Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Olyan egetverően nagyot már nem tudnak újítani rajta.... :U

B.Cs.

(#2) #06658560


#06658560
törölt tag

Inkább arra kéne figyelni, nehogy OO legyen a termék a végére.

(#3) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Ez a hosszan rányomok a parancsikonra dolog mükődik pl Nova Launcher esetén Android 5.1-t használva.
Persze nem minden app esetén

(#4) ribizly


ribizly
veterán

Ez most be kell, hogy lassuljon egy kicsit. Nem lehet nagyot gurítani most már.
Stabilitás, üzemidő, jobb kamera app, stb. Ilyenek érdekelnének engem inkább.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#5) Balzak83


Balzak83
senior tag

Én szívesen lemondanék ezekről a funkciókról, cserébe megtehetnék, hogy az android háttérfolyamatok, meg a sync. meg a térkép ne szívja le az akkumat. Mert a google helyelőzmények lassan már a budira is követ, és az asszisztens táplálkozási tanácsot fog adni, mert problémákat észlel a mikrofonon keresztül.

(#6) aprokaroka87 válasza Balzak83 (#5) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Tanuljad meg hogy a Google shit analysis tool a szarod pontos helyét megtudja állapitani :)

(#7) Obyboy válasza Balzak83 (#5) üzenetére


Obyboy
addikt

...és ha sűrűn jársz budira célzottan kapni fogod a prosztata gyógyszeres reklámokat is. :))

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#8) hati válasza aprokaroka87 (#6) üzenetére


hati
addikt

Úgy hallottuk, hogy nagyon nyögött a wc-n. Ajánlunk önnek egy jó hashajtót.

(#9) #16820480


#16820480
törölt tag

Inkább az Andromédát hoznák már ki lassan...

(#10) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Évek óta nincs semmi radikális változás, csak megy a toldozás-foltozás különböző nevek alatt.
Mondjuk engem nagyon nem is érdekel ez az egész. Jól elvagyok Lp-n. Amit akarok, azt tudja. Többi nem hat meg.

(#11) Vikthor


Vikthor
nagyúr

és milesz amikor véget ér az ABC, nem lesz édes élet droid vonalon? Jön a keserű gyógyszer vonal?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#12) -Faceless- válasza Vikthor (#11) üzenetére


-Faceless-
őstag

Kezdjük az egészet elölről. Körbeér, majd jöhet a diabetes.

(#13) Balzak83 válasza Obyboy (#7) üzenetére


Balzak83
senior tag

Hát kb. Piros kabriód van? Sűrűn megállsz autópályán? Hajjaj... :(

(#14) tixem válasza Vikthor (#11) üzenetére


tixem
addikt

Akkor jön az ápdét. Polszukol és béke :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#15) csako válasza Balzak83 (#13) üzenetére


csako
veterán

Szerencsére hosszú nyomásos másolás-beillesztésre nincs szükség Swype használata mellett, működik a "ctrl+c/v" :) amíg a gboard ezt nem tudja, addig számomra felejtős, de kíváncsian várom azt az újítást.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#16) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

A Dark mód váltót tennék már vissza.

(#17) csako válasza csako (#15) üzenetére


csako
veterán

Bocs a dupla miatt, Balzak83 (#13 nem akart válasz lenni :(

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#18) moleculez


moleculez
veterán

És ez új főverziót ér? Elég lenne 7.3. maximum.

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#19) ollie válasza moleculez (#18) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Még semmit nem tudunk arról, hogy milyen változások történnek a kabát alatt, szóval ezt így elég könnyelmű kijelenteni.

***

(#20) batai15


batai15
félisten

one hand mode mikor lesz ?

(#21) moleculez válasza ollie (#19) üzenetére


moleculez
veterán

Ha tényleg ennyi lesz.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#22) Tomi_Ohl válasza batai15 (#20) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Az tényleg jöhetne. A múlt héten került bele Lineage-be is, pedig abba köztudottan megválogatják, mit implementálnak. Nagyon stabilan kell működnie különféle eszközökön is.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#23) HawerKing


HawerKing
őstag

Nahat ezek oszt fasza dolgok.... Optimalizalhatnak mar ....

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#24) enginev3.0


enginev3.0
félisten

+1 Az optimalizálásnak nagyon

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#25) ToMmY_hun válasza enginev3.0 (#24) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Pedig lehetne még fejlődni. Nekem ezek hiányoznak:

- Rendszer szintű EQ, min 8 sávval
- Theme engine, de minimum opcionális sötét téma
- Profilok (hely által triggerelve)
- Hangerő gombbal szám váltás lezárt képernyő esetén
- Notification LED beállítások, alkalmazásra egyedi mintával és színnel
- Always on display rendszer szinten, IPS kijelzőn jelentős többlet fogyasztásra való figyelmeztetéssel

C programmers never die, they are just cast into void.

(#26) Balzak83 válasza ToMmY_hun (#25) üzenetére


Balzak83
senior tag

Az Eq mindenképp kellene, de a többi is hasznos, lenne!

Király az aláírásod ;)

(#27) ToMmY_hun válasza Balzak83 (#26) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Igazából ezek mind létező funkciók - custom ROM alatt, szóval semmi komolyabb innováció nincs benne. :)

UI: köszi, csak nem kolléga? :)

C programmers never die, they are just cast into void.

(#28) #16820480 válasza ToMmY_hun (#25) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk DSP már vagy 4.0 óta van az alap Androidban is. A profilokat és LED programozást meg lehet oldani appal.

(#29) ToMmY_hun válasza #16820480 (#28) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

EQ is van app segítségével, a többi meg custom rommal. Nem ez volt a kérdés. :)

C programmers never die, they are just cast into void.

(#30) #16820480 válasza ToMmY_hun (#29) üzenetére


#16820480
törölt tag

Értem, hogy nem ez volt a kérdés, de minek minden funkciót belepakolni, amit teljesen jól meg lehet oldani appokkal? :) Érted, okostelefon, ott van több százezer app a Play alatt, tessék használni, akinek kell. Nekem mondjuk nem kell EQ, és ha tennének bele gyárilag, akkor meg mehetne a találgatás, hogy most hol kell letiltani.

Inkább azt csinálnák meg, hogy az elk***t csengőhang és prioritás rendszer helyett legyen normális csenget-rezeg-csöndben van opció, mert ez a mostani szart sem ér, olyan bonyolult :U Válassz hogy csak ébresztő cseng, de semmi más nem, vagy prioritások, ami alá fene tudja mi tartozik, vagy semmi nem cseng, vagy minden cseng.

(#31) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Miért kell az apróságokra új főverzió? Tök jó lenne, ha 2 évben egy főverzió lenne csak és az ilyen újításokat ADDON-ként lehetne felrakni az OEM-ektől. Ez olyan lehetne mint a Security Patch. Segítené az egységet.. :B

Finn the human

(#32) Obyboy válasza Matada2.3 (#31) üzenetére


Obyboy
addikt

Míg almáék minden évben növelnek egyet a főverzión addig a droidon is ez lesz a tendencia.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#33) Matada2.3 válasza Obyboy (#32) üzenetére


Matada2.3
veterán

És ez a marketing célokon kívül mire jó?

Finn the human

(#34) dajkapeter válasza ToMmY_hun (#25) üzenetére


dajkapeter
senior tag

"- Notification LED beállítások, alkalmazásra egyedi mintával és színnel"

Az LG új flagship-jéből úgy tűnik kihagyták az értesítőledet... Juppííí... Még egy ok amiért nem kell megvenni a G6-ot.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#35) #16820480 válasza Matada2.3 (#33) üzenetére


#16820480
törölt tag

Miért, az mit számít, hogy mondjuk a verziószám 7.1.1, vagy 0.7.11, vagy 711, vagy akármi más? Reménykedtem benne, hogy a Chrome és FF példájával kvázi kihal a (publikus) verziószám, és csak mindig a legfrissebb, mint fogalom lesz benne a fejekben, de úgy látszik még nem értünk el ide.

(#36) Matada2.3 válasza #16820480 (#35) üzenetére


Matada2.3
veterán

Ezen sokat se a google se a portálok nem segítenek a havi verziók közötti gap jelentésekkel, de igazad van. Nem számít semmit, csak az a lényeg, hogy friss legyen.

Finn the human

(#37) jupp008


jupp008
senior tag

Nekem a mai napi csak a teljes körű magyar hangvezérlés hiányzilk nagyon. Arra jöhetne már megoldás.

(#38) Ricardo válasza #16820480 (#35) üzenetére


Ricardo
félisten

Az érdekes lenne. Kijönne a Nougat (alapból 7.0),ami rendben is van. Jön a frissítés ami szintén Nougatde számozva 7.1, aztán a következő, ami szintén ugynazzal a névvel, de más számozással, egészen a következő főverzióig. Ha nem lenne számozás mivel jelölnék melyik nougatról van szó?

[ Szerkesztve ]

(#39) #16820480 válasza Ricardo (#38) üzenetére


#16820480
törölt tag

Miért kellene számozni? A fejlesztőkön kívül ez kit érdekel? Az a lényeg, hogy a legújabb legyen fent. Ahogy Chrome esetén sem tudom, hogy hányas verziónál tartunk, nem is érdekel, csak hogy a legújabb.

(#40) Obyboy válasza Matada2.3 (#33) üzenetére


Obyboy
addikt

A hozzá nem értő embereket veszik meg kilóra. Míg 4.x droidok voltak addig sokan úgy voltak vele (ismerőseim körében is), hogy minek frissítsenek pl. 4.1-ről 4.4-re hisz az alig tér el. Most viszont már pl 5.x-ről tudnak váltani 7.x-re ha ugyan akkora is a fejlődés a kettő közt akkor is többnek látszik laikus szemmel.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#41) Ricardo válasza #16820480 (#39) üzenetére


Ricardo
félisten

"Ahogy Chrome esetén sem tudom, hogy hányas verziónál tartunk, nem is érdekel, csak hogy a legújabb."

Ez jól hangzik, csak a telefonok esetében nem mindegyik frissül.
De honnan tudod hogy a legújabb? ha jön egy frissítés akkor az már újabb. Mindegyik kapjon nevet?példánál maradva. 7.0 Nugát, 7.1 mogyorós nugát...stb?
Az hogy nugát, még nem jelenti alapból hogy az a legújabb.

" A fejlesztőkön kívül ez kit érdekel?"

Átlag ember most sem foglalkozik a számokkal. A fejlesztők, meg a szakmai fórumra írogatók akkor is ezzel lennének elfoglalva, ha nem számoznák.

[ Szerkesztve ]

(#42) aglaca


aglaca
csendes tag

Én annak is örülnék, ha a névjegyzék/hívás menüben a keresősáv alulra kerülne, hogy könnyebb legyen használni ezeket a tepsiket.

Persze az igaz az lenne, ha a home gomb hosszú lenyomására elindulna a névjegyzék hangalapú keresése.
A samsungnak van ilyen funkciója (legalábbis az S7-ben), de nem a google féle keresőt használja, hanem a sajátját, ami meg szar, bár ha jobban meggondolom inkább fos.

(#43) slimshady


slimshady
senior tag

Egyszerűen nem tudom elképzelni mit lehet még újítani, ami persze nem jelenti azt hogy nem tudnak nagyot gurítani, bár sok újdonságra nem számítok.

üdv.: SlimShady

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.