Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#55) HMárió válasza #76289792 (#54) üzenetére


HMárió
junior tag

Igen, de pont ez miatt írtam, hogy egyéni felhasználói szokások vannak, így nem lehet egy kisebb csapat véleménye szerint kategorikusan kijelenteni, hogy melyik a jobb. Na most azt nagyon megköszönném, ha mutatnál egy Samsung Note 9-nél egyetlen röccenést is. Nem tudsz. A kijelzője pedig nem lyukas. Azért ezzel hasonlítom, mert árban ugyanannyi, mint a 7T+
Lehet, hogy te megelégszel azzal, hogy a jelszókezelődet Juan Sanchez írta Dél-Amerikában az esőerdőben egy pálmakunyhóban és szívesen rábízod a jelszavaidat, én viszont jobban megbízom a Samsung világmárkában ilyen téren.
Nekem igenis fontos az, hogy kiszolgáljanak. A Samsung kiszolgál minden programmal. Én nem akarok mindenféle idegeneket hozzáengedni a telefonomhoz. És összevadászgatni sem akarom.
Nekem nem felel meg a Google féle gmail. Nem felel meg semmilyen billentyűzet, mert a Samsung billentyűzetén kívül egyiken sem lehet kikapcsolni a "szóköz hozzáadása a bevitt szó után" funkciót. IP védelem, és most a kesztyűs vírusos időszakban fogalmad nincs milyen jól jön az irisz szkenneres feloldás. A ledes tok, nos ilyet se láttam más gyártónál. A külön alkalmazás hang, tehát szól a zene a bluetooth rendszeren és nem halkítja le a zenét ha valakire rájön a messenger roham, hanem pittyeg a telefonon. A vezeték nélküli töltés. A beépített érintőtoll, mely szintén szuper a vírusos időszakban. Pl ezt megnézném, hogy mivel váltod ki, tehát egyszerűbb, ha azt írod rá, hogy hülyeség. És mégis mennyit bír a 7T+ egy feltöltéssel? 1 hetet? Kötve hiszem. Ugyanűgy 1-1,5 napot bír, mint bármelyik mai telefon. Dolby Atmos sok telefonban van, de hallásjavító adapt sound aligha van másik gyártó termékében. Reggelig sorolhatnám, de úgyis mindenre azt írod majd, hogy felesleges. Ezt már ismerem :)

Ha egy illető igazat mond neked ami számodra kellemetlen, akkor csak trollozd le az illetőt! Akkor is igaza lesz, de legalább tovább hazudhatsz magadnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.