Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #Morcosmedve


#Morcosmedve
veterán

Még tetszene is, kis kiruccanásokhoz, de egyszerűen olyan nevetséges árakat kérnek el ezekért a kiegekért...

© asszongya'hogy

(#2) #15419392


#15419392
törölt tag

a jabra cuccok megérik az àrukat, itthon van egy jabra solemate és lassan egy éve hibàtlanul teszi a dolgàt, nem recseg, az akksi is bírja 8 óra folyamatos zenével

(#3) .mf válasza #Morcosmedve (#1) üzenetére


.mf
veterán

Szerintem nem épp arra való...

"Új"? Bő egy hónapja voltam külföldön ügyfélnél bevezetésen, és ilyenekkel mentek a telcok. Be az asztal közepére, és az asztal végében ülőket is egész jól lehetett hallani. Jó cucc, de tényleg elég drága ennyiért (bár lehet, hogy csak kishazánkban ennyi?)

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#4) dokibacsi84


dokibacsi84
csendes tag

Ez csak nekunk draga magyaroknak! Vedd alapul kint 7-8 euros oraberek vannak!!Szamold ki hany ora alatt van meg az ára!Ugye ugye nem vèszes!:-D :P

Fone pad,pad fone,asus x550 i7.

(#5) barackle válasza .mf (#3) üzenetére


barackle
tag

Annyira új, hogy mi már kb 1 éve használjuk napi szinten :) sőt, épp 2 hete vettük a harmadikat, mert annyira bevállt. Egyébként nettó 27k-ért beszerezhető, szerintem ez nem irreális ár, pláne, hogy jól működik...

(#6) pulutodurumo


pulutodurumo
őstag

Miért nem lett ez ajánlott? Hibája nincs, előnye annál több. Akinek ilyen kell, annak meg ennyiért szerintem nem túl drága. Nem a közmunkások fogják ezt vásárolni.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#7) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Nos valoban,O.K.Hasznos kiváloan teszi a dolgát!Viszont az is igaz hazánkban átlag Magyari Home felhasználok nem kapkodják,mert számukra ez LUXUS,s Drága! Cégeknél más a helyzet//Számvitel-Könnyvitel/ aki érti! :R :(

föolvaso

(#8) Gregman


Gregman
tag

Az első Jabra cuccok nem nyerték el a tetszésemet, és itt most szigorúan a dizájnról beszélek. Ez a véleményem a Stone (főleg 2 és3) bluetooth headset megjelenésekor változott meg. Nagyon jól néznek ki, de nem jutottam el a megvásárlásukig. Nemrég megjelent egy új headset a Jabrától, a Storm.
http://www.jabra.com/products/bluetooth/jabra_storm/jabra_storm
Na ezt nagyon eltalálták.
PLEASE, PLEASE EGY TESZTET róla!

(#9) ricsip


ricsip
addikt

Nekem még az előző model a 410 SPEAK van. Nagyon profi kis jószág, persze ahogy itt mások is írták: leginkább utazós telefonkonferenciákhoz hasznos (ezért üzleti és nem otthoni az árszabása): bezárkózom ügyfélnél 1 kis csendes szobába, laptop asztalra, rádug a Jabra a PC-re, elindít a Skype / Lync kliens és lehet mászkálni a szobában, miközben mind2 fél tisztán és érthetően hallja a másikat. Ez erre lett kitalálva. Én mondjuk otthon laptop-on filmet és zenét is erről hallgatok mióta nincs utazós munkám, és mivel nincs audiófil hallásom, arra is megfelelő.

-

(#10) e-newsee


e-newsee
addikt

Azon, hogy "Új", én is nevettem. Cégnél pár éve ilyenek vannak rendszeresítve. Kiválóan működnek, kinyírhatatlan cuccok, pedig állítom, napi 2-3 óra telkó mindig van rajtuk. Az ára is üzleti felhasználáshoz van mérve, nem a vonaton nyomatni a diumdisut. Arra ott a sok kínai hangszóró. Nekem 5 vagy 6 éve (már nem emlékszem) van egy Jabra Clipper bluetooth headsetem. Az akksija pl semmit nem romlott, a gombjai tökéletesek, pedig szinte csak körömmel lehet őket nyomkodni. Igazi minőségi darab.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#11) ashot


ashot
tag

Mi ilyet hasznalunk konferencia telefonalasoknal. Nem rossz, viszont soha nem vennek ilyet magancelra :) . Arra ott a sima konf. telefon.

[ Szerkesztve ]

(#12) LaptopSystem

jó dolog egy ilyen eszköz az irodába :K

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#13) mikola.akos


mikola.akos
csendes tag

Egy ilyen és egy Plantronics USB kihangosítónk van az irodában, megváltás, annyira jók! Sok telephelye van a cégünknek, szinte minden megbeszélés konf. hívással egészül ki, amikor egy másik irodát/tárgyalót vagy a távmunkás kollégákat hívjuk be. A fapados megoldás az, ha egy mobilt teszünk be kihangosítva az asztalra - ilyenkor a telefon mellett levőket lehet hallani, a mellettük ülőket már alig, mindenki mást sehogy. A Cisco asztali IP telefonok is alig jobbak ennél, de azok hangja meg olyan tompa, ezt meg azért nehezebb érteni.

Ehhez képest áldás ha ilyenről hívnak be, vagy ilyenen tudod behívni a távoli kollégákat, ez tényleg kihozza ebből az irodai conf call műfajból a maximumot: az asztal végén ülőket is lehet hallani, és téged is hallanak, ha hozzá szeretnél szólni. A célszerszám jelleg ellenére (vagy épp azért? :) ) részemről a megkapja az Ajánlott plecsnit! ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.