Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zsoccc


Zsoccc
senior tag

Hupsz elkövettem egy apró hibát, remélem nem sokan tudtátok még kihasználni. :)

(#2) nrgia válasza Zsoccc (#1) üzenetére


nrgia
őstag

Eh-eh..én feladtam... :O

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#3) Sirandrish válasza nrgia (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

énis belenéztem vagy 15hirbe de semmi..lehet ott voltak csak nemtudom mit kell keresni de mindegy:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) Zsoccc válasza Sirandrish (#3) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Hmm, ennyire nehézre sikerült volna? Még nem segítek majd egy picit később. :)

(#5) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Nekem 2 már megvan. :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#6) Sirandrish válasza Zsoccc (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

én nem mondom hogy nehéz lett csak hogy én nem találom:)
Azis lehet hogy egy olyan hírbe se néztem be amelyikbe van...szóval nemtudom:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) zsiga667


zsiga667
addikt

Minden hírt, cikket, írást, képet végignéztem múlt hét hétfőig visszamenőleg (szerencse hogy jog meg marketing vizsgára tanulok így épp ráértem... :DDD ), és kettő darabot találtam. Egy kicsit tényleg nehézre sikerült... :K

[ Szerkesztve ]

(#8) Sirandrish válasza zsiga667 (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

de legalább te már tudod mit kell keresni:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) PowerBuldog válasza zsiga667 (#7) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Szerintem akkor ugyan azt a kettőt találtuk meg. :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#10) Sirandrish válasza PowerBuldog (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

több nincs is..nem lesz itt egérpad osztás:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) Zsoccc válasza Sirandrish (#10) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Dehogy nincs, picit tüzetesebben kell átnézni az írásokat, azt a kettőt könnyen meglehet találni. Van még egy könnyebb, a másik kettő tényleg lehet, hogy nehéz de majd könnyítek rajtuk ha sokáig nem találja senki.

(#12) cizoe válasza Zsoccc (#11) üzenetére


cizoe
őstag

Határidő?

(#13) Zsoccc válasza cizoe (#12) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Először akartam határidőt szabni, de inkább várok vele egy kicsit mert nem tudom mennyire lesz nehéz a dolog.

(#14) nrgia válasza Zsoccc (#13) üzenetére


nrgia
őstag

Zsoccc...plíííz :O ..egy hangyányi segítséget nyomjál..már kezdek bedilizni :)) és a szememel sem látok már :F

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#15) Zsoccc


Zsoccc
senior tag

Harmadikat esetleg talált már valaki?

(#16) Sirandrish válasza Zsoccc (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jó csak vicceltem..biztos van..én egyet se találtam annyit tudok biztosan:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) fekeandras válasza Zsoccc (#15) üzenetére


fekeandras
őstag

Összesen 1db-ot. :B

(#18) cizoe


cizoe
őstag

4megvan

(#19) nrgia


nrgia
őstag

9-et találtam :DDD

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#20) Gerisz


Gerisz
addikt

csak Gamepod vagy bárhol?

(#21) Zsoccc válasza nrgia (#19) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Akkor tévúton jársz. :)

(#22) Zsoccc válasza Gerisz (#20) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Csak Gamepod!

(#23) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Annyit mindenképp jó lenne tudni hogy mégis mit kell keresni:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24) Zsoccc válasza Sirandrish (#23) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Ne mond már, hogy még mindig semmi. Szerintem amint látod, rögtön tudod, hogy azt kell keresni. Szóval eddig még nem futottál bele.

(#25) nrgia válasza Zsoccc (#21) üzenetére


nrgia
őstag

Csak próbálkoztam...igazából a teljesítményem dulpa 0 . :))

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#26) zsiga667 válasza Zsoccc (#24) üzenetére


zsiga667
addikt

Ha feladom elküldöd a megoldást privátban? :D

(#27) Sirandrish válasza Zsoccc (#24) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah most végignéztem 30hirt..plussz a korábbi 15-20körül..és semmi...szóval én feladom..yo-yozik a szemem:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28) cizoe


cizoe
őstag

Négy van meg, több egyszerűen nincs. Már 3x átnéztem az összes hírt, galériát is én hülye, meg azt a pár cikket, de több egyszerűen nincs. Vagyis van egy ötödik biztos, de én már többet nem szívok vele, így is ráment egy órám..

(#29) frame>24 válasza cizoe (#28) üzenetére


frame>24
addikt

látod, ennyi idő alatt már megtervezhetted volna az egérpad-rajzot, amit aztán megrendelsz a pad-re bármely ezzel foglalkozó bótban... ;]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#30) Zsoccc


Zsoccc
senior tag

Na jó az ötödiket lehet nagyon eldugtam.
Jöjjön egy kis segítség, három egérpad képeken bujkál, kettő pedig szövegben van elrejtve.

(#31) cizoe válasza Zsoccc (#30) üzenetére


cizoe
őstag

dupla :B

[ Szerkesztve ]

(#32) cizoe válasza Zsoccc (#30) üzenetére


cizoe
őstag

Galériában is lehet, vagy csak cikkben beszúrt képen?

(#33) fekeandras


fekeandras
őstag

Áhh...Feladom :O .Találtam kemény 2db-ot. :B
Kíváncsi leszek majd a játék végén a "megoldásokra".Majd kiesett a szemem de semmi.

(#34) cizoe válasza fekeandras (#33) üzenetére


cizoe
őstag

Á feladom én is. Kész vége. Gondoltam, az a gond, hogy valamelyik hírt amiben van már megnéztem és a firefox a gyorsítótárból húzza ki a képet. De törölni a gyorsitotárat és végignézni megint jan. 19.-ig visszamenőleg mindent már nincs energiám. :(((

(#35) Zsoccc


Zsoccc
senior tag

Következő adag segítség, galériában nincs. Valamint ma 15:25-kor érkezett egy segítség link formájában.

(#36) Sirandrish válasza Zsoccc (#35) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah este ha sok időm lesz akkor nekiesek mégegyszer:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37) cizoe


cizoe
őstag

Megvan az összes, ment is mail. ;)

(#38) Sirandrish válasza Zsoccc (#30) üzenetére


Sirandrish
legenda

a szöveget hogy kell érteni? a hsz-e közt is lehet vagy a Hír szövegében?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#39) cizoe válasza Sirandrish (#38) üzenetére


cizoe
őstag

Hír/Cikk szövegében.

Zsoccc: Meddig fog tartani a játék még?

[ Szerkesztve ]

(#40) Sirandrish válasza cizoe (#39) üzenetére


Sirandrish
legenda

okéj..most jutott eszembe hogy én csak a Hírek között néztem..mindenesetre egyet sem találtam..nahmármost akkor legalább mégegyszer végig kéne néznem az összes hírt és cikket....ahha...hát akkor én amondó vagyok hogy meghagyom én ezt a szórakozást türelmesebb társaimnak :K

mivel az egyetlen megfejtő te vagy gondolom még tart egy darabig:D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#41) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Gratulálok Zsoccc, sikerült úgy elrejteni, hogy összesen csak 2-t találtam meg. Átolvastam az összes cikket és írást 01.19-től (Múlt hét hétfő) , és ennyi lett. Nem semmi ahogy elrejtetted. :(

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#42) Zsoccc


Zsoccc
senior tag

Nem gondoltam volna, hogy ennyire nehéz lesz. Most már tudom, hogy fognak menni a komolyabb nyereményekért a játékok. :)
Még egy kis segítség:
a képek esetében két gengszteres játékról van szó, a harmadik pedig a gyengébbik nem egyik képviselőjén díszeleg.

(#43) DeltaPower


DeltaPower
őstag

részemről 5/5 :DD
ne legyen több segítség ;]

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#44) cizoe válasza Zsoccc (#42) üzenetére


cizoe
őstag

Lassan meg is mondod hol vannak.... :)) :U

[ Szerkesztve ]

(#45) Gerisz


Gerisz
addikt

Azokat a linkeket kell elküldeni ahol megtalálható vagy?

(#46) cizoe válasza Gerisz (#45) üzenetére


cizoe
őstag

Yes szöveg esetén a bejegyzés linkjét, kép esetén meg a képét szvsz. Legalábbis én így csináltam. :)

(#47) Zsoccc


Zsoccc
senior tag

A segítségek révén már páran megtaláltátok, aki még nagyon kitartó holnap reggel 8-ig elküldheti a megfejtést!

Köszi a játékot mindenkinek!

(#48) Gerisz válasza cizoe (#46) üzenetére


Gerisz
addikt

Tényleg úgy kellett volna a képet is.
Én csak a cikket küldtem el.
Elküldjem úgy is?

Áh! Ha a szerencse rám ragyog akkor jó lesz! :)

[ Szerkesztve ]

(#49) cizoe válasza Gerisz (#48) üzenetére


cizoe
őstag

Életemben egyszer nyertem. Egy borsodi bivalyos söröskorsót. :DDD

(#50) Sirandrish


Sirandrish
legenda

valaki pü-ben küldhetne csak egy képet amiben van egérpad..csak hogy lássam hogy mégis miaz..nem játszom a padért csak már tényleg nagyon érdekelne:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.