Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Totheground válasza vicze (#350) üzenetére


Totheground
addikt

Ez kicsit más, mert igazából nem fee-t szed, hanem csak a szokásos "díjat", viszont a bankok felé ebből kevesebbet kell elszámolnia.

[link]

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#352) vicze válasza Totheground (#351) üzenetére


vicze
félisten

Hogy jön ide az hogy Apple-nek olcsóbb?
User többet fizet? Igen. Innentől mindegy, marad a kártya mert olcsóbb.

(#353) Totheground válasza vicze (#352) üzenetére


Totheground
addikt

Onnan, hogy a user NEM fizet többet. Ugyanis ezeket a feeket egyébként sem te fizeted, hacsak nem a boltok áraiba beépítve.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#354) vicze válasza Totheground (#353) üzenetére


vicze
félisten

Majd meglátjuk... Elég biztos vagyok benne hogy lesz userre való áthárítás, mint a többi szolgáltatás esetében.

[ Szerkesztve ]

(#355) Tigerclaw válasza vicze (#354) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ezeket a díjakat a bolt állja és persze beépíti az áraiba, szóval mi már eleve azt az árat látjuk a terméken legtöbbször, ami már tartalmazza a készpénzmentes fizetés költségeit. Egyébként csoda, hogy megelégedett ennyivel az Apple, hiszen az iTunes, Appstore esetében nagyon vastagon leszedi a sápot.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#356) leeate válasza Parallaxis (#22) üzenetére


leeate
senior tag

Én pedig azt tapasztaltam, hogy ha a fikázók mellett megjelenik az 5-10%, amelyik szerint világmegváltó termék lesz egy ilyen gagyiság, akkor általában a vártnál is gyengébb lesz a siker.
Miért? Az iPadet támogatók hozzászólásai anno józanságról és funkcionális szemléletről árulkodtak ("ez arra lesz jó, hogy a fotelben olvasgass..", "nem nélkülözhetetlen eszköz lesz, hanem annak jó, akinek még erre is jut pénze", stb..), ebben a threadben egyedül az NFC-t láttam kiemelve, ami ironikus módon szintén nem váltotta be a hozzá fűzött világmegváltó reményeket.

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#357) sien válasza leeate (#356) üzenetére


sien
aktív tag

igazán nem akartam belefolyni, de

hogy mi? :D "a fikázók mellett megjelenik az 5-10%, amelyik szerint világmegváltó termék lesz egy ilyen gagyiság, akkor általában a vártnál is gyengébb lesz a siker" :D

micsoda összefüggések :D

(#358) Parallaxis válasza leeate (#356) üzenetére


Parallaxis
addikt

egyedül az NFC-t láttam kiemelve, ami ironikus módon szintén nem váltotta be a hozzá fűzött világmegváltó reményeket.

Még meg sem jelent hivatalosan az iPhone 6, még el sem indult az Apple Pay, de te már múlt időben írod, hogy nem vált be..
Kedves időutazó barátom, melyik idősíkról érkeztél? :)

(#359) hallerlaller válasza Parallaxis (#347) üzenetére


hallerlaller
addikt

Ja bocs, én még leragadtam a boltok polcain heverős híreknél.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#360) KeFe


KeFe
tag

Nah. Ennyi volt az Apple órában.
Zárható a topik :)

(#361) joey04


joey04
titán

ezért lesz siker

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#362) leeate válasza Parallaxis (#358) üzenetére


leeate
senior tag

Aha, szóval az Apple találta fel az NFC-t, és az iP6-tal meg az Pay-jel fog megjelenni? :DD

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#363) nauro válasza leeate (#362) üzenetére


nauro
aktív tag

Rossz kedved van és kötözködni akarsz, vagy tényleg nem érted, hogy mire mondta?
A véleményem szerint vitathatatlan, hogy ha megvesznek közel 30 millió iP6ot még idén, valamint mellszélességgel mögé állt több üzletlánc, akkor az elfogja indítani a technológia elterjedését. Egy szóval sem mondta senki, hogy ők találták ki. De segíthetnek abban, hogy ténylegesen elterjedjen az ilyen fizetési mód, reméljük nem arra a sorsra jut, mint a google wallet.

[ Szerkesztve ]

(#364) leeate válasza nauro (#363) üzenetére


leeate
senior tag

Egyrészt igen, másrészt viszont nem én voltam, aki nem értette, mit mond a másik..
De az eladásokból egyáltalán nem következik, hogy el is fog terjedni ez a fícsör. Én ezt nem tudom elképzelni. Egyszerűen nem eléggé kényelmes / praktikus / biztonságos.

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#365) nauro válasza leeate (#364) üzenetére


nauro
aktív tag

Szerintem az a kérdés, hogy pl működik e egy sima pay pass vevőegységgel is. Ebben az esetben jóval gyorsabban menne az európai terjeszkedés és nem csak Amerikát lesnénk. Idővel kiderül, én azért szurkolok a dolognak.

(#366) nauro válasza nauro (#365) üzenetére


nauro
aktív tag

Közben kiderült, simán megy pay passal.

(#367) LaptopSystem

már megérkezhetne :)

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#368) nauro


nauro
aktív tag

Tim Cook hivatalosan bejelentette 2015 áprilist. Többet egyenlőre nem tudni, gondolom ez az USA-ra lesz érvényes.

[ Szerkesztve ]

(#369) LaptopSystem

jöhetne már :)

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#370) blagolf


blagolf
senior tag

Rozsdamentes acél mi? Ezt a kamu céget! A lényeg hogy még mindig sokan áldoznak a hulladékért.
[link]

[ Szerkesztve ]

Üdv, Zoli

(#371) blagolf


blagolf
senior tag

Az Apple megint hozza a lenéző, nagyképű formáját. De akinek ez kell, csak vegye meg 200e-ért. :C
[link]

[ Szerkesztve ]

Üdv, Zoli

(#372) irgum válasza blagolf (#371) üzenetére


irgum
addikt

Na és te fogsz venni?

(#373) blagolf válasza irgum (#372) üzenetére


blagolf
senior tag

Szerinted? Már kinézetre is ormótlan. :N

Üdv, Zoli

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.