Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Hm... jónak tűnik. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#2) air76


air76
tag

JoeYi te mindíg ráérzel,mi kell a népnek :K

(#3) GRaul


GRaul
őstag

Nagyon király tablet lehet...
1et már elő is rendeltem :)
Vmi infó h kb mennyit fog bírni az akksija? :R

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#4) fordjee


fordjee
aktív tag

Remélem hamarosan felpörög ez a fòrum, én is egy ilyenre pályázom:)

fordjee

(#5) bopeti98 válasza fordjee (#4) üzenetére


bopeti98
őstag

Nagyon jó kis tabnak tűnik. Elő is rendeltem egyet gyorsan :K

(#6) GRaul válasza bopeti98 (#5) üzenetére


GRaul
őstag

én vettem egy asus transformet tf300t-t. nem bírtam várni :)

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#7) bopeti98 válasza GRaul (#6) üzenetére


bopeti98
őstag

Nem éppen egy kategória a két tablet. Az egyik 45.000 Ft a másik meg 100-nál kezdődik. Ha nekem is ekkora keret lenne tablet vásárlása valószínű hogy nem ConCorde-ot vettem volna. Viszont 45-ért ez a tab nagyon jó vétel volt szerintem (Legalábbis a hardverét nézve). :K Már nagyon kíváncsi vagyok rá.

[ Szerkesztve ]

(#8) GRaul válasza bopeti98 (#7) üzenetére


GRaul
őstag

billentyűzettel együtt volt nekem 94e ft. Jön a karácsony, úgyh ezt vettem magamnak.
A másik kiszemelt tablet meg ez a concorde lett volna.
Kb ez a Concorde akksiról mennyit bírhat?

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#9) JoeYi


JoeYi
őstag

ajánlom figyelmetekbe a Prestigio Multipad 7 Pro Duo-t és prime duo-t. Hasonló hardverrel és 7" IPS kijelzővel 37 és 42e forintba kerülnek. Én pro duo-t vettem végül

(#10) fordjee válasza JoeYi (#9) üzenetére


fordjee
aktív tag

Én is pro duot vettem végül, nem bírtam kivárni a Play-t. :)

fordjee

(#11) GRaul válasza fordjee (#10) üzenetére


GRaul
őstag

most láttam mm-be egy 7 colos ips kijelzős, 3g-s, tablet. 2 magos proci, 1 giga ram. 44e...

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#12) choco01


choco01
addikt

Ha minden jól megy holnap hozzák!:D

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#13) bopeti98 válasza choco01 (#12) üzenetére


bopeti98
őstag

Nekem ma kihozták :C Még nem nagyon volt időm kipróbálni de majd holnap este alaposan átforgatom. :)

(#14) User64476 válasza bopeti98 (#13) üzenetére


User64476
őstag

Na, milyen a cucc?

(#15) choco01


choco01
addikt

Nekem még nem hozták,de elvileg még ma kijön.:)

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#16) krokk


krokk
senior tag

remélem én is megkapom a héten :)

azért aki kipróbálta írhatna pár szót :)

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#17) bopeti98 válasza User64476 (#14) üzenetére


bopeti98
őstag

Első ránézésre jó kis cucc :K A Concorde fórumon páran írták hogy el van csúszva a kijelző kerete pár mm-t. Nálam szerencsére nincs elcsúszva semmi sem. Szép képet ad. Nem akad bár izmosabb játékokat még nem próbáltam. A hétvégén azért majd jobban megizzasztom a gépet :)

[ Szerkesztve ]

(#18) krokk válasza krokk (#16) üzenetére


krokk
senior tag

hopp meg is jött a mail, hogy mehetek átvenni :) hosszú lesz a mai napom... :)

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#19) webdeejay


webdeejay
aktív tag

Nekem már december 1. óta megvan. Csupán azzal a különbséggel, hogy kínából rendeltem az eredeti gyártótól még november 5-én, akkor még nem tudtam, hogy a Concorde-nak is ők fogják szállítani. Itt a rövid tesztem róla [link]

(#20) krokk válasza krokk (#18) üzenetére


krokk
senior tag

30perces sorbanállás után megvan :)
több mint 3 órát nyúztam már, filmnézés, netezés program telepítés stb.
44%ra ment le a töltöttség. 100%osan bontottam ki.
semmilyen képernyő elcsúszás vagy képernyő hiba nincs.
minden nagyon tetszik :) egyedül a halk hangba tudok belekötni de asszem az lesz a legkevesebbet használva, max fülessel.
majd holnap írok bővebben :) ma hírtelen csak ennyi :)

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#21) svarhalmi


svarhalmi
csendes tag

szeretnék létrehozni egy concorde tab-os közösséget. Aki szeretne csatlakozni az like-olja: https://www.facebook.com/ConcordeTabMagyarorszag
(nekem is ilyen gépem van)

(#22) Zollkid100


Zollkid100
tag

Sziasztok, készítettem egy 15 perces tesztet a gépről.
Akit érdekel itt találja :)
Üdv: Zoli

(#23) JoeYi válasza Zollkid100 (#22) üzenetére


JoeYi
őstag

köszi, jó kis teszt :K Azt had kérdezzem meg, hogy játékok alatt megjelenik a tálcán képernyő arány változtató gomb esetleg? Prestigio Pro Duo -nál az óra mellett megjelenik egy gomb és belehet állítani vele, hogy milyen képernyőaránnyal jelenítse meg a gamét (mintha csak egy TV lenne)

(#24) tomi5244


tomi5244
őstag

Ahogy elnézem ezzel a géppel is a wifi lesz a legnagyobb gond... :U Még nincs nagy felhasználótábora a készlet hiány miatt de már most sok helyen azt olvasom, hogy ez az egy gyengéje. IPS és IPS+ nál is ez volt az egyik fő hiba... Ezzel a fránya fém hátlapos megoldással már felhagyhatnának. Egyébként tetszetős kis tab. Ekkora méretben a 4:3 nagyon optimális, majd januárban megnyomkodom valahol :)

(#25) Zollkid100 válasza JoeYi (#23) üzenetére


Zollkid100
tag

Sajnos csak egy teszt erejéig kaptam kézhez a gépet, így erről már nem tudok neked nyilatkozni :/
Üdv: Zoli :)

(#26) bopeti98 válasza Zollkid100 (#22) üzenetére


bopeti98
őstag

Jó teszt lett :R

(#27) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Sziasztok!

Én ajándékba vettem egy ilyet a szülőknek. Egyetlen -- komoly -- bajom van vele. Gyenge a WiFi, és ennek megfelelően folyton "eldobja" azt. Ugyanott a telefonom (HTC Desire) -- ha nem is szélsebesen, de -- működik.
Nincs hozzá valamilyen új ROM? Illetve nekem a telefon csinált hasonlókat 4.1.2 alatt, amíg ki nem kapcsoltam az "Advanced Wi-Fi" alatt a(z) "Avoid poor connections"-t. Itt (4.1.1) viszont nem látok ilyet.
Ha így megy, akkor vennem kell egy "range extender"-t (vagy egy erősebb antennát a rooter-re?). :(

(#28) GRaul válasza <Adamsky> (#27) üzenetére


GRaul
őstag

ha minden igaz akkor ez a dolog a gép fizikai felépítéséből adódik.
A bele szerelt wifi vevőt a kasztni akadályozza.

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#29) Headman


Headman
csendes tag

Üdv!

Látom, hogy a wifi-vel problémák vannak. Kérdésem az lenne a készülékkel kapcsolatban, hogy "tud-e" annyit a wifije mint egy mai középkategóriás telefon? Nem sokat neteznék vele, de sz@rt nem akarok venni. Előre is köszönöm!

Üdv: Headman

(#30) <Adamsky> válasza Headman (#29) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Röviden: szerintem nem. Hosszabban, ajánlom figyelmedbe a hivatalos fórumot.

Nem tudom, hogy mennyire fontos neked az erős WiFi, de én ennek ellenére is asszem újra ezt venném. A szép kijelző, és az erős SoC + 1 Gbyte RAM sok mindenért kárpótol. Én egyébként egy "Wi-Fi range extender"-el hidaltam át a problémát.

[ Szerkesztve ]

(#31) Tigryss76


Tigryss76
tag

Sziasztok!

Szombat óta megvan a készülék. Nincs összehasonlítási alapom, de nem úgy tűnik, hogy mellé lőttem volna!
Remekbeszabott kis masina, élményszámba megy a használata. Ha bárkinek kérdése van, válaszolok, ha tudok. :R

T

Buta embernél nem tudsz okosabb lenni!

(#32) Tigryss76


Tigryss76
tag

Sziasztok!

Amit észrevettem, hogy a Crome böngésző sajnos elég gyatrára sikerült, de ahogy utánanéztem, ez nem a készülék hibája, hanem a szoftver kiforratlansága. Opera böngészővel remek.

Minden jót!

T

Buta embernél nem tudsz okosabb lenni!

(#33) maki12 válasza Tigryss76 (#32) üzenetére


maki12
senior tag

Dobj fel egy Boat Browser-t,na azzal nézd meg! :K

HTC U11 & Nikon D5300

(#34) Tigryss76 válasza maki12 (#33) üzenetére


Tigryss76
tag

Okés! Ránézek! Köszi!

Buta embernél nem tudsz okosabb lenni!

(#35) RoSSo3


RoSSo3
senior tag

Sziasztok!

Nekem olyan gondom lenne, h amikor meghoztam a készüléket, akkor elsőre sikerült csatlakozni az itthoni wifihez (linksys router, 2 antennás). Aztán ment másodszor is, de a harmadik napon már nem. Mutatja, h kiváló jelerősség, csatakozás, beírom a jelszót, aztán a jelerősség lemegy 1-re, és csak azt írja ki, h kapcsolódás. És semmi.

Ez mitől lehet? Nem állítottam át semmit, nem telepítettem semmi wifis cuccot, és ez történt. Teszem hozzá, a mobilom is ezt csinálja, néha sikerül csatlakoznia, de többnyire nem. WPA PSK a biztonsági rendszer.

Előre is köszönöm a segítséget!

(#36) maki12 válasza RoSSo3 (#35) üzenetére


maki12
senior tag

Valószínű a routerrel lesz a bibi :U

HTC U11 & Nikon D5300

(#37) Tigryss76


Tigryss76
tag

http://www.wikitech.hu/tablet/2013/02/06/szetkaptunk-egy-tablagepet/

Buta embernél nem tudsz okosabb lenni!

(#38) bopeti98


bopeti98
őstag

Sziasztok!
Nektek elindul ezen a tabon az Asphalt 7? Nekem csak villódzik a képernyő betöltés közben majd egy Asphalt 7 váratlanul leállt üzenettel kilép a játékból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.