Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rottenbull


rottenbull
senior tag

Nagyon baba.

(#2) Pubszon


Pubszon
veterán

Elég brutális... Az ára is.
:D

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#3) snecy20


snecy20
veterán

Lefogadom, hogy árban a feléért, vagy harmadáért kapni olyan házat ami hatékonyabb. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4) Lacok válasza Pubszon (#2) üzenetére


Lacok
őstag

Egy flagship-től el is várható. ;]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#5) bindike01


bindike01
aktív tag

Állat de az ára is :D

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#6) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Szerintem drága is és csúnya is. Biztos jól szellőzik?:) Van benne légtér?

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#7) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Nem tetszik. :(

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#8) scope2007


scope2007
addikt

Nem tetszik nskem sem
Phanteks primo még mindig nálam a best

Igaz azóta kijött a Phanteks elite, csak az meg 300ezer xD

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#9) #41133696


#41133696
törölt tag

Az első képen még oké, de pont a többin nem tetszik :(

(#10) king.mp


king.mp
aktív tag

Kövezzetek meg, de szerintem randa.

(#11) tal-garius válasza king.mp (#10) üzenetére


tal-garius
aktív tag

Szerintem is :)

(#12) maximusoc


maximusoc
csendes tag

A H500P nekem jobban bejön, kár hogy még nem sokat lehet tudni róla. Azért ez sem rossz, méltó a Cosmos szériához.

(#13) maláj


maláj
őstag

rossz is, drága is, csúnya is ...

(#14) seniman


seniman
addikt

A hsz-eket elnézve kollektív hányinger. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#15) Menthirist


Menthirist
veterán

Nekem tetszik :) Mondjuk én a Cosmos-okat is nyálcsorgatva néztem :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#16) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Atom, de egy Cosmos II-el is beérném :)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#17) RozogA87


RozogA87
tag

Hogy csúnya vagy szép az ízlés dolga. Nade ez:" A Cosmos C700P Európában október közepétől lesz megvásárolható, idehaza bruttó 116 900 forintos áron. Mint említettük, kiegészítőket is lehet hozzá vásárolni a 2,5/3,5"-es meghajtórekesz 2190 forintba kerül." Komolyan kiadok egy egész jó videókártya árát egy gépházért és van pofájuk a 2,5/3,5-ös helyet extraként felszámolni?! Ráadásul dögnehéz. Vagy utóbbinak van valami előnye?

Az intelligens emberek hajlamosabbak a mentális betegségekre. Állítják a hangok a fejemben.

(#18) Tomassy00


Tomassy00
senior tag

Árához mérten szerintem kicsi lett a kuckó.

(#19) JordyG válasza RozogA87 (#17) üzenetére


JordyG
tag

Ráadásul dögnehéz. Vagy utóbbinak van valami előnye?

Persze, hogy van. Bizonyos mértékig lopásálló. :DD ... nem lehet csak úgy felkapni, és a hóna alatt elviharozva elszaladnia vele egy rablónak.

Haf X-em van, az is elég súlyos darab, 6 HDD, SSD, ODD + közel kilós CPU hűtő, és méretes VGA, az egész együtt közel 30 kiló. Még az asszony is letett róla, hogy takarítás címszóval mozgassa. :D ami nem is baj, lévén a gép és környéke az én feladatom.

(#20) #41133696


#41133696
törölt tag

Az árához mérten egyébként még el is avul hamarosan, mert már USB 3.2 van a kanyarban, itt meg 4 USB 3.0 elől :D

(#21) Duree


Duree
veterán

Nos szeretem a Cooler Master házakat különösen a Cosmos széria nagyon vagány de az ára miatt nem mindenki számára elérhetö.

duree54

(#22) #16939776


#16939776
törölt tag

Hasonlóan kiváló karácsonyi ajándék lehet, mint egy szobatiszta zsiráf vagy egy dobfélszeres.

(#23) Sanchez638 válasza Duree (#21) üzenetére


Sanchez638
addikt

Szerintem a mostani Cooler Master márka már inkább középmezőnyt erősíti..

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#24) tailor74


tailor74
őstag

Ez nekem nem jön be. Ronda. :(

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#25) maximusoc


maximusoc
csendes tag

Azért nem tökéletes és van amit kispóroltak belőle: LINK

(#26) Ed_007


Ed_007
aktív tag

Most tervezgetem az új gépemet. Nem garasoskodom, de egy házért, ráadásul a leírt fillérb@szó felszereltséggel és megközelítéssel... túl van a határon.
:DDD

(#27) seniman válasza Ed_007 (#26) üzenetére


seniman
addikt

A HDD cage mint feláras extra egy vicc. :W

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#28) Duree válasza Sanchez638 (#23) üzenetére


Duree
veterán

Azért szomorú lennék ha egy 120 ezer forintos ház csak a közép mezönybe fér be.

duree54

(#29) Pubszon válasza seniman (#27) üzenetére


Pubszon
veterán

Sajnos az a 500Ft-os cucc már nem fért bele a 120 ezres árba. :)

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#30) seniman válasza Pubszon (#29) üzenetére


seniman
addikt

Elég szégyen. :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#31) snecy20 válasza Sanchez638 (#23) üzenetére


snecy20
veterán

Mondjuk a 30k alatti kínálatukat elnézve én javarészt csak gagyi termékeket látok tőlük.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#32) ZuluMASTER


ZuluMASTER
csendes tag

Nekem bejön. Praktikus/tetszetős.. És nem spóroltak a design elemekkel sem. Akik lehúzzák,többségüknek az életben nem lesz sosem hasonló kategóriájú háza,max pár évvel később ahogy esnek az árak ;) De semmi baj,az igazság gyakrabban fáj,mint a fog ;)

Minden publicitás jó, kivéve a nekrológot.

(#33) seniman válasza ZuluMASTER (#32) üzenetére


seniman
addikt

A dizájnnal nem spóroltak,csak a beszerelendő tartozékokkal.Ergo vehetsz 120ropiért a szivárvány minden színében villogó karácsonyfát,amiben még HDD keret sincs,csak plusz delláért.Nézz már körbe a piacon,milyen minőségű és felszereltségű házak vannak esetenként jóval kevesebbért. ;)

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#34) maximusoc válasza ZuluMASTER (#32) üzenetére


maximusoc
csendes tag

"Akik lehúzzák,többségüknek az életben nem lesz sosem hasonló kategóriájú háza,max pár évvel később ahogy esnek az árak ;) De semmi baj,az igazság gyakrabban fáj,mint a fog ;)"

Ezzel vitatkoznék, azért mert valami erősen túlárazott még lehet hibája/hiányossága. Neked meg nem kéne mást burkoltan "lecsórózni", mert pénzed lehet, hogy van (vagy nincs ki tudja), de eszed az nincs sok ez alapján a megnyilvánulás alapján. Én is alkotok róla véleményt, sőt kritizálom is mert van mit és a véleményalkotást még nem tiltja törvény, pedig van egy pár házam, valószínűleg több mint neked, ennyit az igazadról.

Az meg valóban szánalmas hogy egy ennyire túlárazott házból kispórolnak dolgokat főleg ilyen "úgyismegveszedhakell" módon, de hát nem is CM lenne ha nem így lenne.

(#35) seniman válasza maximusoc (#34) üzenetére


seniman
addikt

+1

Ha annyi lenne az IQ-ja,ahány ház nálad megfordult,ő lenne a következő Einstein. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#36) MasterMind


MasterMind
tag

Nálam még mindig egy Cosmos S1100-as teljesít szolgálatot, de meg kell mondjam ez az új nekem sem tetszik. Főleg ezek az újragondolt fogantyúk, amik majd biztos jól vágják az ember tenyerét, ha arrébb akarja tenni. Az ára, hát igen. Bár nem gondolom, hogy a második edzett üveglapon kívül, bárkinek gondja lenne azzal a pár extrával, ha valaki ilyenben gondolkodik, de tényleg érthetetlen, hogy miért nem fért bele...

(#37) Vaskobak


Vaskobak
csendes tag

Aki kiad érte cirka 120e az nem fogja azt nézni hogy 1-2 dolgot még pluszba rá kel költeni.Ez csak a Cooler Master - nek egy marketing fogása.
De ha nem úgy fog fogyni ahogy ő megálmodta akkor biza adni fog még hozzá dolgokat.
Amúgy, szerintem ez csak az én véleményem kinek mi jön be igen tetszetős lett ez nem vitás :))

Vaskobak

(#38) zolee5016


zolee5016
őstag

nahhh szóval a 120k-nem lett igaz....68 lett
Brutális és profi lett a cucc.....
Nagyon adja...

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.