Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Inarus


Inarus
addikt

Na végre valami kis dizájnosítás! Bár így meg x6-kistesónak tűnik... Röhögném már, ha kapacitív lenne wlan nélkül! :DDD

(#2) Wyco


Wyco
tag

igy messzirol egeszen hasonlit az xperia x10-re

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#3) plus44


plus44
veterán

Ekkora képrl mondja meg vki, hogy dizájnváltás történt...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

És akkor most ezen Symbian^3 lesz? :U

(#5) VD válasza HardSanyeee (#4) üzenetére


VD
őstag

Jahh!
Ha asztalon van és ráteszel egy N8-00-at akor lesz rajta Symbian^3

Sima s60v5 még ez is.

(#6) er2es válasza VD (#5) üzenetére


er2es
tag

:C

(#7) szombatitomi válasza plus44 (#3) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Hát például én is megmondom neked, hogy teljesen más a design mint az 5800-nál...

(#8) Lirion válasza VD (#5) üzenetére


Lirion
addikt

És erről van vmi megbízható infod is vagy még te is csak találgatsz?

(#9) HardSanyeee válasza VD (#5) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Hát szerintem ez egy öngól. Bár ha tényleg csak 100 dollár lesz akkor oké, de akkor viszont mit fog tudni? :F
És még azt hittük, hogy a Vivaz pro az utolsó S60v5-ös telefon :D

(#10) VD válasza Lirion (#8) üzenetére


VD
őstag

Éjjel a fülembe súgta a nokia tündér! ;)

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#11) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Kicsit sántítósnak érzem, hogy(várhatóan) jobb lesz mint az 5230(mondjuk +wifi, kapacitív, stb), de olcsóbb annál? A nokia nem szokott ilyen nagylelkűen árazni.. :U

Viszont egy újabb klón(mármint tudásra, azaz s60v5, 5800 funkciókkal), egy viszonylag magas ársávban(ugye c6), tényleg öngól lenne..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#12) hans87


hans87
tag

Habár - sokakkal ellentétben - engem nem zavar az 5800 stílus tovább vitele, annak kifejezetten örülök, hogy ez az X6-ra hasonlít. Nagyon bejövős nekem az X6 design-ja.
(Bár remélem, a készülékház minősége (felhasznált anyagok, stb) picit jobb lesz a alacsonyabb ár ellenére.)

Nokia 5530

(#13) beccyboy válasza VD (#10) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Jó lenne valami okos olcsóság.
De Franczy a jövőbe lát, vagy csak nálam van még 28?

Caffeine addict.

(#14) Inarus válasza Barthezz2 (#11) üzenetére


Inarus
addikt

Én valószínűbbnek tartom a kapacitív képernyőt. Így még mindig szivesebben árulják a szolgáltatók, mint wifivel.

(#15) Barthezz2 válasza Inarus (#14) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Na oké, de a cikkre alapozva, jobb lehet, mint az 5230, azaz maradva nokiásan mondjuk nHD kapacitív kijelző, HSPA átvitel, GPS navi szofttal, mindez a nokiától ~30k-ért? Kétségeim vannak, de ne legyen igazam :)

Everybody lies.

(#16) Inarus válasza Barthezz2 (#15) üzenetére


Inarus
addikt

Jogos. Elfelejtkeztem az árról és a Nokia szokásáról. Előre megmondom (tippelem persze :DDD ), hogy ez egy 5800 lesz olcsóbb kiadásban, új külsővel (ami azt az érzést kelti, hogy az X6 tesója lesz). Az 5800-át kivonják a forgalomból, marad az X6, ez lesz a gyártó arculata a középkategóriás okostelefonok közt, így ehhez kell szabni az olcsóbb variánst.

(#17) Barthezz2 válasza Inarus (#16) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Simán lehet. Ha bejelentik ki fog derülni :)

Everybody lies.

(#18) degooo


degooo
csendes tag

Xperiát nem koppintunk :DDD

András

(#19) plus44 válasza szombatitomi (#7) üzenetére


plus44
veterán

:DDD Gratulálok. Nem az a lényeg, mert én kisebb kép alapján is megmondom neked, hogy teljesen más a dizájnja, mint a egy kukásautónak, hanem hogy az eddigi modellektől eltérő-e a formája...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#20) mrlujoak válasza HardSanyeee (#9) üzenetére


mrlujoak
veterán

Bizony, íme egy kis részlet a Sony Ericsson Vivaz Pro tesztből:

"Mindig érdekes dolog, amikor az ember találkozik egy utolsóval. Utolsó Mohikán, utolsó nap valahol, valamiben, valakivel. Úgy tűnik, hogy az életemben most az utolsó dolgok napjai vannak, de a tisztelt olvasókat nyilván ennél sokkal jobban érdekli, hogy a több éves Symbian S60 operációs rendszer érintésérzékeny változata is megújulni készül, amivel együtt jár, hogy a régi változatból érkezik egy utolsó. Jelen esetben egy készülék, melyet érdekes módon nem a Nokia, hanem a Sony Ericsson gyártott, hozzánk pedig a GsmLine.hu juttatta el. Vivaz Pro, avagy a Symbian S60 5th Edition utolsó tánca."

Kicsit elhamarkodottnak tűnt, mert azóta a Nokia C6-00-ás modellje is kijött, mint az utolsó utáni...

Akkor ez a modell már az utolsó utáni-t követő (utolsó utániutáni :) ) :DD

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#21) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Se az 5800, se az X széria kinézete nem tetszik.
Mondjuk ebben az a poén, hogy kb 2 hónapig én is egy 5800 boldog tulajdonosa voltam :)) ;]

Nokia helyében csinálnék valami design contestet. Biztos vagyok benne, hogy több tucat lelkes designer él a nagyvilágban, akik szeretik a Nokiát, s élnének is a lehetőséggel.
Adottak bizonyos technikai paraméterek, tessenek a saját fantáziájuk alapján megalkotni a következő népszerű Nokia telót, majd a honlapon a látogatók szavazhatnának arra a telefonra, ami a legjobban tetszik nekik.
Így a Nokia is jól jár, mert nem kell kurva sok pénzt beleölni a meglévő kiégett designer csapatba, s a győztes is jól jár, mert hírnevet, pénzt, esetlegesen jövőbeli állást szerez magának.

S mi is jól járunk, mert végre feltámadna a Nokia a hamvaiból, s újra a régi fényében tündökölne :K

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#22) #62853120


#62853120
törölt tag

Úgy látom az Ovi áruház kompatibilitási listáján már nem is szerepel az "új" készülék. lehet, hogy észrevették a baklövést, vagy egy ""véletlen"" volt, hogy mindenki erről beszéljen és megcsinálják maguknak a reklámot olyan Apple módra.
Kitudja...

(#23) kaller1 válasza #62853120 (#22) üzenetére


kaller1
veterán

is-is. :DD

.::> <::.

(#24) B1T3


B1T3
addikt

„valószínűleg fejlettebb lesz mint az 5230”

Mégse. :D Nem is gond, mert csak ideges lettem volna, hogy pont most vettem meg az 5230-at, és nem bírtam várni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.