Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Raymond


Raymond
félisten

Hat, a taviranyitora azert tehettek volna meg par gombot mert ez igy eleg sovany...

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#2) MaTTeS válasza Raymond (#1) üzenetére


MaTTeS
senior tag

Persze és legyen 1 méter hosszú a távirányító? :D

(#3) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Örülök, hogy "fícsörösödik" (elnézést :DDD ) a Marantz, de remélem a zenei hangminőség lesz továbbra is az első. Nagyon kellene a HDMI és az sajnos még nincs a mostani SR5300-on, de nem szívesen lépnék lefelé hangminőségben a csatlakozók miatt. Viszont most már kell az 1.4-es HDMI mert egy erősítő hosszú távra szól és akkor már legyen 3D kompatibilis. Mondjuk simán lehet, hogy pár év múlva meg kitalálják, hogy menjen minden CAT-5 kábelen és akkor szevasz...

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#4) TESCO-Zsömle válasza MaTTeS (#2) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Fél méret elég... ;)

ArtLebedev - Pultius

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5) Fix válasza Raymond (#1) üzenetére


Fix
tag

Ja csak azt már nem távirányítónak hívják hanem billentyűzetnek. De akkor felmerül a kérdés, hogy egy erősítőnek minek billentyűzet? :)) :DDD :F

Aki utoljára hagyja el az országot, az kapcsolja le a villanyt. A tudás bűn, de nyugodj meg te ártatlan vagy. Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#6) Fix válasza TESCO-Zsömle (#4) üzenetére


Fix
tag

Ennek is meg van a maga előnye. Ennél talán nincs az a kérdés, hogy "hol van a távirányító"??? :DDD

Aki utoljára hagyja el az országot, az kapcsolja le a villanyt. A tudás bűn, de nyugodj meg te ártatlan vagy. Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#7) zazahoho válasza Fix (#6) üzenetére


zazahoho
őstag

lol :D

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#8) Sicilian


Sicilian
addikt

Ez sem rossz :B

nothing is true everything is permitted..

(#9) Godefroy válasza M@trixfan (#3) üzenetére


Godefroy
senior tag

Nekem Onkyo 601 em van, az sem mai darab. Mindenben megfelel, de ezen sincs HDMI.

Viszont amit írsz az már valóság közeli, RJ45 lesz inkább az mindenen, ami logikus is, mivel sebességben megfelelő és ráadásul egyszerű és elterjedt.

Kíváncsi vagyok akkor majd lesznek akik aranyozott UTP vel kötik össze a készülékeket mind most a használt kábeleknél :C

[ Szerkesztve ]

Arra sosem emlékezünk ami nem jut eszünkbe...

(#10) DV válasza TESCO-Zsömle (#4) üzenetére


DV
senior tag

Akár hátat vakarni is megfelel...

(#11) #09634560 válasza Godefroy (#9) üzenetére


#09634560
törölt tag

Ezen van ugyan HDMI de nincs-legalábbis nem írják hogy lenne rajta-Ethernet csatlakozó.
Akkor ugyancsak kiváncsi lennék hvá dugják az RJ45-ös csatit,ha tényleg bevezetik.
Nagytesójáná(Denon)l is csak a legdrágább tipuson található meg.

[ Szerkesztve ]

(#12) darkdead válasza TESCO-Zsömle (#4) üzenetére


darkdead
tag

Ez most egy új dimenziót nyitott meg bennem!

(#13) dabadab válasza Godefroy (#9) üzenetére


dabadab
titán

"Kíváncsi vagyok akkor majd lesznek akik aranyozott UTP vel kötik össze a készülékeket mind most a használt kábeleknél"

A Denon már gondolt rájuk: másfél méteres ethernet kábel 2500(!) dollárért (érdemes elolvasni a user review-kat :D )

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#14) #09634560 válasza dabadab (#13) üzenetére


#09634560
törölt tag

Nem semmi 2500 dollár... ..csak egy csatlakozó,ráadásul UTP..
Ezt még a kőgazdag vér-Denonosok is kétszer meggondolják!
Aranyból is olcsóbb lenne! :D
És vannak az user rew-ek közt is pihent agyú. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15) Z0mbi válasza #09634560 (#14) üzenetére


Z0mbi
senior tag

Ettol nagyobb kedvencem mar csak az aranyozott vegu tos link (optikai).... de azt mondom akirol le lehet huzni a penzt arrol le is kell! :) Ugyhogy kudos a Denonak ezert az UTP kabelert ;)

(#16) menalcas


menalcas
őstag

Úgy látom a régi brand-ek kezdenek újjá éledni, Marantz, DENON, (Onkyo-t nem sorolom idő ők már évek óta hoznak ki új dolgokat, gondolom az első 2 is, csak nem nagyon jutottak ide )

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#17) tdd587 válasza M@trixfan (#3) üzenetére


tdd587
őstag

De-de, új matricák, kevesebb vas. Minden évben ez van, egyre szarabb hanggal párosítva.

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#18) Z0mbi válasza tdd587 (#17) üzenetére


Z0mbi
senior tag

Igen, sajna a Denon es a Marantz is a kommersz termekek koze tart erosen...(a denon mar jopar eve abban a szegmensben van)

(#19) Godefroy válasza #09634560 (#11) üzenetére


Godefroy
senior tag

Ezen még nincs. Azért kell majd megvenned 3 év múlva a másikat ;)

(azért elgondolkodtató, hogy mennyi időnek kellett eltelnie, mire felfedezték az RJ45 öt mint csatlakozót digitális átvitelre, pedig vagy 20 éve ott csücsül a számítógépeken. De előtte kellett optika, Coax hangra , képre meg HDMI meg Displayport... csakhogy minél többször megvehesd ugyanazt más csomagolásban ... :(((

dabadab: Hát eljött ez is. Ez van vannak akik megvesznek mindent.
Pár éve részt vettem egy vakteszten Hangfalkábel teszten. 5 féle kábel volt a több tizezrestől az egyszerű telefonkábelig. senki nem látta mikor mit cserél ki a srác, a helyszínt biztosító is jobbnak hozta ki a "gyatrább kábeleket" gyakorlatilag senki nem hallotta meg a legdrágább és a legolcsóbb közti különbséget. De a hit fontos! :K

Arra sosem emlékezünk ami nem jut eszünkbe...

(#20) zkiss0


zkiss0
tag

HI!

Személy szerint örülök, hogy a Marantz az alsó kategóriákba is gyárt. Nyilván itt a név fogja eladni a termékeit, és őrületesen nagy különbségek nincsenek a belépő, középszinten más gyártók között, magasabb kategóriákban annál inkább. Nyilván nem is ezzel karja az audiofil zenehallgatást felváltani, csak egyre kevesebb az a réteg, aki spórolással (vagy zsebből) kifizeti az életre szóló minőséget, így valamiből meg kell élni, populáris termékeket IS kell forgalmazni alapon reklámozza magát.

Egy belépőszintű Marantz DVD lejátszót vetten kb. 6 éve, alig használtam (2-3 DVD-t néztem meg), elromlott, a szervízben azt mondták, hogy az elektronika fasza, nem philips, hanem Sanyo (kishazánkban eléggé lenézett termék, külföldön annál kevésbé, főleg a Távol-Keleten), ami sokáig ki fog szolgálni..., a gond egy 3000 HUF-os sz@r kínai motor miatt volt! Mindenhol spórolnak, ezt tudomásul kell venni, ettől függetlenül nem csalódtam, a belépőszint, belépőszint. Off-off: A többi Marantz termék hibátlanul megy elég régóta, van amelyik évtizedek óta! - az még made in Japan..., az akkori Bangladesh :)

Lehet el kellen kezdenem gyűjteni, bár a Marantz NR1501 kapható egy ideje, és 100k alatt van (nem sokkal, igaz csak 1 HDMI - nekem annyi is elég).

Windows XP, mert megérdemled! :-)

(#21) Gál István


Gál István
senior tag

Jó kis Malac, jó húzós árral.

(#22) Dassler válasza darkdead (#12) üzenetére


Dassler
őstag

Melyik gomb volt az?

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#23) #09634560 válasza Z0mbi (#15) üzenetére


#09634560
törölt tag

Aki az aranyozott Toslinknek bedől és megveszi látatlanban,nemcsak pihent agyú és gazdag hanem még kezelésre is szorul mint vásárlásmániás. :DD

(#24) ommagreg


ommagreg
csendes tag

Amúgy az államokbeli Marantz oldalon 600 dollár az ára...
http://us.marantz.com/Products/3216.asp

(#25) M@trixfan válasza ommagreg (#24) üzenetére


M@trixfan
addikt

Pont az SR6005 kellene de attól félek itthon az SR5005 fog annyiba kerülni szinte :(((

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.