Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#195) Chp


Chp
őstag

Mert a világ attól színes, hogy nem fekete szürke! ;]

Jájj, de jól elvagyok IGP-vel. :C

[ Szerkesztve ]

(#196) infectedmann


infectedmann
őstag

Megjelenés napján se lehet majd őket kapni, mert előrendelésben elfogy minden. Én kevés szerencsések közé tartozok, akik jó áron tudtak jó VGA-t szerezni.

(#197) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Jah, hogy az Asrock gyárt majd direkt bányászoknak való VGA verziót is ? Akkor annyi fog változni hogy a bányászok felvásárolnak minden VGA-t, a bányászósat is. ;]

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#198) Blazs120gl válasza infectedmann (#196) üzenetére


Blazs120gl
aktív tag

"Megjelenés napján se lehet majd őket kapni, mert előrendelésben elfogy minden. "

Szvsz a 2GB-os kártyákból marad bőven. :D

(#197) Ragnar_ : Kivi vagyok, mer-e egy Asrock garancia és szankciók tekintetében is különbséget tenni a két termékcsalád között.

[ Szerkesztve ]

(#199) Ragnar_ válasza Blazs120gl (#198) üzenetére


Ragnar_
addikt

Mondjuk elvileg a gyártónak mindegy lenne, hogy kik veszik meg az adott terméket, viszont ha egy bányászgépben 24/7-ben megy terheléssel és egy év alatt elhasználódik 3 év garral akkor a gyártó ingyen szállíthatja még 2 évig a bányászkártyát.. Mondjuk lehet, hogy hülyeséget mondtam, mert nem használódik el hamarabb. A bányászok részéről szerintem az lenne az ésszerű, ha célhardverrel csapatnák, aminek a legjobb az ár/teljesítmény és ár/fogyasztás mutatója, de nyilván ha ennyire kihalt a VGA piac akkor nem mindenki gondolja így. :)

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#200) Trailblazer válasza Ragnar_ (#199) üzenetére


Trailblazer
addikt

A gyártók csak örülnek, hogy ekkora a kereslet. Nem is ösztönzi őket perpill semmi a fejlesztésre, az újabb generációk megjelenése (mindkét "oldalon") pedig árletörő hatású is lenne. (A régebbiekre, ahogy megszokott.) Tehát már csak ezért sem, most lehet kaszálni.

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.