Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oxox


oxox
addikt

6990-et a nepnek!

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#2) kenwood3


kenwood3
őstag

szeretettel várjuk a beszámolókat :R

Mi az az ekezet dragasag??

(#3) pmheros


pmheros
senior tag

"ki lesz állítva egy GeForce kártyákkal felvértezett PC, amin a Crysis 2-t lehet játszani sztereó 3D-ben, akadásoktól mentesen."

Összesen lesz egy gép, ami nem sok
de abban legalább több vga lesz, hogy tényleg ne akadjon az a 3D :DDD

[ Szerkesztve ]

nem vagyok tökéletes

(#4) Duree


Duree
veterán

Várom a beszámolókat,meg a képeket,sajnos elmenni nincs lehetöségem,pedig biztosan nagy élmény lenne

duree54

(#5) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Mondtam én hogy lesz Buldozer a CeBit-en, senki nem hitte el! Erre iszok egy sört!

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#6) Day 'n' Nite


Day 'n' Nite
aktív tag

Nekem ez tetszett leginkább :D : "Persze a régi időkből megmaradt PC-s közösség is megkapja a magáét, hiszen az AMD bemutat egy olyan számítógépet, ami egy Bulldozer architektúrára épülő processzort tartalmaz, továbbá működés közben is látható a Radeon HD 6990-es csúcs-VGA" Ezekről már nagyon várom a bővebb infókat, egszer meg majd a tesztet. :))

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#7) DemonDani válasza oxox (#1) üzenetére


DemonDani
addikt

Family Frostos kocsiból pakolják majd kifelé minden háznál ^.^

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#8) atti_2010 válasza DemonDani (#7) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Elmegyek én érte, vagy hazahozatom, csak adják ide! Az más kérdés hogy eladnám mert egy HD 6950-nél nagyobb VGA nem kellene.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#9) Angel1981 válasza Day 'n' Nite (#6) üzenetére


Angel1981
veterán

Illetve inkább az első fele:"Persze a régi időkből megmaradt PC-s közösség is megkapja a magáét".
Meglátjátok, lassan a "bigott" jelzőt is megkapjuk MI, PC-sek! :D

(#10) Yutani


Yutani
nagyúr

...a régi időkből megmaradt PC-s közösség...

Valahogy nem tetszik ez. Úgy hangzik, mintha már kisebbség lennénk...

A Bulldozer cuccot nagyon várjuk! :R

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#11) Oliverda válasza atti_2010 (#5) üzenetére


Oliverda
félisten

Senki nem mondta, hogy nem lesz kiállítva. A teljesítményről nem fognak tájékoztatást adni, hiába lesz kiállítva a platform egy végtelenségig futó akármilyen demóval.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#12) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Majd mikor mi mondjuk hogy a "regi idokbol megmaradt tabblettesek", amúgy meg Ferarija is kevesebb embernek van mint egyéb kocsi.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#13) vinibali válasza atti_2010 (#5) üzenetére


vinibali
őstag

az AMD a hivatalos facebook oldalon is mondta:) lényeg a lényeg én is várom nagyon :C

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#14) Brown ügynök


Brown ügynök
senior tag

Várjuk a híreket!

Nekem egy Tesco gazdaságos HD 6990 kell! :D

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#15) kpal


kpal
veterán

Meglátogatnám az nV standját és legalább kipróbálnám a Crysis-t akadás mentesen csak az vajon már Dx11-es :F

(#16) oxox válasza DemonDani (#7) üzenetére


oxox
addikt

pcsaba felenk nem jar..... :W :)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#17) vinibali válasza Oliverda (#11) üzenetére


vinibali
őstag

nem lesznek teljesítményadatok vagy tesztek?

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#18) Spancho válasza oxox (#16) üzenetére


Spancho
őstag

Én meg majdnem minden nap hallom a megszokott szlogent :D
De ha nem lenne elég kb minden délután a 2 sarokra lévő menő nyugdijjas otthonban tanyál 1 family-s kocsi.Biztos ennyire szeretik az öregek a fagyit ,hogy télen is minden nap eszik :D

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#19) nbg


nbg
senior tag

PH! lapcsalad delegalt valaki(ke)t a helyszinre?

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#20) atti_2010 válasza Oliverda (#11) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Valami azért csak "kiszivároghat" úgymond, hogy a Sandy ilyen rossz startot vett, legalább is én így csinálnám.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#21) Oliverda válasza vinibali (#17) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#22) leviske


leviske
veterán

Arra mennyi esély van, hogy a Bulldozer kapcsán némi információt elhintenek a foglalatokról? Konkrétabban gondolok itt arra, hogy a 940 és 920-hoz hasonlóan lesz-e olyan változat, ami az előző generációs foglalatot kapja.

(#23) #16939776 válasza Yutani (#10) üzenetére


#16939776
törölt tag

+1 nekem is furcsa, olyan mintha csak megtűrnék az asztali pc-s vásárlókat :((

(#24) Gyula84


Gyula84
veterán

Na végre talán lesz egy jó kis híráradat :R

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#25) vinibali válasza leviske (#22) üzenetére


vinibali
őstag

külön/új foglalat kell neki, AM3+ már hónapok óta erről regél mindenki :R

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#26) stevve válasza #16939776 (#23) üzenetére


stevve
nagyúr

Ez elég szerencsétlen kijelentés volt a cikkben... nem is nagyon értem, miért lett így írva.

Régi idők? Hol? Mutasson valaki egy elterjedt felhős játékot vagy esetleg a tableteken futó krízist... régi idők. Éppen nem vagyok fiatal, de ez elég degradálóra sikerült, bármi is volt a cél.

Ráadásul már ez a cikkekben használt betűméret is emeli a vérnyomásomat. Olvashatatlan, hiába ilyen bazi nagy. Nem tudom megszokni.

[ Szerkesztve ]

(#27) atti_2010 válasza stevve (#26) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Itt nincs kecmec, ha nem hiszed el hogy egy okosteló, tablet lenyom egy PC-t akkor holnaptól már régi idős vagy!, kíváncsi vagyok hogy lehet rajtuk egész nap nettezni, konvertálni, tömöríteni, stb hogy játékról ne is beszéljek, a 13 éves fiamnak mutattak egy játékot tableten, az illető nagy izgalomban reprezentálta, mire a fiam : mi ez a fos?? még 15" sem lehet játszani normálisan.(lemaradt a 14" CRT-ről" én még azon toltam.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#28) Giot


Giot
addikt

Érdekes dolgok elé nézünk, mi PC-sek is. :)
Azt felejtik el sokan hogy a PC volt az alapja az egész tablet-es okos telefonos katyvasznak.
Amúgy meg ami lényeges és valóban érdekel az a Bulldózer, esetleg még a 6990 de csak a különlegessége miatt.

(#29) Srodney válasza Yutani (#10) üzenetére


Srodney
senior tag

öröm lesz olvasni a cikkeket....

(#30) Youri


Youri
veterán

Remélem lesz valami infó a Bulldozer megjelenéséről....

RTX ON

(#31) Tonyius777 válasza Youri (#30) üzenetére


Tonyius777
tag

Nahát mindenki ezt várja én is :C

Üdv:Tony

(#32) LW


LW
őstag

Yupp, hardverkarácsony! :)

(#33) Mercutio_ válasza stevve (#26) üzenetére


Mercutio_
félisten

Esetleg még arra tudok gondolni, hogy felsőkategóriás VGA helyett állítólag egyre többen vesznek konzolt és azon játszanak, a PC-t meg egy integráltVGA-val használják a többi dologra.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#34) atti_2010 válasza Mercutio_ (#33) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Akkor gondolj arra, de én másra gondolok!

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#35) leviske válasza vinibali (#25) üzenetére


leviske
veterán

Tudok az AM3b-ről :) , csak anno asszem a Deneb esetében is úgy kezdődtek a pletykák, hogy csak AM3-al érkezik a DDR3 vezérlő miatt, aztán mégis lett két AM2+ foglalattal szerelt előfutár.

Meg mondjuk nem rémlik, hogy a processzorok foglalatáról láttunk volna fotót, addig meg van remény még arra is, hogy az AM3+ processzorok mégis fussanak AM3 lapokban, elvégre is az AM3-as processzorok esetében is kevesebb pint alkalmaztak, mint amit a lapokon lévő AM3 foglalat megengedett.

Ezért várnék egy teljes körű bejelentést a cégtől, amiben mindent tisztáznak.

(#36) GabN73


GabN73
addikt

szívesen kinéznék. :K

(#37) haverzozi válasza GabN73 (#36) üzenetére


haverzozi
csendes tag

Én kint vagyok a CEBIT-en. Nem semmi, mondjuk egészen más miatt dolgozom ott, nem szakértőként vagyok ott, de elég nagy élmény. Nem semmi amit a cégek felvonultatnak. Ha valami bennfentes infó érdekelne valakit, akkor megpróbálom levideózni, fotózni még kérdezni is..talán! :)
Meg hogy minden ember tepsivel a kezében mászkál...pffff....! Már lassan mobilundorom lesz, na jó az azért nem...:D

(#38) leviske válasza haverzozi (#37) üzenetére


leviske
veterán

Ha látsz egy szabadon kószáló Bulldozer processzort, kérlek fotózd le a lábkiosztását. :DDD

(#39) PH-User válasza oxox (#1) üzenetére


PH-User
addikt

6990-et a pénzeseknek! Hajrá!

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#40) blunt


blunt
aktív tag

felhő.. cloud. micsoda nagy szavak egy szerver-oldali tárolásra.

[ Szerkesztve ]

(#41) AMD Power


AMD Power
titán

Jó lenne 1x ide is kijutni.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#42) Duree


Duree
veterán

Ott lenne a helyem,de sajnos nem lehet,pedig jó lenne egyszer élöben megnézni egy ilyet

duree54

(#43) MMIX válasza leviske (#35) üzenetére


MMIX
addikt

"Meg mondjuk nem rémlik, hogy a processzorok foglalatáról láttunk volna fotót, addig meg van remény még arra is, hogy az AM3+ processzorok mégis fussanak AM3 lapokban, elvégre is az AM3-as processzorok esetében is kevesebb pint alkalmaztak, mint amit a lapokon lévő AM3 foglalat megengedett."

Alaplapok foglalatából nem vagyok napra kész. Remélem erről van szó.

CeBIT 2011: AMD AM3+ gesichtet HardwareLUXX.de


AM3

[ Szerkesztve ]

(#44) Angel1981


Angel1981
veterán

Srácok!
Olvassátok már el újra a cikket!
Átírták ezt a kicsit dehonesztáló mondatot:"Persze a régi időkből megmaradt PC-s közösség is megkapja a magáét".
Biztos hozzászóló "bigott PC-sek" nyomására! :D
(Magamat is ide sorolom! :P)

(#45) MMIX válasza MMIX (#43) üzenetére


MMIX
addikt

Cebit 2011: Bulldozer nicht kompatibel zu AM3 - Statement von AMDs John Fruehe
www.pcgameshardware.de
Jó minőségű foglalat képek a lap alján(AM3, AM3+)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.