Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kikikirly


kikikirly
senior tag

Az élet szép, csak te világ vagy beteg...
:C :C :C :C :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Szerintem poén :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) janeszgol


janeszgol
félisten

Jöhet! Lara cuki kiadásban. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#4) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Gameplay nélkül ez sem ér semmit se :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Hát csöcse az nincs...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#6) Sirandrish válasza Vikthor (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah és akkor ? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) l.skywalker válasza Vikthor (#5) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ha lenne se lenne igazi, csak a háromszög rulez :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8) vicze


vicze
félisten

:((( :((( :(((
Erre más nem lehet mondani...

(#9) Cifu


Cifu
nagyúr

A Youtube kommenteken azért le lehet szűrni, hogy a rajongók mégis mire számítottak.
Hát nem erre...

A kedvencem:

Resident Evil: “For the 25th anniversary guys, you’re getting:
- A new mainline title.
- A new live action film.
- A new live action Netflix series.
- A new animated Netflix series
- New merch and yet to be announced upcoming projects!”

Tomb Raider: “Here have a gummy bear mobile game. Happy 25th whatever.”

Szerk.: És persze egy örökbecsű idézet:
You guys don't have phone?

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#10) Hopkins95 válasza Cifu (#9) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ezt én is olvastam, nekem is ez volt kedvencem. :DD

Ez a játék nagy szégyen, inkább Nintendo Switchre dobnák ki a reboot 2013-astól kezdve a részeket, annak sokkal több értelme lenne.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#11) Vikthor válasza Sirandrish (#6) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Hát nem lengenek...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#12) Cifu válasza Vikthor (#11) üzenetére


Cifu
nagyúr

Azzal együtt, hogy Lara mellbőségének drasztikus csökkentésével én sem értek picit sem egyet, tegyük hozzá, hogy a Tomb Raider sose a lengő mellekről szólt. Épp ellenkezőleg... :)

Az inkább a Dead or Alive széria sajátja. Vagy a Haydee-é... :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#13) Sirandrish válasza Vikthor (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát az már igaz.. :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) saelin


saelin
veterán

Amúgy lehetne csinálni nagygépekre is egy könnyedebb Tomb Raider játékot, csak legyen jó a gameplay benne. Egy esetleges coop sem lenne hátrány, sőt.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15) Sirandrish válasza saelin (#14) üzenetére


Sirandrish
legenda

Guardian of Light, Temple of Osiris?
Nem mai darabok, de léteznek :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Majdnem megörültem, hogy SWITCH-re kiadjak valamelyik ujabb Tomb Raidert...mondjuk a Tomb Raider 2013-at, hisz az már úgy is portolva lett Tegra platformra, szóval sok munka nem lenne vele :U

(#17) Shing


Shing
őstag

Ezt azért nem kellene negatívan kezelni, mert független a nagyobb részektől. De úgy látszik marketing öngyilkosság, ha egy mobil verzió mellé nem jelentesz be rögtön egy nagy gépes változatot is.

De azt meg lehet tudni, hogy kb. a köv E3-ig itt nem lesz bejelentés. Pedig egy nextgen TR-t megnéznék már. Egyébként a 20 éves évfordulót is eléggé letojták, viszont a 25 még nem jött el, addig történhet bármi.

Azt pedig jó látni, hogy visszatérnek az alapokhoz. Persze cuki a stílus, de lényegében az eredeti játékokból merít, azért még mindig az a nagy betűs TR, nem bírják elengedni.

(#18) Cifu válasza Shing (#17) üzenetére


Cifu
nagyúr

Kvázi valóban ez a gond.

Ugyan azt a hibát követték el, mint a Blizzard a Diablo kapcsán. A rajongók várják az új Tomb Raidert, erre bejelentenek egy mobil játékot. Ezzel nem az a baj, hogy csinálnak egy mobil játékot, hanem az, hogy semmi hír a következő "nagy" Tomb Raider játékról.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#19) saelin válasza Sirandrish (#15) üzenetére


saelin
veterán

Mikor írtam a hsz-t pont rájuk gondoltam, csak Tps nézetben kellene valami hasonló. Sok puzzle, hent, gyűjtögetnivalók, esetleg egy jó story és természetesen az egész coopolható. Simán elbírna ennyit az IP. Persze mellette jöhet egy nagy AAA square soft-os Lara is. :K

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.