Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) sad_Vamp


sad_Vamp
őstag

nem tartom oktalan siránkozásnak a cikket, nagyon sok dolog van benne ami tényleg úgy van/volt.

Régen amikor kicsi voltam mindig azt mondtam, hogy majd ha nagy leszek fizetek a játékokért. Most amire megnőttem egyszerűen nincs (vagy rettentő kevés) olyan játék van ami számomra megérné ezeket a pénzeket.
1 kezemen megtudom számolni, melyik játék volt olyan h picit elszégyelltem magam mert nem vettem meg (a többi kb meg annyi volt, mint régen 1 demo vagy 1 shareware).

Az, hogy a WareZ tette tönkre a játékipart brutál nagy humbug. A játék ipart az tette tönkre hogy iparrá vált. Rettentő kevés az újitás, nincsenek ötletek és nincs tartalom. Ellenben van csilli-villi grafika, userek hülyének nézése, meg DLC.

A rég(ebb)i nagy neveket puffogtatják újra, meg újra. Igaz néha tesznek is alá jó játékot, de azért 1 brand az beskatulyáz akárhogy is vesszük.

Én sem sírok vissza mindent, de tényleg jobb volt amikor néha a játékokban gondolkodni is kellett, vagy ügyesnek lenni (kicsit szenvedni, az megmaradt az emberben és jobb érzés volt győzni). Ma már ez megszűnt. Meg lehet nézni hogy pl. PoP:Sands of Time-tól hová jutottunk az ugra-bugra játékokban, a legtöbben jóformán le sem lehet esni!!!

Talán ezek miatt is fordultam az utóbbi időkben a társasjátékok felé. Nem kevésbé geek dolog, ehhez is kellenek jó társak (akár 1 jó LAN partyhoz) de ki lehet tenni a polcra őket, sőt akár picit szocializálódhat is általuk az ember.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.