Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ez a renderkép egy Samsung, csak rátettek egy Huawei logót..

Jó erős pletyka , semmi több..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) moleculez válasza Graphics (#1) üzenetére


moleculez
veterán

Mate 9 pletykák alatt is volt ez a kép. Amúgy a Mate 9 PD után nem lenne nagy meglepi az ívelt kijelző sem. (Nehogy "véletlen" 5.5 legyen a P10 és ugyanaz a kijelző mehetne bele)

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#3) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

Nagyon remélem hogy nem lesz ilyen samsungos mert nekem az előlapi ujjlenyomat gomb már iszonyat unalmas mint maga a samsungok de maga az ötlet nem rossz csak valami egyedi gomb kéne.

(#4) szupermacs válasza Graphics (#1) üzenetére


szupermacs
veterán

Nekem is kamunak tűnik. Nem hiszem, hogy tényleg lemásolnák a Samu formaterveit 1:1.

(#5) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

"Nesze semmi, fogd meg jól"

(#6) Romvr válasza Darksiders84 (#3) üzenetére


Romvr
őstag

Négyzet alakú hegyes sarkakkal, mert olyan még nem volt? :DDD

Én el tudnék viselni egy ilyen Design-t is. De legyen rajta három kamera és minden évben eggyel növeljék a számát míg el nem jutunk a Light féle érzékelőtengerig. Esetleg IR kamera, vagy hőkamera szabadon a CAT telefon után... ;]

Amúgy az ívelt kijelző meg ultrahangos FP szenzor helyett elindulhatnának a víz- és porállóság irányába. Mert igazán csak a Samsung ami ilyet gyárt és van rá kereslet.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#7) #06658560


#06658560
törölt tag

Az a hátlap nekem tetszene, bár mintha más kameramegoldást alkalmaznának újabban.

(#8) #86973952


#86973952
törölt tag

Újabb ügyes munka... Várjunk még pár hónapot az első valós leak -kel. :)

moleculez:
Plus néven szerintem maradni fognak az 5.5 -nél. Talán az amoled is megmarad, talán egy hangyányival tehetnének bele jobbat is.

[ Szerkesztve ]

(#9) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Mikor lesz mar dupla elolapi kamera?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#10) Balzak83 válasza szupermacs (#4) üzenetére


Balzak83
senior tag

Ők tudnak annál jobbat is tervezni. Szerintem lassan az a lufi is leereszt, engem az edge nem tudott megyőzni, hogy szükségem lenne rá.

(#11) rottenbull


rottenbull
senior tag

Nem latom az ivet.

(#12) no more


no more
addikt

A Huawei szereti majmolni a jó ötleteket, de ez túlzás. Tuti kamu.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#13) beg válasza Fejvadi (#5) üzenetére


beg
veterán

Köszi a hozzászólást ehhez a hírhez is :R

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#14) Enci1983 válasza fornettisuti (#9) üzenetére


Enci1983
senior tag

Vivo meglépte az X9 modellel, szóval csak idő kérdése hogy a Huawei is előrukkoljon egyel.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#15) Emődi


Emődi
csendes újonc

Szerintem féláron adja a Samu az ilyen kijelzőket nehogy rájuk rohadjon. 😂😂

(#16) #06658560 válasza fornettisuti (#9) üzenetére


#06658560
törölt tag

Négy már volt.

(#17) no more válasza Emődi (#15) üzenetére


no more
addikt

Elfogynak azok a kijelzők bőven, hidd el. ;)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#18) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Számomra az lenne a legjobb,ha a kijelző körüli fekete sávot száműznék a készülékeikről.Vagy legalább a felső kategóriáról.

(#19) Fejvadi válasza beg (#13) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nagyon szívesen. :D

(#20) Luck Dragon

Kezd el Samsungosódni , ez annyira kellemetlen. :(
Miért nem fejlesztik tovább a Honor 7 -8 vagy P9 formáját. Nem hiszem el hogy ez nékik jó.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21) mackoapo11 válasza Luck Dragon (#20) üzenetére


mackoapo11
aktív tag

Nyugi,ez csak egy nagy kamu hír,nincs szüksége a Huawei-nek ilyen unalmas formatervet majmolni. :K

(#22) Luck Dragon válasza mackoapo11 (#21) üzenetére

Csak a Mate 9 Pronál az irányzat arra hajaz nagyon.
De neked legyen igazad.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#23) #77081088


#77081088
törölt tag

Samu pont az ívelt kijelző miatt nem kell. Ha ebbe az irányba halad a márka sajnálni fogom.

(#24) RaveForce válasza szupermacs (#4) üzenetére


RaveForce
veterán

Ugyanmar, hova gondolsz... ok aztan soha.. ;]

De legalabb vegre van egy szep huawei :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#25) .Szaki. válasza RaveForce (#24) üzenetére


.Szaki.
addikt

Én azt mondom, hogy jótól nem szégyen másolni, nem próbáltam még edge kijelzős telefont, egyáltalán nem tűnik praktikusnak, de borzasztó jól néz ki. Az elejét viszont nehéz lenne máshogy csinálni, ha az elejére akarják a lenyomat olvasót, ha kerek akkor iPhone-ra hajaz, ha ilyen téglalap alakú, akkor meg Samsung, de utóbbi talán kisebb eséllyel perel. ;] Maximum ha a sarkait az olvasónak szögletessé tennék, akkor lehetne "egyedibb".

[ Szerkesztve ]

(#26) Laca7601 válasza beg (#13) üzenetére


Laca7601
tag

Minden cikket "láttamoz".
És minden hozzászólása végtelenül szakmai. 😁

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.