Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rdt89


rdt89
addikt

Érdekel milyen újdonságot fog hozni.

(#2) #65577472 válasza rdt89 (#1) üzenetére


#65577472
törölt tag

Lesz egy okoshűtőd, ami megmondja, hány fokra melegítsd elő az okossütődet, ha narancsos tacskót akarsz vacsorázni.

(#3) k-adi


k-adi
nagyúr

lassan azért jöhetne már a mate40

na megvenni úgyse fogjuk a gms mentesség miatt, de mint érdekesség kíváncsi vagyok rá

(#4) Aryon87 válasza rdt89 (#1) üzenetére


Aryon87
félisten

nagy újdonságokat nem várok.
Ellenben remélem hogy a digitális zoomot megszüntetik, amit elcsesztek Droid10 alatt a P30Pro-nál, s vitték tovább a P40pro-ra a videónál. Droid9-nél sokkal jobb volt hogy felvétel közben is lehetett váltani a 4 pötty között...

k-adi: +1
Lesz rá vevő kis számban. Piros pont lesz ha a szolgáltatók is beveszik, nem mint elődjét.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5) Mr.Silkó válasza #65577472 (#2) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Remek lehet. :C

(#6) Energie X


Energie X
őstag

Kérdés, vajon melyik telefonokra fog megérkezni és mikor? A GMS-esek megkapják mellé ugyanúgy a GMS-t?

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#7) rdt89 válasza #65577472 (#2) üzenetére


rdt89
addikt

Akkor olyan lesz, mint mikor az új IOS frissítéssel vízállóvá váltak a Apple készülékei? ;] ;]

Minden álmom, hogy a házban minden okos legyen, csak én maradjak benne hülye :C

Aryon87:
Én azért reménykedek, hogy a 3D fotózást is visszaadják, ami volt a Mate 20 Pro-ban. :)

[ Szerkesztve ]

(#8) Ádám16


Ádám16
addikt

Vajh a Mate 20 Pro-m megkapja még ezt, így utolsó frissítésként? Jó lenne.

(#9) jacis válasza rdt89 (#1) üzenetére


jacis
nagyúr

Csak annyit hogy Kína most már majd rálát a hűtődre is. ;]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#10) atike


atike
nagyúr

Én is várom, hogy milyen újdonságok lesznek... Túl nagy dologra amúgy nem számítok...

(#11) rdt89 válasza Ádám16 (#8) üzenetére


rdt89
addikt

Szerintem ha a Mate 9-ből és 10-ből indulok ki, még egy főverzió frissítés jár neki. :)

(#9) jacis:
Csak majd szóljon időben miből vagyok kifogyóban, és akkor nem leszünk bajban. ;]

(#12) PirosHello válasza #65577472 (#2) üzenetére


PirosHello
senior tag

és az okosporszívód mikor takaríthatja el a tacskó csontjait és az okosmosogató-géped pedig mennyi családtag után mosogasson el, nehogy túl sok intelligens mósókapszulát használjon. Sajnos az egész történetben a tacskó a legintelligensebb, de Ő már nem piacképes sajnos, kiszállt a versenyből :O :O :W

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#13) Skynet258


Skynet258
veterán

Valami hasonló már bejött egyszer az EMUI 10.1-es frissítésnél, de élőben sosem találkoztam vele... :U

https://geekpulse.hu

(#14) #06658560


#06658560
törölt tag

És milyen termékekre fog felkerülni, ha már a Samu sem szállít nekik semmit?

(#15) Noukoum válasza jacis (#9) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem csak Kína, hanem mindenki és ahogy mondtad minden okos eszköz figyelve van. Csak nem tudom ez miért csak kínai esetnél probléma.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#16) Schuler888 válasza Noukoum (#15) üzenetére


Schuler888
senior tag

Nem erti, aki nem akarja.. :U

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#17) Skynet258 válasza Noukoum (#15) üzenetére


Skynet258
veterán

Dehogynem érted, úgy hívják, hogy gazdasági érdek. :U

https://geekpulse.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.