Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) mekker válasza vadászcsiga (#49) üzenetére


mekker
őstag

Csak én ezt nem teljesen értem. Ez nem valami sajtóhiba, hogy ez egy 100% Foxconn dolog, csak Nokia név alatt? A Fox egy vérbeli begyártó cég a kezdetek óta, elég különös, hogy most meg önálló forgalmazásba kezdett.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#52) Воланд válasza mekker (#51) üzenetére


Воланд
titán

nem most kezdtek, hanem a blackberry z3-al.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#53) mekker válasza Воланд (#52) üzenetére


mekker
őstag

A Z3-at is ők tervezték, ők gyártották, csomagolták, intézték a forgalmazását? (a szoftver oldalról nem tudok semmit, úgyhogy azt nem kérdezem)

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#54) Воланд válasza mekker (#53) üzenetére


Воланд
titán

igen. csak ott nem ment ennyire a maszatolas, ott vilagosan megmondtak, hogy a bb csak az os-t, meg a nevet adja hozza, minden mast a foxconn csinal.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#55) #16820480 válasza mekker (#51) üzenetére


#16820480
törölt tag

Miért furcsa? A HTC az mit csinált 7-8 éve?

(#56) kromatika


kromatika
veterán

Várjuk szeretettel.

(#57) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nagyon fog érdekelni, hogy mit szól majd hozzá a publikum.. Mindenesetre én nem vagyok annyira elzárkózva.. Reméljük hozza a nokia minimumot :)

Finn the human

(#58) vadászcsiga válasza Matada2.3 (#57) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szerintem ebben a tablet dömpingben úgy el fog süllyedni mint vízben a fejsze. Tesco is árul valami noname táblát ami ugyancsak az iPad Mini mása.

(#59) Matada2.3 válasza vadászcsiga (#58) üzenetére


Matada2.3
veterán

És ezen a márkanév se segíthet szerinted? Hisz az átlagjúzer nem igazán fogja tudni/ nem fogja érdekelni, hogy nem is a nokia gyártja a dolgot.. :U

Finn the human

(#60) vadászcsiga válasza Matada2.3 (#59) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Passz, az is lehet hogy el sem hozzák errefelé.

(#61) Matada2.3 válasza vadászcsiga (#60) üzenetére


Matada2.3
veterán

Tényleg, még ez is megeshet..

Finn the human

(#62) domel


domel
tag

Mivel a Nokia N1 teljesen úgy néz ki mint egy iPad mini tablet és még a Foxconn is gyártja, én előre megjósolom hogy nem lesz benne sem SD kártya, sem GPS, sem SIM kártya. Ugyanaz lesz mint az amerikai DOD autós kamerákkal, ami nem ment át a minőségi vizsgán, azt eladják Prestigio néven.

(#63) tjb007 válasza domel (#62) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ezeket már a hivatalos bejelentése óta lehet tudni.

(#64) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Nokkia van, volt és lesz :C :)) :)

(#65) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Tisztára Apple... elsőre azt hittem, az egy lightning csatlakozó. B

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#66) Janika-1982


Janika-1982
tag

Érdekes,meglátjuk. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.