Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Komolyan, új játék már nem is lesz? Minden fejlesztő/kiadó csak a remastered/Definitive edition cuccokat okádja. Na jó, tudom hogy ez túlzás, de azért na...
Amúgy kérdem én: van ennek a definitive edition-nek létjogosultsága? Konkrétan erre a játékra gondolok. Mert azért sztem erősen elszállt felette az idő. Nem csak grafikailag, hanem játékmenetileg is.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#2) oriic válasza mcwolf79 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az uj kiado miatt kellett szerintem ez a verzio. Gondolom alap valtozat idovel eltunik minden store-bol.

Live-Die-Respawn

(#3) bepken válasza mcwolf79 (#1) üzenetére


bepken
veterán

egy kétéves játék már annyira elavultnak számítana? :Y

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#4) szupermacs válasza oriic (#2) üzenetére


szupermacs
veterán

Benne lesz az Enhanced programban? Mert csak úgy várós számomra. Az első két részt imádtam a Hitmanből, az utána következő kettő viszont gyalázat lett. Erre már kíváncsi vagyok, annyit hallottam róla.

(#5) tailor74 válasza mcwolf79 (#1) üzenetére


tailor74
őstag

Egyetértek. Meg a remastered változatokra nem is mondok semmit, ha kapnak egy kis grafikai tuningot, vagy 60fps-t, stb., de a "csak simán kiadom ps4/xox-re is" dolgoktól már kezdem húzni a szám.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#6) Bad Pritt válasza mcwolf79 (#1) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Most lehet én értem félre, de ez nem a tavalyelőtti Hitman kvázi gold kiadása? Csak ilyen farok módon nevezték most el.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#7) bepken válasza Bad Pritt (#6) üzenetére


bepken
veterán

nem érted félre, erről van szó :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#8) Jhonny06 válasza mcwolf79 (#1) üzenetére


Jhonny06
veterán

Miből következik számodra az, hogy nem lesz új játék? Ez az eddigi Hitman epizódok összefoglalása, ami teljesen általános (és jó) jelenség.

(#9) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Oké, a kiadás dátumát és a játék korát benéztem. De véleményem többi része érvényes. Undorító ez az egész "adjuk ki még egyszer a prevgen-re" mentalitás. Oké, egy GoW vagy TLoU kiadása jelen generációra még so-so (elvégre system seller címekről van szó). De ez??? Persze nem kötelező megvenni, mert gondolom annak ellenére hogy (gyanítom) alig lesz látható grafikai tuning úgy meg fogja kapni a 40 USD/EUR árcimkét mint a sicc.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#10) Wesder


Wesder
félisten

Deathinitive Edition

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11) mike1334 válasza mcwolf79 (#9) üzenetére


mike1334
veterán

De ilyen se történt itt. Ez megjelent erre a generációra..csak más adta ki. Most összeszedtek minden eddigi cuccot, ami megjelent ehhez a verzióhoz, és kiadják újra, az új kiadóval...fogd fel úgy, hogy gold/delux/goty kiadás...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#12) szupermacs válasza mcwolf79 (#9) üzenetére


szupermacs
veterán

Azt ugye tudod, hogy ha nem adják ki újra, akkor a digitális boltok polcairól le fog kerülni ha a licensz megszűnik éveken belül? Nem egy játék tűnt már el így és csak kapható használtan (konzolokra).

(#13) bepken válasza mcwolf79 (#9) üzenetére


bepken
veterán

de itt szó nincs semmilyen tuningról. egyszerűen egy komplett pakkról van szó, semmi több. ugyanaz mint egy GOTY vagy Gold kiadás. ára szerintem marad ugyanaz, mint eddig.
amivel Te kevered szerintem, azok a Remastered verziók, amik tényleg elég ritkán sikerülnek úgy, hogy megérje pénzt kiadni értük.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.