Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#56) #76289792 válasza HMárió (#55) üzenetére


#76289792
törölt tag

Az a baj, hogy túlzottan márkafüggő vagy tehát mondhat neked bárki bármit, ezzel a kommenteddel bizonyítottad. Az hogy melyik a jobb én meg sem kérdőjeleztem, egyikre sem mondom hogy "jobb", míg te erőlteted hogy a Samsung jobb. Note 9-nél újabb készülékükön is találkoztam már "röccenéssel", ha te nem , akkor hozzá vagy szokva. Notch, lyuk.. mindegy nekem. Note 9-re pedig már nem kapsz semmi egetverő frissítést. A10 mikor jött meg rá? Következő már nem fog jönni, míg én megkapom majd a A12-t is.
A jelszókezelős érvelésed viszont egetverő ostobaság már ne is haragudj. A nevesebb jelszókezelőket nagy és erre szakosodott cégek készítik és az oldalukon fel is tüntetik a privacy-t, míg a Samsung jelszókezelőjéről semmit nem találni. Ergo sokkal biztonságosabbak mint a Samsung jelszókezelője,mert náluk ülnek össze a Juan Sanchezek összedobni a kódokat. Most pedig külön kiemelném, hogy a Samsungot NEM Isten kezei állítják össze. A Samsungnál is ugyanolyan szakik rakják össze annyi különbséggel, hogy jóval kisebb figyelmet fordítanak a biztonságra (Samsungot úgy is megveszed, ha probléma van akkor kimagyarázzák, ezt pedig egy erre épülő cég, ami konkrétan erre specializálódott és ezen múlik a piacképessége, had ne mondjam mennyivel jobban figyel erre).
A Samsung pedig nem kínál semmi olyan programot amit nem tudnál letölteni kategóriáján belül, segítek, 2020-ban ezeket nem kell vadászni.

"Nem felel meg semmilyen billentyűzet, mert a Samsung billentyűzetén kívül egyiken sem lehet kikapcsolni a "szóköz hozzáadása a bevitt szó után"" no comment, szerintem ezt sokan megmosolyogják.

". IP védelem, és most a kesztyűs vírusos időszakban fogalmad nincs milyen jól jön az irisz szkenneres feloldás."
Ha utánaolvastál volna a O+ 7-es szériának, akkor tudnád, hogy a tömítések ugyanúgy ott vannak mint az IP 68-as Samsungnál, csak a minősítést nem vették meg rá. Ez csak ipari megkülönböztetés. Ja és kínában nem is izgulnak ennyire az IP-re mint nálunk. Egyébként OP 8 már megkapja az IP minősítést. Az íriszes beléptetésről pedig van fogalmam, asszony azt használ. Nálam az arcfelismerő ugyanazt hozza csak kicsit gyorsabban, mint nála.

"A ledes tok, nos ilyet se láttam más gyártóná"
Mutass nekem Samsungnál olyan pillekönnyű tokot mint a O+ Karbon.

"A külön alkalmazás hang, tehát szól a zene a bluetooth rendszeren és nem halkítja le a zenét ha valakire rájön a messenger roham, hanem pittyeg a telefonon. "
OnePlus-on beteszem GameSpace-be a messengert és már is nem jelez a hangszóron. Voila.

"A vezeték nélküli töltés." Akinek kell, 8 tudja majd ;) , én inkább töltöm fele annyi idő alatt vezetékről.

Az érintőtoll pedig tényleg nagyon speciális. Nagyon ritkán látom az embereket tollal böködni a telefonjukat és a legtöbben csak az elején bohóckodnak vele, majd megunják. Ez tényleg nagyon egyéni, nagyon keveseknek van rá szüksége. Nem írom rá, hogy hülyeség, ahogyan eddig sem írtam semmire sem, jó dolognak tartom :F

"Ugyanűgy 1-1,5 napot bír, mint bármelyik mai telefon."
Nálam a 7 Pro 90hz-en és QHD felbontáson is azért jobb üzemidőket
hoz mint a családban levő S10.
Szerintem meglepne, de a Samsung nagyon csúnyán a lista végén van ilyen téren és ezt mindenhol leírják.

Dolby Atmos pedig önmagában túl jó, talán akkor van előnye az adaptívnak ha zenét hallgatsz a hangszóróról. Csinál még valaki ilyet :F Mellesleg hívásnál Volte-n teljesen ugyanaz a minőség.

De végérvényben itt kezdődnek a bajok:.
"én viszont jobban megbízom a Samsung világmárkában ilyen téren"
Ez az az elfogultság ami miatt minden Samsung amit használsz, nem a legjobbat keresed hanem a Samsungot, de minden téren.
Az a különbség, hogy elfogadom ezt, nem mondom hogy jobb, nem mondom hogy rosszabb, szóval nem kell itt erőltetni a Samsung márkát. Ha szerinted szar a OP, akkor felesleges itt írnod, arról pedig nem is beszélve, hogy egy OP hír alatt senki sem kíváncsi Samsung-bálványozásra.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.