Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BiP


BiP
nagyúr

Beteg :)
Viszont ötletes.

(#2) plus44 válasza BiP (#1) üzenetére


plus44
veterán

:K :DDD

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3) Killing


Killing
addikt

Beteg. :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#4) vehement69


vehement69
senior tag

ennél szánalmasabb bújtatott reklámot régen láttam :D AZJÁFÓNNALEZTISMEGLEHETTENNI!

zenekar.....

I am cancer in your bones

(#5) dabadab


dabadab
titán

Akkor már inkább a konzolkontroller-zenekar, mert arról legalább mindenkinek világos volt, hogy csak vicc :)

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#6) rennes6 válasza vehement69 (#4) üzenetére


rennes6
tag

He? Ja, hogy arra 240 ezer dollárra gondolsz, amit az Apple tegnap utalt, hogy ma megírjuk ezt a csodát. Komolyan mondom, ha nem jelenik meg a sajtóban, többé senkinek nem kell a cucc. Meg az eladási mutatóval is szörnyű problémák vannak. Szóval nagyon kell nyomni, való igaz.

(#7) vehement69 válasza rennes6 (#6) üzenetére


vehement69
senior tag

nem nektek szólt, nagyon félreértettél (bár ugye aki magára veszi... :D), hanem azt akartam mondani, hogy ez a zenekar vagy beteg és idióta emberekből áll, vagy egy kurva szánalmas bújtatott reklám. arról meg nem tehetek, hogy ti miről írtok és miről nem :)

I am cancer in your bones

(#8) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Óóóóh basszus.. facepalm.. :U :))

(#9) rennes6 válasza vehement69 (#7) üzenetére


rennes6
tag

Én így értelmeztem, de bocs, nem neked akartam rontani.
De már miért lennének a srácok betegek? Csak nyitnak valami újdonság felé. Azt meg ugye nem gondolod, hogy az Apple-nek szüksége van ilyen reklámra? :)

(#10) dabadab válasza rennes6 (#9) üzenetére


dabadab
titán

"Azt meg ugye nem gondolod, hogy az Apple-nek szüksége van ilyen reklámra?"

De. Nyilván nem pont erre a konkrét mobilarénás hírre, de az hype-gépezete erősen épít az ilyenekre, a Jézus phone megjelenése körüli időben minden hírportálon napi két hír volt róla, iPod esetén szintén.

DRM is theft

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.