Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hira Nnor


Hira Nnor
csendes újonc

Picit kapkodósra sikerült a cikk, legalábbis úgy tűnik. Fontoljátok meg, hogy javítjátok-e: "bemuttaásra", "680-al", "építettujjlenyomat-olvasó". Tudom, a torkánál ragadtam meg a cikk lényegét. De legalább elolvastam.

(#2) viragdani01 válasza Hira Nnor (#1) üzenetére


viragdani01
HÁZIGAZDA

Javítottam, köszi! :R

Kérlek, ha hibát látsz egy cikkben, ha bármilyen észrevételed van, írj PÜ-t, mert arról egyből kapok értesítést! Köszi!

(#3) g2gti


g2gti
csendes tag

Ettől se estem hanyatt..... azért a 4G jöhetett volna Amoled kijelzővel és szintén 160 mm alatti mérettel, és reméljük az ois sem marad el...

(#4) lm83 válasza g2gti (#3) üzenetére


lm83
őstag

Már egy ideje szeretnék valami nem túl drága Samsung telefont venni, de ezeknél az alsóbb osztályoknál, 02,12,22, mind ez az új pls ips kijelző van, ami tényleg sehol sincs a megszokott Samsung Amoled-hez...
Régen azért minden kategóriában ez a csudaszép kijelző volt :)
Legkedvezőbb áru 32 4G, amiben már ez van.
Mondjuk egy max 6"-os kijelző méretnek is tudnék örülni (notch nélkül).
6,5" meg 720p elég rossz párosítás...

(#5) AliceWake válasza Hira Nnor (#1) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Igen, egy picit siettem :( javítottuk, köszi :R

Non omnis moriar.

(#6) Bjørgersson válasza AliceWake (#5) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A Snapdragon 680-nal kimaradt. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7) MrOomen válasza g2gti (#3) üzenetére


MrOomen
tag

Azért ez csak a 20-as széria :) 2 évvel ezelőtt itt kb egy A12-nek megfelelő 21s volt csak, 22-es lett már középkategóriás, HD amoleddel. Mondjuk nehéz ügy melyiket választanám, a FHD LCD vagy HD amoled :F

(#8) janeszgol válasza MrOomen (#7) üzenetére


janeszgol
félisten

FHD PLS/IPS nálam. Esetleg egy jó minőségű TN panel is jöhet. A HD plusszos amoled zavaró. (Pláne, ha az az amoled pentile.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#9) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Nekem A22 4G van és Super Amoledes.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#10) lm83 válasza Lalikiraly (#9) üzenetére


lm83
őstag

Azt írták is itt feljebb már.
Azzal már csak az a gond, hogy 6,5"-on HD csak a felbontás.
Nálad ez mennyire zavaró, vagy szép a felbontás?

(#11) Lalikiraly válasza lm83 (#10) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Hát engem ne vegyél alapul, mert abszolút nem igénylem a nagy felbontást, nekem így is bőven tűéles és szép a képe nagyon. És ugye kapcsolható a 90Hz is alapból. De 60 ra vissza lehet állítani. Nekem 60-on megy, mert sokszor csak telefonként használom és kész. Lapos legtöbbször nálam van netezni. Imádom és páromnak is dettó ilyet vettünk, mert Kari előtt megvettem az enyémet 79 Samu store ban. És kb két hét múlva küldtek egy 10 000 Forintos kupont. Párom telefonja már úgyis halódott így neki meg 69 be került. Tök egyforma telónk lett. Ő többet netezik rajta. Imádja. Nem tudom mit mondjak.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.