Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) simonzé


simonzé
addikt

Olcsó meg minden, de egy RaidSonic nevű cég mé' ad ki Raid nélküli cuccot?
Amúgy nagyon pofás, kéne.

I don't fit in. I fit out.

(#2) #56573440 válasza simonzé (#1) üzenetére


#56573440
törölt tag

ha lenne benne esata akkor azt mondom okééés kellene. de ez azért annyira nem frankó. lassú szerntem így, nem hiszem hogy lekapcsol mint a sima sata vinya a gépben, szép, de szerintem nem kéne erőltetni az USB-t max lehetőségként Esata mellé, és nem fordítva :( formára viszont pofás

(#3) erdoke


erdoke
titán

Inkább veszek 2 db szingli külső keretet, úgy a mobilitás valamivel jobb. Vagy egy eSATA keretet, akkor sebesség és mobilitás is van. Persze biztosan létezik 18 olyan ember a világon, akinek az 2 TB hurcolászása jobb 1 db 2 férőhelyes keretben mint 2 db 1 férőhelyesben...

A legjobb aláírás a héten

(#4) Male válasza erdoke (#3) üzenetére


Male
nagyúr

Vannak akik nem hurcolni veszik, hanem az asztalukon tartják (csak plusz tárhelykénz, aminek nem kell folyton mennie), nekik jó megoldás ez.

(#5) erdoke válasza Male (#4) üzenetére


erdoke
titán

Nade kinek kell két helyes? akinek volt egy, annak egyszerűbb és venni egy másik szinglit mellé. Tárhelyileg pedig a végeredmény se igazán versenyképes. Drágább keret + 2 db 500-as vinyó közel dupla zajjal vs. olcsó keretben 1 TB. Mire USB-n terabájtokat mozgatok, egyébként is megőszülök, tehát még csak nem is a nagyobb kapacitás lehet a nyerő paramétere. :F

A legjobb aláírás a héten

(#6) Symbio


Symbio
senior tag

Miért számít ma is luxusnak esata csatlakozóval ellátni egy külső HDD :W

(#7) Male válasza erdoke (#5) üzenetére


Male
nagyúr

Akinek egy nem elég...
Ennek az ára szinte megegyezik egy egyesével. Ráadásul 1 USB és 1 táp elég, míg a másik esetben mindenből kettő kell (macera + kábeldzsungel, és ha nincs szerencséje az USB csati is kezd elfogyni, ami még egy plusz cuccot jelenthet).

Hitachi BandiTnál. 2x500 kb 44000Ft, 1x1TB kb 62000Ft. Azért ez nem kis különbség. Ráadásul ottvan, hogy most megveszi egy vinyóval, aztán ha kevés a hely, csak vinyót kell vennie bele.

Nyilván nem videovágáshoz kell háttértárnak :D ...de egy ilyenen rengeteg cucc elfér... és mégis gyorsabban elérhető, mint a DVD-kről előkeresni.

(#8) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nekem ez olyan, mintha egy úszómedencét 1/4"-os csapon keresztül szeretnék feltölteni! ;]

Egy adag teához elég, de több köbméter vízhez, nyugodtan használhatnának tűzoltó tömlőt! ;]

(#9) Antibazsi válasza Male (#7) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

Nekem is pont e miatt kellene egy ilyen noti mellé,több vinyóm van amit állandóan cserélgeti kell a rack-ekben.Még esata sem kéne mert az usb-t sem tudom kihasználni a noti lassabb vinyói miatt.Számomra tökéletes lenne,viszont külföldi oldalakon a cikkben írt duplájáért lehet rendelni.

Üdv, Balázs

(#10) erdoke válasza Antibazsi (#9) üzenetére


erdoke
titán

Egy USB hubra többet is tehetsz, a hírben szereplő is így működik. Még csak rack se kell, ha nem huzamosabb ideig használod, csak egy IDE2USB híd.
Nálam egy külső keret ki van belezve, és IDE HDD, vagy kerettel rack dokkolónak használom nagy ritkán.

A legjobb aláírás a héten

(#11) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Ennek a rendes NAS változata finom igazán ami itt látható. Ha már adott egy ilyen külső ház akkor kidobtak egy egyszerűbb kettős változatot is NAS nélkül. Frankón illik Apple gépekhez.

[ Szerkesztve ]

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.