Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) Geller72


Geller72
veterán

"Az új Samsung Blu-ray-író alacsony energiafogyasztású, környezetbarát termék, amely ólommentes forrasztási technológiával készült"
-Ma már sehol nem forrasztanak ólomtartalmú pasztával..és ettől még az én szememben egy ilyen szar nem környezetbarát. ;). Majd ha 3 hónap alatt lebomlik és biohumusz lesz belőle, mérgező anyagok nélkül, és az előállítása során nem termelődik mérgező anyag, akkor talán. Nem kötözködni akarok, de vicc, hogy csupán ettől valami környezetbarát lenne, miközben az alkatrészek előállítása során egy rakás környezetvédelmi szabályt szegnek meg (többnyire ott, ahol nem szabályozzák olyan mértékben, pl Kína..etc..).

Amúgy mellékesen nekem még nem volt szükségem BD lemez használatára, szal szerintem ez a technológia úgy fog kihalni, hogy az emberek 99%-a látni sem fog BD lemezt. :). Tényleg szükségszerű lenne, ha végre előállna valaki egy időálló technológiával, mert a magam részéről egyáltalán nem bíznék megy egy általam (vagy más által) megírt lemezben. (Nem beszélve valóban arról, hogy terrabájtokat lehet venni ezen az áron). A notebookjaimból száműztem az ODD-t, helyette egy plusz HDD-t raktam be kerettel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.