Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Az a tárcsázó... egy az egyben MIUI....
:U

Véleményem szerint a Emotion UI egyetlen hátráltatója ez a túlzott világosság... Az értesítési panel is, a menük is...

Több telefonnál tapasztaltam, nem Huawei szinten. Fogyasztásban nem tudom mennyit tesz hozzá... De legalább lenne egy night/inverz kapcsoló / mint pl a Miui böngészőben

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) TechData


TechData
tag

Nagyon cégér ez a felület...nekem nem tetszik. Össze lopdosnak mindent minden honnan ezek a kinaiak :F

LG G Flex 2 (Titan Silver)

(#3) atike


atike
nagyúr

Inspirálódhattak volna valami normálisabb felületről.... :U

(#4) cs.zsolt

Az előző is egy hulladék volt, ez se lesz más....
(P6 tulajdonos :U )

http://vanenet.hu/

(#5) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Androidon csak az alap androidos UI jöhet szóba nálam.

Minden szavam magánvélemény!

(#6) hemaka


hemaka
nagyúr

Nekem nagyon gyerekesnek es komolytalannak hatott mar a p6-on ez a fajta felulet. Nekem a htc-s tetszik a legjobban, de 1-2 dolgot ott is megvaltoztatnek.

(#7) roli543


roli543
őstag

Per szagot érzek :DD

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#8) Csapoati


Csapoati
nagyúr

A régi iOS-ra hasonlít, úgyhogy nekem tetszik. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Nem is tudtam, hogy MIUI fog futni a Huawei telefonokon. :U Szép meg minden, de ez iszonyatosan másolt. Akkor már lenne kompletten MIUI.

Nyugodj békében Integra!

(#10) Braddock válasza Graphics (#1) üzenetére


Braddock
őstag

Ami meg nem más, mint exDialer.

(#11) eventus


eventus
veterán

Android+iOS.. Egyik sem szép magában :( MIUI viszont tényleg jó lenne, anno sokat használtam.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#12) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

meglehetősen ronda.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#13) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Bocs, de én ezt nem értem. Az a baj, hogy háttér, meg gyerekes, meg így-úgy néz ki? Nem az a lényeg, hogy témázható meg minden átvariálható?

(Komolyan kérdem, nem vagyok expert Android-júzer.)

Nem a lényeg a fontos.

(#14) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Most mondhatnám azt, hogy egy nem szép vagy, hogy bazári, de nem volna igazam. A ronda sokkalta inkább idevág. Az is igaz, hogy ez annyira egyszerű rajzolatú, hogy a hardvert biztosan nem fogja megakasztani. :DDD

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#15) #16820480 válasza dreamdancer (#13) üzenetére


#16820480
törölt tag

Támogatja a témákat az EMUI, így ez csak egy kinézet a több lehetséges közül.

Mondjuk nekem is jobban bejön az alap droid kinézet.

(#16) duvi


duvi
nagyúr

Hááát a régi jobban tetszik :N . Kérdés, hogy ebben lehet-e már sötét menühátteres témákat beállítani/gyártani? Nem mellesleg, jó lenne ha nem csak a külsővel foglalkoznának, hanem a frissítéseik stabilitásával is (lásd KK) :U Esetleg egy új kernelt is "keríthetnének" az ezeréves agyonfoltozott 3.0.8-as helyett...

(#17) vicze


vicze
félisten

Ebben mi a fene az iOS csak azt tudnám... Legalább a hülyeséget nem kéne átvenni a GSMArenától. :U

(#18) Flyme


Flyme
senior tag

Gusztustalan, amit a hüvely csinál..Táblagépe kinézetét a HTC-től lopja, a p7 egy Apple-Sony kombó, és már az UI is lopott... Egyébként egyáltalán nem iOS-es, inkább MIUI-s.

[ Szerkesztve ]

(#19) galaxys80 válasza eventus (#11) üzenetére


galaxys80
veterán

A BB-nél ,azért még így is szebbek. :K

(#20) ESP23


ESP23
senior tag

Nem tudom az emberek hány %-nak fog ez tetszeni, szerintem egyáltalán nem néz ki jól. :U

(#21) Schmidi


Schmidi
tag

Nem mondom, hogy csúnya, de azt sem, hogy szép. Olyan semmilyen. Szerintem a legszebb saját felület a Sonyé. Y300-on használtam egy darabig az Emotion UI- t, de nem a kinézetével volt bajom, hanem azzal, hogy nincs menü. Azt nem tudtam megszokni.

[ Szerkesztve ]

(#22) ucli


ucli
senior tag

Hányingerem van a Huaweitől már...mindent lemásol, aztán ez :W

(#23) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Vicces... a dialer flat de a launcher meg gradientes, az ikonok meg felemásak. /facepalm

Nem értem hogy miért erőltetik a saját launchert... eddig oké hogy kellett mert a vanilla droid felület tényleg nem volt jó, de az L-el baromijó lesz, a kisebb gyártóknak tök felesleges másikat írniuk.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#24) dsr


dsr
senior tag

Ez maga a Miui, kicsit átszabott témával :D

(#25) Luck Dragon

Engem nem nyert meg.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#26) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Mi van itt ma, Samsung helyett Huawei-hate(fő)? :D Nyugalom, spóroljatok az energiával, lesznek még hírek ma. ;]

Zárójelben kérdezném, hogy valakinek tényleg ez okoz örömet, hogy napi 4-5 hírnél fikkanthat valamit?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#27) atike válasza vicze (#17) üzenetére


atike
nagyúr

...gondolom az, hogy lekerekített, flat, csilli-villi ikonok... :U

(#28) tDr1v3r válasza atike (#27) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nem az, hanem a mappanézet és a notifikációs menüben látható kapcsoló iOS 7-es feelingű.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#29) #16820480 válasza tDr1v3r (#28) üzenetére


#16820480
törölt tag

Meg van még pár funkció, igazából eléggé összeszedték innen-onnan a felületet.

(#30) Tomi_Ohl válasza Graphics (#1) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

a fehér keesebbet fogyaszt tft kijelzőkön, csak amolednél lehetne feketével spórolni.
Cikkhez: már minden iOS-es ahol nincs külön menü és fehér az alap téma?

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#31) eventus válasza galaxys80 (#19) üzenetére


eventus
veterán

Mondtam, hogy az szebb?! Ha tudni akarod, nekem nem tetszik az új 10.3..

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#32) batai15


batai15
félisten

Hogy pontosak legyünk, az emotion ui lényegébe a miui ihlette amit viszont ios ihletett.

(#33) vicze válasza atike (#27) üzenetére


vicze
félisten

Az meg senkit se zavar hogy iOS előtt is létezett csilliárd ilyen ikon?
De még csak nem is hasonlítanak az ikonok rá, tök más az egész felület, abszolút tipikusan kínai ízlésű, MIUI elég régóta ilyen, ahogy többen is írták.

(#34) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Ocsondák ezek a "matrica" ikonok.

Aki igazán infantilis ronda felületet akar látni, az a Huawei-féle kamu WP csempéit nézze meg.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#35) atike válasza vicze (#33) üzenetére


atike
nagyúr

....én csak kérdeztem... :)

De részemről pont ez nem tetszik sem a MIUI-ban sem az iOS-ben... :)

(#36) halkow


halkow
őstag

melyik volt előbb a miui vagy a emotion ui?

Alcatel onetouch idol2s the king

(#37) dancskaa válasza halkow (#36) üzenetére


dancskaa
csendes tag

A MIUI ha jól tudom. Az EMUI-t az IOS és a MIUI iklette.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.