Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Ez már nagyon nagyon low end kategória lesz. :U

Asszem mindenféleképpen!

(#2) sagesz93 válasza EczkE (#1) üzenetére


sagesz93
addikt

Hát ez nagyon kell nekik... :U

(#3) Jadro


Jadro
veterán

Annak jó aki alapvetően zenelejátszót vesz amivel lehet telefonálni és sms-t írni is. Persze ehhez az kell hogy a walkman része kitűnő, vagy ahhoz közeli legyen.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#4) EczkE válasza Jadro (#3) üzenetére


EczkE
addikt

Pont a Walkman funkcióval lesz a baj szerintem. A fülesen fognak spórolni, meg a memóriakártyán.

Asszem mindenféleképpen!

(#5) CarajoEsp válasza EczkE (#4) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Mint, ahogy ezt már eljátszották egy párszor..

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#6) EczkE válasza CarajoEsp (#5) üzenetére


EczkE
addikt

Sajnos. Érdekes, hogy inkább leflé bővítenek, felfelé meg nem igazán.
Persze kellenek az olcsóbb alternatívák, de valami fullosabb telónak tudnék csak örülni. Majd meglátjuk mit hoz a jövő.

Asszem mindenféleképpen!

(#7) CarajoEsp válasza EczkE (#6) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Jah, csak épp azt a dolgot veszítik el, amiért jó teló lenne ez egy fiatalnak. Megveszi, és kiváltva egy mp3 lejátszót, rögtön normális fülessel tudja hallgatni a zenéit. Ezekkel a teljes müanyag vackokkal csak lejártják magukat, már ha van még hova.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#8) plus44 válasza Jadro (#3) üzenetére


plus44
veterán

Addig oké, de nem feltétlenül kell kis kijelzőn nyomorogni ahhoz, hogy a zenéinket élvezhessük.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#9) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Valaki magyarázza már el nekem, hogy miért jó az, ha van kb 15 féle walkman mobil, amiből kb 6-7 szinte semmiben nem különbözik egymástól?
Ez mire jó?

A rókabőr húzogatás helyett csinálnának már egy fasza középkategóriás minőségi telefont...
Ahh... :W

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#10) m@xsys


m@xsys
senior tag

Legalább kerülne bele 3,5 jack és akkor még mindig tudna jobb fület választani magának a fiatal.

[ Szerkesztve ]

(#11) Ricardo


Ricardo
félisten

Ha elfelejtik a 128X160 as felbontást, legalább 2-es lesz a kijelző, normális füles és memória kártya jár hozzá akkor jó lehet. A W200 a hiányosságai ellenére is siker készülék lett. Remélhetőleg odateszik magukat.

(#12) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Hmm.. lehet a W205/W200 párosnál rosszabb telefont készíteni? :D
Érdekes lenne ha visszatérnének megint egy betű három szám készüléknevekhez, szerintem kódnév csak a W100.

(#13) fateless


fateless
veterán

Érdekes. Adott egy hír, amiben szinte semmi tényszerű nincsen leírva, de már sokan ez alapján elásták a készüléket, mondván, hogy nem lesz jó. :U

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#14) Ricardo válasza fateless (#13) üzenetére


Ricardo
félisten

Persz, hiszen számukra kiderült a legfontosabb ér a készülék Sony Ericsson :D

(#15) Ricardo


Ricardo
félisten

"Persze", és "érv" akart lenni csak lemaradtak a szó végi betűk. :B

Innom kell egy kávét :)

[ Szerkesztve ]

(#16) EczkE válasza fateless (#13) üzenetére


EczkE
addikt

Ahogy csökken a számozás úgy csökken a készülékek tudása. Már W200 is elég vérszegény volt. És akkor milyen lesz a W100? :F

Asszem mindenféleképpen!

(#17) evone


evone
őstag

Ránéztem a képre és ez jutott eszembe: LOL

A SE egyre lejjebb van. :)

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#18) JanFe


JanFe
aktív tag

Hat nem egy nagy dobas ez a keszulek :N

"There is nothing permanent except change"

(#19) EczkE válasza JanFe (#18) üzenetére


EczkE
addikt

Ez nem a W100 hanem a W205.

Asszem mindenféleképpen!

(#20) FoxiestFox válasza EczkE (#16) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Majd a W000-nál reklamálj. :DDD

(#21) EczkE válasza FoxiestFox (#20) üzenetére


EczkE
addikt

W-995? :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#22) nota bene válasza JanFe (#18) üzenetére


nota bene
csendes tag

Ugyan ma még semmit nem tudni róla, se kép, se hang, de máris többen fikázzák. Komolytalan.

(#23) LA_COSTE


LA_COSTE
senior tag

Olcsósága ellenére szerintem jól néz ki.

(#24) CHIPman válasza EczkE (#6) üzenetére


CHIPman
nagyúr

"Érdekes, hogy inkább lefelé bővítenek, felfelé meg nem igazán."
Vivaz, Vivaz pro, Asper, X10, X10 Pro, X10 Mini mond valamit?
LA_COSTE: Ha nincs róla kép, honnan tudod, hogy jól néz-e ki?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#25) Karma válasza CHIPman (#24) üzenetére


Karma
félisten

Azért az X10 Mini az nagyon nem felül van :)

“All nothings are not equal.”

(#26) EczkE válasza CHIPman (#24) üzenetére


EczkE
addikt

Azok Walkman mobilok? :U

Asszem mindenféleképpen!

(#27) Lasy válasza EczkE (#26) üzenetére


Lasy
veterán

Ezke elolvastad a hírt?
A W100-ról egyelőre képek sincsenek, de valószínűleg az alant látható olcsó W205-től eltérően hagyományos kialakításra lehet majd számítani.

+36702778032

(#28) LA_COSTE válasza CHIPman (#24) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Hmm..elnéztem. :((( A W205-ből indultam ki.

(#29) szentkuti11


szentkuti11
addikt

Több Walkmanem volt,de ez nem Walkman,hanem szégyen. Ahelyett,hogy a W 8,9 cel kezdődő részt fejlesztenék komoly fülesekkel 16 gigás memókártyákkal,meg mindennek. Szégyen :(

Addig húzzák Halasszák a HIgh-ENd kategóriát amígy a többiek elhúznak :(

[ Szerkesztve ]

(#30) Ricardo válasza szentkuti11 (#29) üzenetére


Ricardo
félisten

"de ez nem Walkman,hanem szégyen."
Kifejthetnéd hogy konkrétan melyikre gondolsz :F

[ Szerkesztve ]

(#31) madstunt


madstunt
addikt

egy-két hsz eléggé facepalm pozitív

Az SE megmondta hogy a walkman szériát lenyomják a belépő és alsó kategóriába mivel rájöttek a felső kategóriában a mindent egybe készülékek az igazán nyerőek nem a kifejezetten egy témára kihegyezettek. a felső kategória az Entertainment Unlimited sorozat ( U széria ) ha felső kategóriás zenemobil kell arra ott az Aino

(#32) EczkE válasza Lasy (#27) üzenetére


EczkE
addikt

Nem értelek mire gondolsz.

Asszem mindenféleképpen!

(#33) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Hát igen egy zenemobilnak milyen tulajdonsága lehet ha nem kékfogas füles támogatása, ebben a szegmensben még ha low kategóriába is érkezik szerintem alapnak kell lennie.

(#34) finecsa


finecsa
tag

240 x 320 pixeles :C 2,2" kijelző.
16 GB-ig bővíthető micro SD :C kártyával!!!
3,5mm-es :C audio jack csatlakozóval, és micro USB csatlakozóval is rendelkezik

Vodánál előfizetéssel 1 - 9990 Ft, feltöltőkártyával 17990 Ft.

Jó lesz ez az asszonynak, ennyiért.

[ Szerkesztve ]

(#35) mrlujoak válasza finecsa (#34) üzenetére


mrlujoak
veterán

Én is meglepődtem, hogy a Vodafone-nál már kapható.
Ráadásul ilyen jó áron :)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#36) k850


k850
addikt

Jó irány! :C :C :C
Remélhetőleg az első tulajdonosok beszámolója után is így fogunk tapsolni!

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#37) mrlujoak válasza k850 (#36) üzenetére


mrlujoak
veterán

A kategóriába, amelybe sorolták elég szép tudást visz.

Alacsony árkategóriás készülékek

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#38) Voice24


Voice24
őstag

Ma vettem a fiamnak egyet. Elsőre jónak tűnik, szép és nagy a kijelzője, könnyen kezelhetők a gombjai. Van a dobozban (Vodás) töltő, headset, egy kijelzővédő fólia, és a telefonban egy 2 gb-os microSD kártya(!). Ez utóbbit furcsállom, mert eddig a SE nem ezt a kártyatípust preferálta. Mondjuk az ügyintéző is így volt vele, mert a garanciajegyre tartozékként m2 kártyát írt.
Extrák nincsenek a telefonban, de amire kell, arra szerintem bőven jó, ennyi pénzért.

(#39) k850 válasza Voice24 (#38) üzenetére


k850
addikt

Szia! :)
"2 gb-os microSD kártya(!). Ez utóbbit furcsállom"
Nem kell, ez már a nagyközönség igényét kielégítő gesztus.
Egyébként nem ez az első telefonkészülék amiben benne van, a márkán belül.
"ügyintéző is így volt vele"
Ez az ő szégyene, hogy nem olvas szakmai dolgokat, sajnos jellemző az eladókra, hogy felületesen ismerik az eladandó portékát, úgy gondolják bőven elég a számlát kiállítani.
Tisztelet a kivételnek!
:B

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#40) HardSanyeee válasza Voice24 (#38) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Akkor le vagy maradva kicsit, ugyanis 2009 május 28 óta minden Sony Ericsson microSD foglalattal érkezik (egyetlen kivétel van, a C901 GH), de speciel már a 2007-es K850i-be is belement ez a kártyatípus. :)

(#41) Voice24 válasza HardSanyeee (#40) üzenetére


Voice24
őstag

Ez van, majd pótolom :D

(#42) k850 válasza Voice24 (#41) üzenetére


k850
addikt

Nincs semmi baj, várjuk az első tapasztalatokat! :))

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#43) Voice24


Voice24
őstag

Néhány tapasztalat:
- SE PC Suite nem ismeri fel a telót,
- adatkábellel pc-re csatlakoztatva a pc csak a telefonmemóriát látja, a memóriakártyát nem (pedig a leírás szerint - és szerintem is - mindkettőt kellene látnia).

Nem tudom, az lehet-e gond, hogy egy sima, teljesen mezei microUsb kábelem van?

(#44) Ricardo


Ricardo
félisten

Ez jó lett. Féltem anno amikor a hírt olvastam. Akármennyire is népszerű volt a W 200 én a walkan brend szégyenének tartottam. Gyenge kijelző kicsi kártya, nem agybadugós füles, egyszóval pont azt vesztette el amitől (a szoftvert leszámítva) igazán walkman lett volna.
Amikorr olvastam hogy jön a 100-as walkman fogtam a fejem, hogy van még hova lemenni :F

Most viszont nagyon kellemesen csalódtam. lehozták az alsó szegmensbe a 2,2-es kijelzőt, a nagy kártyát. Usb csati sd kártya.... :R
Le a kalappal.

szerk: Lesz teszt?

[ Szerkesztve ]

(#45) Voice24 válasza Ricardo (#44) üzenetére


Voice24
őstag

Én is várnék egy tesztet róla.

A múltkori észrevételemet sztornózom, én voltam vak, látja a pc a memóriakártyát is.
A mobile9.com oldalon fent van a telefon, de téma nincs hozzá. Vajon miért?
Ja, pozitívum, hogy nincs benne live menü.

(#46) Szabika1986 válasza Voice24 (#45) üzenetére


Szabika1986
csendes tag

Helló!
Már lassan egy hete használom a telefont. Meg vagyok elégedve vele (igényeimnek megfelel...telefonálás,sms és néha zene) annak ellenére, hogy az elején rengeteg bosszúságot okozott.
Például: telefonkönyv szerkesztése közbeni újraindulás, fagyás 2-6 kontakt átírása után.
Ezt a problémát sikerült kiküszöbölni egy szoftver frissítéssel.

Előny: - 3,5-ös fülhallgató csati, a microSD memóriakártya.
- a kijelző 2,2inch, 262 ezer szín és napfényben is jól látható.
- nem Sagem szoftver! Sokan ezt fejtegették fórumokon, h biztosan az.

Témákat lehet feltölteni rá, próbáltam más típushoz járó 240x320as felbontású témákat, néhány kivételével működtek. A mobile9.com-on szerintem még azért nincsenek fent témák, mert a most meglévő verziójú Theme Creator nem támogatja. Reméljük mihamarabb kijön hozzá egy frissítés.

Eddig, számomra három hátrányt jelentő dolgot vettem észre:
1. eddigi használata alatt az akkumulátor üzemideje. Sajnos eddig 2 napnál tovább nem bírta és még zenét sem hallgattam vele :(
2. az adatkábelre kötés után egyből adatátviteli módba kapcsol a telefon vagyis: nem lehet szinkronizálni. PC Suite kapcsolat felejtős.
3. a bluetooth nem támogat adatátvitelt, "com" kapcsolatot.

Ha bármilyen kérdés van a telefonnal kapcsolatban szívesen válaszolok.

(#47) mayagirl válasza Szabika1986 (#46) üzenetére


mayagirl
csendes tag

Szia! Érdeklődnék hogy honnan szedtél le témákat? Mit írtál be hozzá? Válaszod előre is köszönöm

(#48) k850 válasza Szabika1986 (#46) üzenetére


k850
addikt

Szia! :)
"2. az adatkábelre kötés után egyből adatátviteli módba kapcsol a telefon vagyis: nem lehet szinkronizálni. PC Suite kapcsolat felejtős." :F
A beállításokban: kapcsolódás ; USB ; alapértelmezett mód beállítás ; itt kiválaszthatod a számodra használatos alapértelmezett kapcsolódási módot.
Az Elm-ben már így van megoldva, gondolom a w100 Spiro is hasonló lehet.
Értem a szoftver fejlesztők gondolkodási módját, csak nem mindenkinek egyértelmű.
Még a K850-nél minden csatlakoztatásnál ki kell választani a megfelelő kapcsolódási módot, addig az Elm az alapértelmezett módba kapcsolódik automatikusan. Ez így gyorsabb és kényelmesebb, de félek, hogy sokan fognak ez véget szívni, még rá nem jönnek a fifikára.
:K

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#49) k850 válasza mayagirl (#47) üzenetére


k850
addikt

Hasonló paraméterű( 240X320 ) és menüjű Sony Ericsson készülékek témáit nyugodtan megpróbálhatod, maximum kiír egy hibaüzenetet, hogy nem kompatibilis a készülékeddel.
Mellesleg megjegyzem, hogy a vastag kiemelés a fórumban kiabálást jelent. :K
Csitt!

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#50) HardSanyeee válasza k850 (#49) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Már bocsi, de a kiabálást a csupa nagy betű jelöli. :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.