki, valami tanács, ötlet?

(#216) ricsike81


ricsike81
aktív tag

kérem segítségeteket az alábbiak maitt Huawi g8 tmobilos 130-as rommal ellátott telóm van.Hiába szinkronizáltam gmail fiókkal, és a gmail fiókba másoltam a névjegyeket, hívásnál nem jeleneti meg a névjegyhez rendelt képet, és csengőhangot, sőt volt olyan amikor sikerült hozzárendelni, telefon ki be kapcs után elfelejtette a csengőhangot. Mi a probléma, mit tegyek, hogyan rendeljem a névjegyhez a képet, és csengőhangot, hogy megjelenítse. Csináltam gyári programmal tisztítást, névjegyekben gyorsító tár törlést, de hiába hívás közben az adott névjegyhez rendelt kép nem jelenik meg, csengőhang nem szólal meg. Várom privátban a segítségeket. Még egy kérdés, wifin keresztül frissíthető e 150-es romra, mert még nekem nem jött meg. mikor várható android 6.0 Valaki tapasztalt fentiekhez hasonló hibát?

(#217) GEGE89


GEGE89
újonc

Sziasztok!

Reggel levettem a telót a töltőről, és azóta nem indul, csináltam egy videót, de azt is csak akkor hozza elő, ha visszadugom a töltőre. 36%-on volt mikor felraktam, el nem tudom képzelni miért nem működik. Garis még, mert karácsonykor vettem, de vmi megoldási javaslatot is szívesen vennék! Valami ötlet? Előre is köszönöm!

https://www.youtube.com/watch?v=-aM-3HNNaxo&feature=youtu.be

(#218) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

visszatalálós bejegyzés

(#219) HPZ537


HPZ537
tag

Szevasztok. Tervezek venni egy ilyen telefont. A kérdésem az lenne hogyha a Vodafone függetlenül árulja-e? Mert ugye egy Micro és egy Nano SIM mehet bele. Tehát csak 2 Vodafoneos kártyát kezel?

(#220) Kovesz82 válasza HPZ537 (#219) üzenetére


Kovesz82
tag

Nem, single simes telefont árul csak minden szolgáltató.

(#221) PhotoFanBoy


PhotoFanBoy
csendes tag

Sziasztok,

hátha itt meglelem a választ a kérdésemre.

Huawei P8 Lite telefonon bluetooth-szal szeretnék egy hangszóróhoz csatlakozni. Hiba nélkül megy és működik is egészen addig, amíg mobilnettel szeretnék mondjuk zenét hallgatni. Amint átváltok WIFI-re, pár másodperc múlva elmegy a WIFI kapcsolat, aztán csökkent térerővel visszajön, majd másodpercek múlva megint elmegy és így tovább...
Olyan, mintha a bluetooth adója interferálna a WIFI antennával. Nekem legalábbis úgy tűnik.

Így, csak akkor tudom használni netes zenélésre, hangszórón keresztül a telefonomat, amikor mobilnetet használok. Próbáltam már más bluetooth kihangosítóval és másik Huawei P8 Lite-tal is, annak úgyanez volt a baja. Mindkét telefon kártyfüggetlen és gyári, nem módosított.

Kérem segítségeteket.

Előre is köszönöm.
Alex

(#222) ZOLL30 válasza #65577472 (#14) üzenetére


ZOLL30
tag

n

[ Szerkesztve ]

élni, és élni hagyni..

(#223) stnorcy


stnorcy
aktív tag

Helló
Beázott a kijelző a P8 lite-n. Telekomos garis de nincs hozzá biztosítás. Mennyi lehet a kijelző csere és hová érdemes vinni? Telekomhoz vagy a Huawei szervízbe?
Köszönöm.

Iphone 13 Pro - Apple Watch SE (LTE)

(#224) Gyurka6


Gyurka6
őstag

Hali!
A telefonom néha átvált inverzre, hogyan tudom ezt bekapcsolni?

Gyurka

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.