Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dokee78


dokee78
félisten

Egész jól néz ki. :R

(#2) kengyel


kengyel
nagyúr

Teljesen korrekt külsőt, és belsőt kapott. Nagyon jól néz ki !

kengyel

(#3) kbyte1024 válasza kengyel (#2) üzenetére


kbyte1024
addikt

Az a gáz hogy itthon lesz vagy 90-100 k.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#4) HarleyCustom válasza kbyte1024 (#3) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Még nincs táblagépem,de tervezek egyet vásárolni.Tetszik. :K

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#5) kengyel válasza kbyte1024 (#3) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nálunk minden drágább sajnos :((

kengyel

(#6) tjb007 válasza kbyte1024 (#3) üzenetére


tjb007
nagyúr

Már amennyiben eljut Európába is, azon belül is hozzánk, mert ilyenről eddig még nem esett szó, csak Kínáról.

(#7) culas25


culas25
tag

Ezek szerint csak telefont nem gyárthat, táblagépet igen? És vajon GSM hálózatot használó, hanghívásra alkalmas táblagépet gyárthat? Ami kicsiben igazából mobiltelefon :P

Egyébként tetszetős, még az is lehet, hogy jót tesz a Nokiának ez a restart :D

(#8) draco31


draco31
veterán

Az adatok jók. De ez már nem olyan agyonherélt android, mint már volt korábban igaz?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#9) xabfx válasza draco31 (#8) üzenetére


xabfx
tag

fullos android megy rajta nokia launcherrel, de azt meg ugye ki lehet kapcsolni :)

(#10) draco31 válasza xabfx (#9) üzenetére


draco31
veterán

Akkor úgy rendben van. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#11) azopi74 válasza culas25 (#7) üzenetére


azopi74
addikt

Gyárthatna telefont is, ha akarna (csak 2015 végéig Nokia brand nélkül), és bevásárolnának
az ahhoz szükséges eszközökből. (Jelenleg csak a brand van, és némi IP állomány). De nem akar, ahogy táblagépet sem akar gyártani (se gyártatni). Nehéz is lenne megmagyarázni a részvényeseknek egy ilyen unortodox lépést :) . Egyébklnt nincs itt semmi restart, csak megszabadultak egy veszteséges üzletágtól, és viszik tovább azt, ami nyereséges. Nem az első ilyen eset a történelmükben. De igazad van, mint mindig, jót tett nekik ez a profiltisztítás is.

(#12) Lecs@


Lecs@
addikt

Nokia nem megszűnt ? :F

512 GB

(#13) huszar90


huszar90
aktív tag

Legalább a külsejét jó helyről koppintották :DDD

(#14) azopi74 válasza draco31 (#8) üzenetére


azopi74
addikt

Nem, ez teljesen hagyományos android, mivel ennek kb annyi köze van a Nokiához (ahhoz a Nokiához, amit szerintem te értesz Nokia alatt, meg végképp semmi), mint a telódnak az Alcatelhez, sőt, valójában még annyi sem... ;)

(#15) azopi74 válasza Lecs@ (#12) üzenetére


azopi74
addikt

Miért szűnt volna meg? Él és virul, rég volt ilyen jól ... :) Még olyan pletykák is felröppentek nemrég, hogy felvásárolják az Alcatel-Lucentet, és lenyomják az Ericssont...

(#16) azopi74 válasza azopi74 (#15) üzenetére


azopi74
addikt

Csak meg ne kérdezd, hogy az Ericsson és az Alcatel nem szűnt-e meg... :)

(#17) weiss válasza Lecs@ (#12) üzenetére


weiss
addikt

Köszöni, él és virul.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#18) Lecs@ válasza azopi74 (#15) üzenetére


Lecs@
addikt

Olvasgatás közben találkozok ilyen hírekkel.

512 GB

(#19) azopi74 válasza Lecs@ (#18) üzenetére


azopi74
addikt

Jobban válogasd meg, mit olvasgatsz! :)

(#20) Lecs@ válasza azopi74 (#19) üzenetére


Lecs@
addikt

Hazug Google :D

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#21) azopi74 válasza Lecs@ (#20) üzenetére


azopi74
addikt

Hazug böngésző :)

(#22) kbyte1024 válasza HarleyCustom (#4) üzenetére


kbyte1024
addikt

nekem sincs és én is nézegetem:) tetszik nekem is. De ahogy írták eljut-e hozzánk?

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#23) HarleyCustom válasza kbyte1024 (#22) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Szerintem lehet majd kapni.iPad-en filóztam,de ez sem rossz.Más nem jöhet szóba.Bár a családban 2 éve szépen működik egy Nexus 7.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#24) zsigus válasza azopi74 (#15) üzenetére


zsigus
őstag

Egy kicsit túlzónak találom ezt a felvásárlási szándékot... Mert én úgy tudom, hogy az Alca nagyobb jelenleg (vagyis 2013-ban még az volt) mint a Nokia.

De lehet, hogy ez nem számít... (bár meglepne)

(#25) babkukta


babkukta
senior tag

Mármint.. egy újabb iPad startol el. Semmi baj nincs ezzel. Egyébként ígéretes, csak belevihettek volna több egyedit is

Üdvözlettel, Tibi

(#26) Plazmacucci válasza Lecs@ (#18) üzenetére


Plazmacucci
félisten

www.megszűnik a nokia.com :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#27) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Foxconn tablet, nokia felirattal.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#28) azopi74 válasza zsigus (#24) üzenetére


azopi74
addikt

És a market cap? Mert az számít akvizícóknál.

(#29) zsigus válasza azopi74 (#28) üzenetére


zsigus
őstag

Nem kutakodtam ennyire, csak nemrég néztem wiki-n a listát, és szemet szúrt ez a felvásárlás. Most olvastam el a cikket. :)

Egyébként:
Alca: ~8,4 M €; Nokia ~24,5 M €

[ Szerkesztve ]

(#30) kormányka


kormányka
csendes tag

Ha ennyiért lenne itthon is, komolyan megfontolnám, hogy vegyek egyet. :)

Sony Xperia Z1 Compact

(#31) azopi74 válasza kormányka (#30) üzenetére


azopi74
addikt

Ezzel a formatervvel ne számíts Kínán kívüli elérhetőségre, nem sokáig maradhatna a polcokon EU-ban vagy USA-ban.

(#32) kormányka válasza azopi74 (#31) üzenetére


kormányka
csendes tag

Tudom, bilibe lóg a kezem... :D

Sony Xperia Z1 Compact

(#33) dreamdancer válasza fornettisuti (#27) üzenetére


dreamdancer
őstag

Ja, a Nokiának annyival van több köze ehhez a Nokia-tablethez, mint a Ferrarinak a hason nevű kínai mobiltelefonhoz, hogy ők kaptak némi zsét a névhasználatért.

Ez kutyaközönséges iPad mini-klón, tizenkettő egy tucat, kínai belpiacra. A Nokia csak a brandet rombolja vele tovább.

Nem a lényeg a fontos.

(#34) Luck Dragon

Szépen kialakítás ,megfelelő belső tartalom, elfogadnám. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#35) azopi74 válasza dreamdancer (#33) üzenetére


azopi74
addikt

"A Nokia csak a brandet rombolja vele tovább."

Már úgysem abból él, nem nagyon érdekli őket, csak a Microsoft-ot szívatják, mert nekik még vannak Nokia branding-es termékei a piacon :) Sőt, sokan még az új Microsoft féle Lumia-król is a Nokia-ra asszociálnak, és ez így lesz egy darabig, sőt, biztos vagyon benne, hogy sok boltban, online shopban, még két-három év múlva is Nokia Lumia néven fognak futni, a MS minden igyekezete és tiltakozása ellenére. miközben a Nokia "márkázott" androidos kínai cuccok is piacon lesznek, nem kis zavart keltve az emberek fejében.

(#36) Duree válasza azopi74 (#35) üzenetére


Duree
veterán

Na ez igazán jól néz ki ,remek a kijelzö,egész jó a hardver.Lehetne belöle windows is.

duree54

(#37) azopi74 válasza Duree (#36) üzenetére


azopi74
addikt

Sőt, nevezzék el mondjuk Nokia Lumina 2330 ePad Mini-nek!

(#38) pusszycat válasza Lecs@ (#12) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ahhoz képest szép ez a Nokia C1. [Nokia C1]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#39) azopi74 válasza pusszycat (#38) üzenetére


azopi74
addikt

:W

(#40) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Ez egy 1 hónapos hír. A foxconn megvásárolta a nokia logót, ennyi. Aztán lemásolta az ipad minit és kész is a tablet.

(#41) pusszycat válasza azopi74 (#39) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

:Y

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#42) Lecs@ válasza pusszycat (#38) üzenetére


Lecs@
addikt

:W

512 GB

(#43) pusszycat válasza Lecs@ (#42) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

:D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#44) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Vagyis ha ilyen lenne jól nézne ki. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#45) Paul119


Paul119
addikt

Ez csak annyiban nokia hogy ra szitaltak a logot es kesz ,semmi kozuk nincs hozza

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#46) Sealka


Sealka
csendes tag

jó a név N1, ez kb mindent el is mond: N + 1, ennyi lesz a sorban az ezköz, meg a gyártó is. :F

(#47) #16820480 válasza azopi74 (#35) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk mivel nem jött még ki, így kb senki nem tudja (főleg az itt fórumozók közül), hogy jó vagy rossz. Egyedül a külsőt lehet megítélni, ami szerintem szép, ahogy az iPad mini is szép, csak nekem azzal a rendszerrel nem kell sem tablet, sem telefon. Szóval ebben eddig jó, aztán a többi majd kiderül 2-3 hét múlva, amikor jönnek majd a tesztek. Kíváncsi vagyok, hogy mennyire széles körben lehet majd kapni, és ha lesz a helyi MM klón üzletekben, akkor el is megyek megnézni, mert alapvetően ilyen fizikai paraméterekkel rendelkező tabletet szeretnék a jövőben, és egyelőre ez szimpatikusnak tűnik.

(#48) macskea


macskea
őstag

Azért arra kíváncsi vagyok, hogy mondjuk szoftveresen mennyire Nokia ez a Nokia. Nyilván a hardvert nem ők gyártják, de a tervezésben ott is résztvehettek, bár arra látom a kisebb eséllyt. Elég sok androidos fejlesztőt keresett a Nokia az utóbbi időben nem tudom nem összefüggésbe hozni azzal, hogy most itt van ez a tablet.

Na majd kiderül, de szerintem aki azzal dobálózik, hogy ez egy rebrandelt kínai cucc, valószínűleg távolabb áll a valóságtól, mint én. :))

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#49) vadászcsiga válasza macskea (#48) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Olvass. Kizárólag a logót vették meg. A Foxconn gyártja

[ Szerkesztve ]

(#50) tjb007 válasza macskea (#48) üzenetére


tjb007
nagyúr

Megkapta a Z Launchert, plusz még a többi a Nokiás alkalmazást. Ennyi benne a Nokia része.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.