Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Nem drága sztem. Én a TV-t használom monitornak. 82cm. Filmek jó, input lag sem jelentős, és nem játszok. Egyerre TV/monitor és még valami. A mintát viszem tovább ha meghal a panel. :)

(#2) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Azok ott hátul érintőgombok?

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#3) JoeYi válasza Snowy_owl (#2) üzenetére


JoeYi
őstag

mmm, nem tudom melyik képre gondolsz. Jobb alul a beállítógombok sima alulról nyomható gombok

(#4) Krugszvele


Krugszvele
aktív tag

Milyen videokártyával hajtod meg?
Nekem HDMI-n keresztül csak kínlódás volt ezt a felbontást beállítani.
Display Porton keresztül viszont a 10 éves vga is azonnal automatikusan jól csinálta.

(#5) zarayg


zarayg
aktív tag

Nem rossz! Amennyiben lenne VESA, vennék egyet a mostani monitor fölé másodlagosnak :)

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#6) JoeYi válasza Krugszvele (#4) üzenetére


JoeYi
őstag

i5-6300u -ba integrált HD 520. Ehhez a monitorhoz minimum HDMI 1.4 -et támogató vidkari kell

(#7) hapakj


hapakj
tag

Manapság már semmi probléma a Windows skálázásával. Én 27"-os UHD monitort használok 175%-os scalinggel. Egy két alkalmazásban előfordulhat elcsúszás vagy "pixelesedés", de most egysem ugrik be. A gyakran használt programok vagy játékok viszont tűélesek és baromira jól néz ki.

(#8) AxBattler válasza zarayg (#5) üzenetére


AxBattler
félisten

+1
Nekem is csak az hiányzik, egyébként valszeg' venném.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#9) joey04


joey04
titán

Ez valóban nagyon jó vétel ennyiért! :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10) AxBattler válasza JoeYi (#6) üzenetére


AxBattler
félisten

1080p-t milyen minőségben jeleníti meg?
1m-ről szembetűnő az elmosódás?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.