Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Hm, már vártam, mikor vásárolják fel őket, de a végén még összeszedik magukat...

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#2) A guru válasza csasaKKP (#1) üzenetére


A guru
addikt

Akkor lennének versenyképesek a mobilpiacon ha 20-30%-kal olcsóbban adnák a termékeiket mert így egy Samsung vagy Apple eszköz mellett versenyképtelen a marketing és presztizs hiánya miatt. Sony detto.

(#3) Luck Dragon

Hát ezt nem vittem volna. Kellemesen csalódtam bennük. Remélem tovább folytatódik ez a tendencia, és most nem pihennek meg.

A guru +1

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4) Márko88


Márko88
aktív tag

Hajrà ;)

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#5) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Naná, hisz olcsón kapták a Snap400-asokat, abból lett a profit :C

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) joey04


joey04
titán

a htc 10 kb láthatatlan a piacon, a vive viszont megdobhatta nagyon. más kérdés, hogy mint kiderült volt egy kiugrás a virtuális eszközök piacán, megvette aki akarta, úgyhogy ez ennyi volt. levegőhöz jutottak, de most már jó lenne értelmes készülékeket értelmes áron adni. most egy picit a geekekben bízhatnak, hogy sok pixel rendelés legyen.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) embe


embe
nagyúr

A Pixel telókat kifizette a Google? Mind a 4 millió darabot? ;]

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#8) leslien válasza embe (#7) üzenetére


leslien
nagyúr

persze ,addig állj vívó állásba.. :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#9) Kasya


Kasya
nagyúr

Ez lényegében minden tekintetben csúcstartó eredmény
Ezen jót mosolyogtam.

(#10) judas13


judas13
addikt

Sajnos nem a mobil ág dobta meg a büdzsét....de így tovább!👍

...............................

embe

Jogos a kérdés!!;) De valszeg ez nem kicsit lök(ött) a storyban..

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#11) embe válasza leslien (#8) üzenetére


embe
nagyúr

Deméérrr?

Vajon mi javított volna ilyen nagyot a mérlegén? Tuti bejátszott a Pixel téma. Semmi mást nem tudott felmutatni a HTC, ami ezt indokolta volna.
Más kérdés, hogy ez sem.... ;]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#12) jacis


jacis
nagyúr

Eddig meg arról szóltak a hírek hogy nem kell a HTC 10 sem senkinek.
Mind1 én drukkolok nekik, mert az egyik kedvenc gyártóm.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#13) Crafter32


Crafter32
őstag

HTC-t mindenki temette. Talán nem lesz igazuk és egy minőségi cég marad talpon.

(#14) embe válasza Crafter32 (#13) üzenetére


embe
nagyúr

Ja. A Google csinál nekik egy kis eladást. Persze ha majd olcsóbbak lesznek a készülékek.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#15) xsjado93


xsjado93
senior tag

Szerintem a Google elvből nem hagyja veszni a hTc-t. Részben nekik köszönhetik az android sikerességét, kezdve az első androidos telóval (Dream) valamint az első Nexus készülék is tőlük került ki, ami a mai napig a legszebb Nexus (szerintem).

Your life is a lie.

(#16) Graphics válasza xsjado93 (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Elvből még senki nem keresett pénzt...

Azért mert 8 éve gyártott a HTC egy Android-os mobilt, attól még nem fognak kedveskedni..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) #22743424


#22743424
törölt tag

Szerintem ebből a hírből nem sok minden igaz, inkább a részvényesek / vevők megnyugtatására szolgáló bejelentés. A 2017-es évben úgy is kiderül mennyi ennek a hírnek a valóságalapja.

(#18) nincsnév007


nincsnév007
őstag

szurkolok nekik :)

(#19) joey04 válasza jacis (#12) üzenetére


joey04
titán

nem is kell. nincs ellentmondás.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#20) xsjado93 válasza Graphics (#16) üzenetére


xsjado93
senior tag

Itt azért egynél több készülékről van szó. A Google meg már keresett annyi pénzt, hogy beleférjen egy kis kedvesség :D

Your life is a lie.

(#21) Ádám16


Ádám16
addikt

Egy fecske nem csinál nyarat.
Q4 ugyanolyan siralmas lesz, ha nem tesznek semmit a vasarlok erdekeben, az pedig egy kib#$* normalis ar lenne. Jo lenne egy HTC cikk alatt egyszer az eletben azt olvasni, hogy ez Igen, minőségi, megbízható, es az ara is ertelmes.

(#22) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Első Pixel mámor után átgondolva a dolgokat én is úgy döntöttem, hogy támogatom őket egy HTC 10-el hamarosan. Jó hír, csak így tovább. :)

Megyen!

(#23) gixxer-tomee


gixxer-tomee
aktív tag

Biztos nem a 10 dobta meg.. Ahhoz túl semmilyen cucc lett. A vérfanokból nem lesz nyereséges ez a cég sem.
Majd ha a csúcsteló csúcsteló lesz, és lesz presztízse, és majd ha lesz normális ára, ami miatt kicsit nagyobb esélye lesz, hogy el is tudják adni, akkor reménykedhetnek. Csak arra már nem sok idejük maradt. :N

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#24) dutrás válasza A guru (#2) üzenetére


dutrás
őstag

Miért kellene olcsóbban adni a készülékeit. Nem kevesebb egyetlen gyártónál sem. Minimum annyi a fejlesztői költsége mint mindenki másnak (már persze aki fejleszt és nem lopja a licenszeket) és a készülékei is minőségiek. Ráadásul saját gyára nincs ami a költségeket csak emeli.

P50 pro/P40 Lite

(#25) User64476 válasza dutrás (#24) üzenetére


User64476
őstag

Hogy megvegyék...

(#26) #67656192 válasza jacis (#12) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nem is a HTC 10 hanem a Google mobilok hozták a kis bevétel többletet.
Ami ilyen árakon és darabszám mellett szintén bukta lesz a Google-nak és a HTC - nek is.
Aztán egyszer csak lejár a szerződés és HTC kénytelen lesz újra a saját lábán megállni.
Ekkora pénzért sem a Pixel sem a 10-es nem dönt eladási rekordokat ami még akkor is gond lesz ha az eladott példányokon bőséges a haszon. Ez így életképtelen. Valahogy azt érzem, hogy a Pixel név nem lesz soha akkora mint a Nexus volt. A Nexus legalább normális árakon indult az elején.

Kicsit, gondolom beindulnak az eladások majd ha érdeklődés hiányában lejjebb mennek az árak.
Ettől függetlenül hajrá HTC! A 10-es jó irányba ment végre a kamerával, de a formán és legfőképpen az árakon még lehetne csiszolni,én itt látom a lehetőséget a felzárkózásra.

[ Szerkesztve ]

(#27) dealerman


dealerman
senior tag

majd a snapi 400 amit kukáztak valahonnan :F fellendíti Őket :DD

underground techno will never die

(#28) kovadika válasza xsjado93 (#20) üzenetére


kovadika
őstag

Hat. Ez nagyon nem igy mukodik.

(#29) embe válasza xsjado93 (#20) üzenetére


embe
nagyúr

Nincs itt semmi kedvesség! Vad kapitalizmus van.
A Pixel telók lendítettek valamit a bevételen. Hisz semmi mást nem tud felmutatni a HTC.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#30) Xaels válasza #67656192 (#26) üzenetére


Xaels
félisten

A Nexus One 180k-val nyitott. Az az akkori árfolyamok, áfa és egyéb körülményekhez képest kiba drága volt. Még ma is az lenne annyiért.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#31) no more


no more
addikt

Én örülnék, ha összekapnák magukat, kár lenne értük nagyon! 2016 legjobb telefonja nem vitás, hogy a HTC10 (meg SGS7 nyilván), virtuális valóságban pedig a Vive-val olyat alkottak, amit a konkurencia meg sem tud közelíteni!

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#32) Csapoati válasza dutrás (#24) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mindent annyiért kell adni, amennyiért meg is veszik. Ez a kaptilaizmus egyik sarokköve. Hiába minőségi valami, ha azt nem veszik, mert a vásárlók szerint nem ér annyit.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#33) joey04 válasza embe (#29) üzenetére


joey04
titán

dehogynem! ott is van a hírben ;)
a vive dobta meg ezt a negyedévet, nem egy telefon.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#35) embe válasza joey04 (#33) üzenetére


embe
nagyúr

Legyen így! Kár lenne érte...

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#36) ribizly


ribizly
veterán

Nem nagy meglepetés. HTC VIVE, Google Pixel... Ezek azért biztos megdobják a bevételeket.
Itt lenne az ideje egy ütős telefont is gyártani... ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#37) Xaels válasza ribizly (#36) üzenetére


Xaels
félisten

Szvsz a 10 egy remek telefon(lenne ha az előlap és a Sense is megőrízte volna a karakterét).

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#38) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Csúcskategóriával nincsen gond, csak lentebb kéne végre mutatni valamit, sőt, inkább ott

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#39) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Valami algoritmust kéne már erről elnevezni. HTC hullám vagy valami, minden évben így néz ki a görbéjük, első két negyedév rossz, második kettő jobb, de még mindig nem elég jó, hogy kimásszanak a gödörből.

Ezen a Desire 10 tud csak segíteni, mert az új számozottak (8xx, 6xx stb.) mind ipari hulladékok.

Finn the human

(#40) GeryFlash


GeryFlash
veterán

,,Bizakodásra valószínűleg a HTC 10 és a méltán kiemelkedő érdeklődés övezte"

:DDD :DDD :DDD

Siralmas, hogy egy szakmai oldalon ilyet kell olvasnia az embernek. Segítünk, Pixel bérgyártásból fakad jó eséllyel, noha senki nem lát bele a HTC pénzügyi helyzeteibe itt, de a HTC 10 bukás lett, általában megy itt a fröcsögés hogy az LG G5 mekkroa bukó, 2-2,5 milliós eladott példányszámmal, na a méltán kiemelkedő érdeklődést övező HTC 10-nek necces hogy idén elérje az 1 milliós lécet.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#41) B-Clone válasza GeryFlash (#40) üzenetére


B-Clone
aktív tag

Segítünk. A Pixel gyártásából származó bevételek ebben nincsenek még benne. Sokkal valószínűbb, hogy a Vive volt ami megtolta a bevételeket ennyire.

(#42) GeryFlash válasza B-Clone (#41) üzenetére


GeryFlash
veterán

Április és Augusztus között a Vive egy 100 ezres eladási számot az összesen 80 millió dollár... Nyilván augusztusban is jött belőle mondjuk egy 20-25 milla, és közrejátszik a Vive bevétel marginálisan az augusztusi mérlegben, de ezzel még nem jönne ki matek. A Pixelből nem csak forgalmazáskor fog jönni a pénz, jó eséllyel a kettő együtt hozta ezt az eredményt.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#43) ribizly válasza GeryFlash (#42) üzenetére


ribizly
veterán

Mintha ez a VR vonat nem szaladna olyan nagyon, vagy csak én látom rosszul a piacot?
Persze a szimulátor rajongóknak megvan a flash, de más területeken nincs meg az az "áttörés". :(

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#44) TTTotya válasza GeryFlash (#40) üzenetére


TTTotya
senior tag

Siralmas, hogy egy szakmai oldalon ilyet kell olvasnia az embernek valakitől, aki olvasni és mondatot tagolni/értelmezni sem tud... :DDD :DDD :DDD

Segítek:

"Bizakodásra valószínűleg a HTC 10" - tagmondat vége- "és a méltán kiemelkedő érdeklődés övezte, jelenlegi legkomplexebb virtuális valóság, a HTC Vive adhat okot."

(#21) Adam16: Persze egy Samu vagy Apple csúcsteló esetében sem lenne rossz ilyet olvasni!

(#45) Cypresss válasza A guru (#2) üzenetére


Cypresss
senior tag

Samsung vagy Apple eszköz

A kigyulladó Samsungról beszélünk és a jacket lehagyó Almáról? Ne haragudj, de MUHAHA!!!

A világegyetemben két állandó dolog van; a hidrogén és a hülyeség!

(#46) Potrien


Potrien
senior tag

Ez a jó hír csak elnyújtja a htc agoniáját, még egy ideig.
:U

(#47) Stunts666 válasza GeryFlash (#40) üzenetére


Stunts666
őstag

Először is bocsánatot kérek a múltkori (másik topicban) hozzászólásomért... Bevoltam b*szva és elkapott a....

Áruld már el, hogy miért lett bukás a HTC 10??? Ne az eladási számokkal dobálozz, hanem mond meg miért ratyi a flagship....

(#48) GeryFlash válasza Stunts666 (#47) üzenetére


GeryFlash
veterán

Nekem semmi bajom a HTC-vel, se a HTC 10-zel, Eladásban bukás lett, ennyit mondtam. Szinte az összes készülékük bugmentes és nem akad, legyen szó low-end cuccokról is akár, cégnél most selejteztek le jópár Wild fire S-t, volt szerencsém megnyomkodni, hihetetlen korrekt cucc az is pedig mi sazr hardver van alatta.
A probléma azzal van, hogy a HTC 10 semmi extrát nem tud felmutatni a többi flagshiphez képest.
- LG G5 olcsón indult mos meg brutálisan must buy, emellé jön a cserélhető akksi is és a lézeres AF
- Samsung S7 kb a legjobb kamerás mobil, állati gyors belső tároló, vízállóság és kommerz flagshipek között a legjobb üzemidő
- Sony X Perfomance, na ja, ők nem sokat tudnak felmutatni, de a G5-nél jobb üzemidő és vízállóság, és a Sonyra jellemző hosszú szoftver támogatottság
- Huawei P9 nagyon jó kamera, jó üzemidő és 3 év garit tud felmutatni

És akkor jönne a HTC 10, amivel mondom, semmi bajom, teljesen korrekt készülék lett, de kamerában még mindig elmarad az LG-Samu-Huaweitől, nem vízálló, és bizony az 5 készülék közül neki a leggyengébb az üzemideje (korábban a G5-nek volt, de egy minor update sokat dobott rajta) miközben árban annyiba kerül mint a sokat többet reklámozott Samsung. Ez a probléma. Nem kell olcsón adni azt a készüléket, ha lenne olyan dolog amit különbséget jelentene a többivel szemben, de nincs ilyen (régen volt a sztereó előlapi hangszóró, bár szerintem ennek elhagyása cserébe egy már majdnem nagyon jó kameráért fair deal).

Ezért szajkózza mindenki, hogy árat kell csökkenteniük, mert azt mindenki látja, hogy a HTC egy nagyon megbízható gyártó, aki nem gyárt szarokat, a HTC 10 pedig egy elegáns telefon, a de innovatívnek semennyire nem mondható, márpedig ha az hiányzik akkor valami mást kell felmutatni, vagyis árversenyt. De persze az is elég lenne ha beleraknának egy 4000-es akksit és azzal rendesen odapörkölnének a konkurenciának, de ez az utolsó dolog amit egy nyugati piacra gyártó cég csinál (bár idén a Samsung mutatott erre utaló jeleket), Isten tudja miért...

De mint mondtam, ez mindentől független, én csak arra reagáltam (volna, mivel TTTotya korrigált jogosan), hogy a HTC 10 eladásai nagyon gyengék, sehol nem mondtam olyat hogy maga a termék rossz lenne.

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#49) Cypresss válasza GeryFlash (#48) üzenetére


Cypresss
senior tag

a HTC egy nagyon megbízható gyártó, aki nem gyárt szarokat

Akkor cseréljük ki a márkanevet mondjuk Lexusra, vagy Audira... Érdekes, ezekkel a márkákkal kapcsolatban nem olvasok olyanokat, hogy csökkentsenek árat. Tudomásul kellene már venni, a minőség pénzbe kerül és a magasabb árral nem csak a jobb anyagminőséget fizeted meg, hanem a sokkal jobb know-howt, valamint a baromi sok befektetett energiát és munkát. Ez pedig általában sokba kerül. Pont.

A világegyetemben két állandó dolog van; a hidrogén és a hülyeség!

(#50) joey04 válasza Cypresss (#45) üzenetére


joey04
titán

igen

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.