Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2451) pchris válasza K82 (#2450) üzenetére


pchris
tag

Köszönöm a tippeket. Ma ránézek, ha hazaérek.

(#2452) pchris válasza K82 (#2450) üzenetére


pchris
tag

A don't keep activities volt a megoldás. Köszönöm még egyszer.

(#2453) kerxy


kerxy
senior tag

Sziasztok!

Találtam egy Pixel 4-re való Nillkin fekete tokot.
Mivel a telefon már nincs meg, ingyen átadnám, akit érdekel írjon privátban.

Üdv,
kerxy

(#2454) razor1010


razor1010
tag

Sziasztok. Kis segítség kellene, egyáltalán nem vagyok otthon pixel témában :D

pixel 4, 4a, és 5 között gondolkozom. melyiket érné meg így '22-ben venni(előnyök-hátrányok)?
illetve találtam egy hibátlan állapotú 4-est viszont USA modell. Ez jelentet valami féle korlátozást az itthoni hálózatokra tekintve? vagy bármilyen hátrányt?

(#2455) Zozo0525 válasza razor1010 (#2454) üzenetére


Zozo0525
őstag

Pixel 4 nagyon jó készülék volt de nem mai. Most jött az utolsó frissítés rá azt hiszem ezentúl nem kap többet. A 4a és az 5 meg 1 evig azt hiszem.....en az 5. Vennem vagy keresnék egy 6 esetleg 6 pro-t ez csak anyagi kérdés melyiket engedheted meg magadnak

(#2456) razor1010 válasza Zozo0525 (#2455) üzenetére


razor1010
tag

Igazából nem pénz kérdése, kompakt telefont kerestem, nézegettem reviewokat meg teszteket és sok helyen jött elő a 4, 4a.. még az s10e jött szóba de annak nem tetszik annyira a formavilága.. A kérdésem továbbra is az lenne, hogy egy USA modell támogat -e minden itthoni hálózatot ugyan úgy mint egy európai. Olvastam olyat is, hogy az eltérő modellek a nem támogatott országokban tiltják a mobilfizetést és a mobilbank alkalmazásokat. Ennek van valami valóságalapja? :D

(#2457) K82 válasza razor1010 (#2456) üzenetére


K82
őstag

A P2XL-t és a P3-az az USA-ban vettem, itthon ugyanúgy tudtam használni mint bármi mást (GPay, banki alkalmazádok). A 4/4XL-re ugyanez igaz volt, a P5/4a 5G-vel kezdődnek az olyanok h az 5G hálózat Magyarországon nem fog menni (függetlenül attól hol veszed a telefont, az Eu-ban vagy az USA-ban). Amíg Mo. nincs a támogatott országok listáján nem lesz 5G, és nem azért mert a telefon fizikailag nem képes rá, hanem mert a Google nem aktiválja a hálózati profilt. 4G/LTE lesz mindenhol ahol elérhető, a VoLTE már kérdéses de ha nincs abba sem hal bele az ember (a zasszony 4a 5G-jén sincs, telefonálás közben meg nem netezik, vqgy ha igen kibírja azt a pár mp-et amíg visszavált).

Pixel / OnePlus Pad

(#2458) razor1010 válasza K82 (#2457) üzenetére


razor1010
tag

köszi a segítséget!! így már nyugodtan veszem meg.

(#2459) K82 válasza razor1010 (#2458) üzenetére


K82
őstag

Itt össze is tudod hasonlítani a Pixeleket, melyik milyen sávot ismer (spoiler alert: ami nekünk kell, az összes megvan meg a többi haszontalan is). Az EU-s P5 ugyanúgy tudja az 5G-t mint az USA-verzió; az utóbbiban az mmWave támogatás is benne van, de a Nagy Pocsolya innenső oldalán jelen pillanatban nincs jelentősége - főleg úgy h itthon amúgy sem menne az 5G (legalábbis root nélkül). Ha a pénz nem annyira számít, inkább egy P5-öt céloznék be (kb. akkora mint a P4/P4a): több memória, tovább lesz rá frissítés, na meg ami a legfontosabb: akkuidőben azért acélosabb jóval mint az elődök (ajánlott az endurance rating érték tanulmányozása).

Pixel / OnePlus Pad

(#2460) bbendre válasza razor1010 (#2454) üzenetére


bbendre
őstag

A Pixel 5 a legjobb választás. 90Hz kijelző, IP védelem, wireless töltés, szuper kamera, szuper akkumlátor idő még fix 90Hz kijelző mellett is.
Ne is gondolkozz ezen szerintem.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#2461) razor1010


razor1010
tag

hol tudom a lehető legjobb áron és a legmegbízhatóbban beszerezni ezeket a készülékeket?
szürkeimportos boltból akartam itthonról de nagyon rosszakat olvasni róluk.. szállítást nem tartják, gari csak papíron van, elérhetetlenek, stb.. valami ötlet?

(#2462) ghiottone válasza razor1010 (#2461) üzenetére


ghiottone
nagyúr

3 évvel ezelőtti készülék, a supportnak is vége lassan, szóval újonnan sehonnan.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2463) razor1010 válasza ghiottone (#2462) üzenetére


razor1010
tag

(#2464) ghiottone válasza razor1010 (#2463) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ha nem is, akkor gondolj bele, hogy minimum 2 éve ott pihennek a raktárakban. Én nár nem merném megvenni, bármennyire is jó telefonnak tartottam a 4-est.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2465) K82 válasza razor1010 (#2463) üzenetére


K82
őstag

Max. a B-Tel-nél merném venni ezek közül, de itt jön ghiottone igazsága: nem mai darabok, support részről lassan end-of-life kategóriába fognak tartozni... P5 alá nem adnám 2022. vége felé közeledve és ha picit tudsz engedni a mm-ekből, akkor egy 5a vagy 6a is szóba jöhet. A 6a pl. alig 5mm-rel magasabb a P4-nél, (ha a B-Tel árait nézem) 20e Ft-tal többért megkapod a tavalyi Pixel 6 hardverét és a több évnyi folyamatos támogatást.

Pixel / OnePlus Pad

(#2466) ghiottone válasza K82 (#2465) üzenetére


ghiottone
nagyúr

+1 a B-Telre (vettük pár készüléket és nem volt gondunk eggyel sem eddig. Az asztalon lévő OP 7T is hibamentesen ketyeg, ami már 1 hónap híján 3 éves vásárlás onnan) és igen, inkább akkor már a 6a - tudom nem tudja a vezetéknélküli töltést és nincs ip védelem, de a támogatás 5 évig biztosított.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2467) gigaherz


gigaherz
tag

Wireless charging másnak sem működik egy ideje? Lesz erre vajon frissítés vagy így jártunk?

Gránit bank ajánlókód: URWPK

(#2468) bbendre válasza gigaherz (#2467) üzenetére


bbendre
őstag

Decemberben jon a vegleges frissites/Patch. Szerintem akkor jon a javitas.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#2469) volandy válasza gigaherz (#2467) üzenetére


volandy
senior tag

Nekem működik(működött)! Kb 2 hónapja vettem a töltőt mert még nem volt. Azóta azzal töltöm! Igaz most néhány alkalommal nem azzal töltöttem mert mostanában otthon akart lemerülni. Gyári töltőm van csak otthon.
Illetve azt próbálom, hogy ha havonta lemerítettem teljesen és feltöltöttem akkor utána ha kb 25%-nál elkezdtem tölteni kb 85%-ig. Akkor felugrott kb 90%-ig. Mostanában ezt nem csinálta, hogy a vezeték nélküli töltőt használtam! Azt olvastam valahol, hogy ha ezt csinálja akkor haldoklik az aksi. Ezért próbálom most a gyári töltővel.
De most hogy írtad ismét kipróbálom a vezeték nélkülit!

[ Szerkesztve ]

(#2470) volandy


volandy
senior tag

Most töltöm! Nálam működik a vezeték nélküli töltés!

(#2471) volandy válasza bbendre (#2468) üzenetére


volandy
senior tag

Elnézést! Tényleg nem működik! Kiírja és mutatja is hogy töltés, de nem tölti. Most néztem, amikor rátettem 20% volt most már csak 11%. Hát ez van!

(#2472) volandy válasza bbendre (#2468) üzenetére


volandy
senior tag

Nekem ma működöt a vezeték nélküli töltés!

(#2473) Thom! válasza K82 (#2457) üzenetére


Thom!
veterán

Volte telekommal megy-e?

(#2474) K82 válasza Thom! (#2473) üzenetére


K82
őstag

Nem tudom mi a helyzet a 4-es szériánál, nem vagyok telekomos és a telefon sincs már meg.

Pixel / OnePlus Pad

(#2475) Thom!


Thom!
veterán

[link] Google Pixel 4 and Pixel 4 XL get final update with February security patch

(#2476) Drakmusz válasza Thom! (#2475) üzenetére


Drakmusz
őstag

Ja, meg is lepődtem.
Igaz hogy csak egy nyúlfarknyi, de legalább van.:)

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#2477) Drughi


Drughi
addikt

Sziasztok,

Árukeresőt "ellepték" a pixel 4 hirdetések. Létezik, hogy ezek beragadt készletek lennének, vagy csak 1-2 darab lehet valami központi készleten és ezt próbálja meg eladni mindenki?

Másodlagos telefonnak kerestem volna valamit egy OP Nord (1st gen) helyett. Hardverben erősebb lenne a Pixel, noha majd 1 évvel idősebb is. A szoft az annyira nem zizzent, van rá custom rom, de ha 2023-as frissítés van rá, nekem az bőven jó.

Itt inkább az a kérdés milyen állapotba lehetnek ezek a telefonok?! :F

(#2478) bbendre válasza Drughi (#2477) üzenetére


bbendre
őstag

Mivel hivatalosan is "End of life", minden támogatás megszünt a tegnapi nappal, simán lehet.

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#2479) Thom!


Thom!
veterán

Úgy néz ki meghalt az n f c chip a telefonba.
Honnan tudom kideríteni hogy működik-e azon kívül hogy a terminálok nem fogadják el...

(#2480) K82 válasza Thom! (#2479) üzenetére


K82
őstag

Ezzel pl, de van ezen kívül rengeteg.

Pixel / OnePlus Pad

(#2481) Thom! válasza K82 (#2480) üzenetére


Thom!
veterán

Sajnos kuka az nfc...

(#2482) Drughi válasza Thom! (#2479) üzenetére


Drughi
addikt

Volt egy google play update ami sok telefonnál (biztonsági okokból) nem engedte az NFC fizetési módot.
Többek között egy nyitott bootloader is elég volt hozzá vagy egy elavult biztonsági csomag.

Esetleg nem lehet ez a gond?

(#2483) bbendre válasza Drughi (#2482) üzenetére


bbendre
őstag

"egy elavult biztonsági csomag."
Az szuper lesz mert már nincs Update a Pixel4-ekre. Ha egy ceges policy/banki app megkoveteli az X havi security update-eket akkor lehet, hogy mar nem is fog egy csomo minden menni a Pixel4-seken.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#2484) Thom! válasza bbendre (#2483) üzenetére


Thom!
veterán

Gyári rom van rajta a legújabb 2023 februári updattel ami az utolsó nem hiszem hogy ez a gond.
Leszdtem a linkelt appot K82 kolléga ajánlt és nem olvasta a be a bankártyám adatait...

(#2485) K82 válasza Thom! (#2484) üzenetére


K82
őstag

Lehet hülye kérdés de beírtál 4 db számot a bankkártyádról? Csak akkor jeleníti meg a teljes számsort biztonsági okokból, de ha totál nem működik akkor nem szóltam. :B

Pixel / OnePlus Pad

(#2486) Thom! válasza K82 (#2485) üzenetére


Thom!
veterán

Letöltöttem az appot és nem működik.
Simple alkalmazást használom fizetésre és kettő darab terminálnál már pórul jártam.

(#2487) volandy


volandy
senior tag

Nem teljesen idetartozik!
[link]

(#2488) volandy


volandy
senior tag

Sziasztok! Hogy lehet kimásolni a telefonról a telefonszámokat laptopra vagy asztali gépre? Ha összekötöm a telefont a laptoppal, nem látja a telelefoszámokat!

(#2489) K82 válasza volandy (#2488) üzenetére


K82
őstag

De gmail-ben látod őket pc-n is... Telefonról max. exportálni tudod .vcf-be és azt másolod oda ahova akarod.

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#2490) volandy válasza K82 (#2489) üzenetére


volandy
senior tag

G-mailban hol látom őket?

(#2491) K82 válasza volandy (#2490) üzenetére


K82
őstag

Jobb oldalt, névjegyek ikon. De még egyszerűbb a közvetlen oldal.

Pixel / OnePlus Pad

(#2492) volandy válasza K82 (#2491) üzenetére


volandy
senior tag

Okkés!
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#2493) asci


asci
tag

Sziasztok!
Van esetleg valakinek egy fölösleges tokja Pixel 4-hez?
Vagy ajánljatok kérlek, hogy honnan érdemes vásárolni. Csúszásgátlás lenne az elsődleges cél.

(#2494) Thom! válasza asci (#2493) üzenetére


Thom!
veterán

nekem van

(#2495) Thom!


Thom!
veterán

vadiúj

(#2496) badacsony


badacsony
őstag

VoLTE Telekom hálózaton működik mókolás nélkül vagy csak a 6-os szériától?

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#2497) K82 válasza badacsony (#2496) üzenetére


K82
őstag

Csak a 6-ostól felfelé van hivatalos támogatás, más esetben rootolni kell.

Pixel / OnePlus Pad

(#2498) badacsony válasza K82 (#2497) üzenetére


badacsony
őstag

Köszi.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#2499) leojohnson_


leojohnson_
csendes tag

Sziasztok!
Pixel 4 userek, gondolom itt vagytok :) #teampixel
Jól jönne valakinek még egy használt, de jó minőségű és állapotú Pixel 4 tok?
Ilyen:
https://www.cyrill.com/products/color-brick-pixel-4a-series?variant=40544463224990
Ingyen szívesen odaadom, mert kidobni nem szeretném.

Ugyanitt Pixel 2 Rhinoshield bumber case is átvehető - az pedig ilyen.

PM please!
Üdv,
Levente

(#2500) Drughi


Drughi
addikt

Próbából berendeltem egy Pixel 4-et, az utolsó bontatlanok egyikét.
Igazából amire kell bőven elég és a főzött ROm-ok között is imádtam a Pixel romokat, így remélhetőleg be fog válni.

Ennyié pénzért 4 éves flaghsip, újonnan nem nagyon van, kíváncsi leszek mit tud 2023-ban.
Valaki vett esetleg az xre.hu -tól?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.